PilotaViu

Calendari i resultats de la X Copa Diputació d'Escala i Corda


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (3 vots)
carregant Carregant


 
   
FASE REGULAR DE LA X COPA - DIPUTACIÓ DE VALÈNCIA D’ESCALA I CORDA
1 Divendres
9/6/2017
18.00h
VILAMARXANT PERE ROC II i JESÚS
(Aj. de Llíria)
60 35 FRANCÉS i FÈLIX
(Aj. de Dénia)
2 Dissabte
19/6/2017
18.00h
VALÈNCIA SORO III i HÉCTOR
(Aj. de València)
60 50  PABLO DE SELLA i JAVI (Aj. de Benissa)
3 Diumenge
11/6/2017
XÀBIA GENOVÉS II i SALVA (Aj. de Murla) 25 60 MARC i PERE (Aj. de Montserrat)
4 Dilluns
12
/6/2017
18.30h
BORRIANA PUCHOL II i MONRABAL (Aj. de Vinalesa) 60 40 FRANCÉS i FÈLIX 
(Aj. de Dénia)
5 Divendres
16
/6/2017
18.30h
DÉNIA PERE ROC II i JESÚS
(Aj. de Llíria)
60 25  SANTI de SILLA i SANTI de FINESTRAT
(Aj. de Guadassuar)
6 Dissabte
17
/6/2017
18.30h
BENISSA MARC i PERE (Aj. de Montserrat) 55 60 PABLO de SELLA i JAVI (Aj. de Benissa)
7 Dimecres
21/6/17
18.30h
GUADASSUAR GENOVÉS II i SALVA (Aj. de Murla) 60  20  PABLO de SELLA i JAVI (Aj. de Benissa)
8 Divendres
23
/6/2017
18.30h
SUECA PUCHOL II i MONRABAL (Aj. de Vinalesa) 60 50 SANTI de SILLA i SANTI de FINESTRAT
(Aj. de Guadassuar)
9 Divendres
23
/6/2017
23.00h
MURLA SORO III i HÉCTOR
(Aj. de València)
30  60 MARC i PERE
(Aj. de Montserrat)
10 Dimarts
27
/6/2017
18.30h
MASSAMAGRELL PUCHOL II i MONRABAL (Aj. de Vinalesa)  60 45 PERE ROC II i JESÚS
(Aj. de Llíria)
11 Divendres
30
/6/2017
18.30h
VILA-REAL SORO III i HÉCTOR
(Aj. de València)
50 60 GENOVÉS II i SALVA
(Aj. de Murla)
12 Diumenge
2
/7/2017
BELLREGUARD SANTI de SILLA i SANTI de FINESTRAT (Aj. de Guadassuar) 50 60  FRANCÉS i FÈLIX
(Aj. de Dénia)
             

Per a llegir totes les notícies relacionades amb la Copa, punxeu ací: X Copa Diputació de València d'Escala i Corda.

Per a veure la classificació de la Copa, punxeu ací: Classificació de la X Copa - President de la Diputació de València.





Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Va De Dona 2018

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Va De Dona 2018

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat