PilotaViu

Classificació, resultats i calendari de la XXV Lliga Bankia de Raspall


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


Sis trios participen en la XXV Lliga Professional de Raspall. Després d'enfrontar-se tots entre tots es passarà a la fase decisiva, amb dues semifinals i una final.

Els equips són:

- Moltó, Tonet IV i Lorja (Ajuntament de Barxeta)

- Guadi, Brisca i Miravalles (Ajuntament de la Llosa de Ranes)

- Montaner, Sanchis i Gabi (Ajuntament d'Almiserà)

- Marrahí, Seve i Raúl (Ajuntament de Castelló de la Ribera)

- Sergio, Coeter II i Néstor (Ajuntament del Genovés)

- Ian, Canari i Ricardet (Ajuntament de Senyera)

 
 
FASE REGULAR XXV LLIGA PROFESSIONAL DE RASPALL
1. Dimarts 30/1 a les 18.30h Oliva Moltó, Tonet IV i Lorja 25 10  Sergio, Coeter II i Néstor
2. Divendres 2/2 a les 18.30h Piles Marrahí, Seve i Raül 20 25 Montaner, Sanchis i Gabi
3. Dissabte 3/2 a les 18.30h La Llosa de Ranes Ian, Canari i Ricardet 25 5 Guadi, Brisca i Miravalles
4. Dilluns 5/2 a les 18.30h Xeraco Moltó, Tonet IV i Lorja 20 25 Marrahí, Seve i Raül
5. Divendres 9/2 a les 18.30h El Genovés Ian, Canari i Ricardet 25 15 Montaner, Sanchis i Gabi
6. Dissabte 10/2 a les 18.30h Bellreguard Sergio, Coeter II i Néstor 25 15 Guadi, Brisca i Miravalles
7. Dimecres 14/2 a les 16.45h Guadassuar Ian, Canari i Ricardet 25 15 Marrahí, Seve i Raül
8. Divendres 16/2 a les 18.30h Piles Moltó, Tonet IV i Lorja 25 20 Guadi, Brisca i Miravalles
9. Dissabte 17/2 a les 18.30h La Llosa de Ranes Sergio, Coeter II i Néstor 10 25 Montaner, Sanchis i Gabi
10. Dimarts 20/2 a les 18.30h Oliva Marrahí, Seve i Raül 5 25 Guadi, Brisca i Miravalles
11. Divendres 23/2 a les 18.30h El Genovés Ian (Pablo), Canari i Ricardet 5 25 Sergio, Coeter II i Néstor
12. Dissabte 24/2 a les 18.30h Bellreguard Moltó, Tonet IV i Lorja 25 15 Montaner, Sanchis i Gabi
13. Dilluns 26/2 a les 18.30h Xeraco Guadi, Brisca i Miravalles 25 15 Montaner, Sanchis i Gabi
14. Dimecres 28/2 a les 16.45h Guadassuar Moltó, Tonet IV i Lorja 10 25 Ian, Canari i Ricardet
15. Diumenge 4/3 a les 18.30h Dénia Sergio, Coeter II i Néstor 25 5 Marrahí, Seve i Raül
 
 
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXV LLIGA BANKIA DE RASPALL
  EQUIPS Punts P.J. P.G. P.P. J.F. J.C. Dif.
1. Ian, Canari i Ricardet 12 5 4 1 105 70 +35
2. Moltó, Tonet IV i Lorja 9 5 3 1 105 95 +10
3. Sergio, Coeter II i Néstor 9 5 3 2 95 75 +20
4. Guadi, Brisca i Miravalles 7 5 2 3 90 95 -5
5. Montaner, Sanchis i Gabi 5 5 2 3 95 105 -10
6. Marrahí, Seve i Raúl 3 4 1 3 65 95 -30

Totes les notícies de la Lliga en el següent enllaç: XXIV Lliga Professional de Raspall.

Per a veure el calendari, els resultats i la classificació de la Lliga d'Escala i Corda accediu ací: Calendari, resultats i classificació XXVII Circuit Professional Escala i Corda.





Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Va De Dona 2018

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Va De Dona 2018

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat