elmusa

Resultats partides abril 2018

Resultats

 

Escala i corda / Petrer 
Partida única: 
Angel i Santacreu 30-60 Boina i Triki  
 
  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Moncho i Ricardet II 25-5 Ximo i Miravalles 
    2ª Partida: 
    Pablo i Canari 25-15 Guadi i Seve

  • Escala i Corda / Pedreguer 
     Partida única: 
    Puchol II i Bueno 55-60 Genovés II, Hèctor i Tomàs II 

  • Raspall / Muro 
    1ª Partida: 
    Erika, Victoria i Aida contra Mar, Amparo i Myriam 
    2ª Partida:
    Ian, Tonet IV i Leandro III 25-10 Sergio, Sanchis i Ibiza 
 
  •  
  • Divendres 27/4/18 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Dani i Jorge 20-25 Vicent i Aaron 
    2ª Partida: 
    Ian i Tonet IV 15-25 Sergio i Sanchis 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: Lliga 2 
  • Marcos, Javi L. i Murcianet 15-25 Ivan, Saul i Rosen 
    2ª Partida: 
    Vercher i Gabi 0-25 Badenes i Miravalles 

  • Escala i Corda / Sueca Lliga 2 
    1ª Partida: 
    Mario i Guillem II 60-55 Vicent i Pablo
    2ª Partida:
    Carlos Massalfassar, Àlex Olivas i Adrià 20-60 Martí I, Àlex Alandes i Nando 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única:
    Francès i Monrabal II 35-60 Pablo Sella i Tomàs II 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    De la Vega i Carlos 60-40 J.Salvador i Álvaro 
  •  
  •  
  • Dijous 26/4/18 

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Fageca i Salva 30-60 Giner i Bueno 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Adrián 25-5 Eliseu i Moreno 
    2ª Partida: 
    Marrahí i Néstor 20-25 Mario i Seve 
  •  
  •  
  • Dimecres 25/04/18 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida:
  • III Lliga 2 de Raspall 
    Ramon, Jorge i Albert 25-20 Marcos, Javi L. i Murcianet 
    2ª Partida: 
    Vercher i Josep 20-25 Badenes i Coeter II 

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida: 
    Pablo i Canari 25-15 Montaner i Tonet IV 
    2ª Partida:
  • III Trofeu Mixt Masymas 
    Puchol II i Hèctor 15-60 Francès, Jesús i Tomàs II 
  •  
  •  
  • Dimarts 24/4/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Alcalde i Alfonso 10-25 Sala i Javi Z.
    2ª Partida:
    Ximo i Néstor 0-25 Moncho i Ricardet II 

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Vicent i Edu 60-50 Carlos i Jorge 
    2ª Partida: 
    Soro III i Salva 60-55 Genovés II i Santi 

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Salelles I, Nicolás i Marc O. 25-0 Cristian, Aaron i Fran 
    2ª Partida: 
    Moltó i Brisca 5-25 Sergio, Sanchis i Ibiza 
  •  
  •  
  • Dilluns 23/4/18 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Vicent, Sergio i Jordi 25-10 David M, Raimon i Jose
    2ª Partida:
  • III Trofeu Mixt Masymas
    Ian i Canari 25-20 Guadi, Seve i Miravalles

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Francès i Monrabal II 55-60 De la Vega i Carlos 

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:  
    Pere Roc II i Àlvaro 60-55 Fageca i Nacho 
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 22/4/18

  • Raspall i Escala i Corda / Dénia Trofeu Mixt masymas 
    1ª Partida: 
    Marrahí, Coeter II i Néstor 25-20 Pablo, Tonet IV i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Soro III i Fèlix 60-35 Genovés II , Pere i Carlos  
  •  
    Escala i Corda / Llíria 
    Partida única: 
    Puchol II i Bueno 60-55 Fageca, Javi i Monrabal II 
  •  
    Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ximo i Aarón 0-25 Chaveli II i Guille
    2ª Partida: 
    Montaner i Gabi 10-25 Mario i Roberto 
  •  
  •  
  • Dissabte 21/4/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Moreno 25-15 Iván i Javi López 
    2ª Partida: 
    Guadi i Josep 25-20 Moncho i Miravalles 

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Julio Palau i Sáez 60-45 Lostado i Pablo Salvador 
    2ª Partida: 

    Comentaris


    No hi ha cap comentari

    Comenta aquest article