PilotaViu

Articles de la categoria Resultats

publicitat


Julio d'Oliva

Diumenge, 4.10.2015 11:45h

Resultats partides octubre 2015

Dissabte 31/10/15  I Congrés Estatal de Clubs de Pilota / Godelleta     Raspall / El Verger  1ª Partida:  Bueno i Favara 30-40 Pedro, Joamber i Ripo  2ª Partida:  Sariero, Ferrer i Trini 15-40 Jeffry, Vilare i Alexandre   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  David i Alfonso 25-15 Raül, Paco i Aaron  2ª Partida:  Mario i Moro 25-10 Ian i Sidahmed   Escala i corda / Pedreguer  1ª Partida:  Ferrer i Víctor II 60-55 Javi II i Tomàs II  2ª Partida:  Miguel i Pere 60-55 Pere Roc II i Javi  Escala i corda / Petrer Finals Trofeu Vila de Petrer  1ª Partida: Final Juvenils Julio i Adrián contra Yago, Saez i Jandi  2ª Partida: Final Professionals  Frances i Conillet 35-60 Boni i Hèctor II   Raspall / Bellreguard  1ª Partida : Badenes i Pau 20-25 Ricard i Tonet II  2ª Partida: Semifinal Individual de Raspall Waldo 25-10 Pepe   Escala i Corda / Llíria  Partida única: Santi Silla i Jesús 60-50 Pablo, Nacho i Herrera  Frontó / Xest Campionat Individual:  Partida única:  Enrique 32-41 Adrián III. Llegir més



Santi

Dimecres, 2.9.2015 14:30h

Resultats partides setembre 2015

  Dimecres 30/09/15    Raspall / Castelló de Rugat  1ª Partida:  Feo i Guillem 20-25 David i Molina 2ª Partida:  Guille i Sanchis 20-25 Punxa i Miravalles  Escala i corda / Guadassuar  1ª Partida: Pablo Borriol i Herrera 45-60 Carlos II i Víctor II  2ª Partida:  Pere Roc II i Pere 45- 60 Pablo, Javi i Carlos.       Dimarts 29/09/15  Escala i corda / Massamagrell Partida de Festes "Trofeu Alcaldia"  1ª Partida:  Escola de Pilota local 2ª Partida:  Soro III i Raül contra Miguel, Fèlix i Hèctor II (suspeses per pluja)  Raspall / Oliva Trofeu Mancomunitat de Municipis de la Safor  1ª Partida:  Vercher i Borja 5-25 Badenes i Pau  2ª Partida:  Waldo i Sidahmed 25-5 Moltó i Brisca   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Pau i Adrián 25-10 Rafa i Javi  2ª Partida: Pablo i Tonet II 25-15 Domingo i Gabi. Llegir més



Alberto

Dilluns, 3.8.2015 10:45h

Resultats partides agost 2015

Dimarts 01/09/15 Raspall / Oliva XVII Trofeu Gregori Maians Gran Final Premi Savipecho  1ª Partida:  Vercher i Pau 15-25 Nalda i Borja  2ª Partida:  Waldo i Brisca 25-20 Moltó i Sidahmed   Escala i corda / Massamagrell  Partida única:  Pere Roc II i Pere 60-50 Víctor i Jesús   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Ximet i Joume II 25-15 Rafa i Moreno  2ª Partida:  Moncho i Víctor  20-25 Ian i Tonet II.           Dilluns 31/08/15  Escala i corda / Borriana  1ª Partida  Bonache i Llopis 60-50 Edu, Sergio i Carles  2ª Partida  Soro III i Fèlix contra Puchol II i Dani   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Catalano i Paco 25-15 Moriana i Marrahí  2ª Partida:  Domingo i Seve contra Momblanch i Raül (suspesa per pluja). Llegir més



publicitat


Nacho

Diumenge, 5.7.2015 15:45h

Resultats partides juliol 2015

Divendres 31/07/15 Raspall / Genovés  1ª Partida: Desafiament mà a mà:  Cristobal 5-25 Alfonso  2ª Partida:  Mario i Borja 25-20 Caxu i Ricardet II   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª partida:  Pau i Carrió 25-15 Víctor i Marrahí II  2ª Partida:  Momblanch i Guillem contra David i Pepe (suspesa per pluja)     Escala i Corda / Sueca  1ª Partida:  Sacha i Martí 55-60 Rafa i Salva  2ª Partida:  Puchol II i Hèctor II 60-35 Miguel i Raúl   Escala i corda / Vila-real  1ª Partida:  Aficionats  2ª Partida: Santi Silla i Hèctor 55-60 Pablo II i Nacho  Raspall / Piles  1ª Partida:  Badenes i Kilian 25-10 Montaner i Murillo  2ª partida:   Moncho i Sidahmed 20-25 Pepe i Canari   Escala i Corda / Vilamarxant  1ª Partida:  Juvenils   2ª Partida:  Desafiament 2000 euros  Boni i Colau II 60-45 Monrabal i Carlos     Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Rafa i Javi contra Ximet i Adrián  2ª partida: Semifinal Lliga Raspall  Punxa, Sanchis i Gabi contra Sergio, Alberto i Roberto. Llegir més



Anna de Beniparrell

Dilluns, 1.6.2015 13:45h

Resultats partides juny 2015

Dissabte 04/07/15  Raspall / Lloc Nou d'en Fenollet Finals Mancomunitat de Municipis de la Vall d'Albaida  1ª Partida: Final Infantil B:  Alqueria contra Muro 2ª Partida: Final Cadet  Otos contra Alqueria     Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida: Momblanch i Catalano 25-0 Raúl i Ximet  2ª partida: Lliga Raspall  Waldo i Brisca 10-25 Guille, Moro i Tonet II    Escala i Corda / Pedreguer 1ª Partida:  Copa Promeses:  Martí II, Pablo i Adrià 60-40 Salva, Martí i Adolfo  2ª Partida:  Pere Roc II i Santi 30-60 Santi Silla, Pere i Carlos    Raspall / Bellrreguard  1ª Partida : Ferran i Pau 25-15  Vercher i Ricardet II  2ª Partida:  Punxa i Dorin 25-15 Pepe, Alberto i Raúl   Escala i Corda / Pelayo  Partida única:   Fageca i Raúl contra León i Fèlix    Raspall / Lloc Nou d'en Fenollet Finals Mancomunitat de Municipis de la Vall d'Albaida  1ª Partida: Final 4ª: Llocnou 30-25  Muro  2ª Partida: Final 3ª:  Llocnou 0-30 Agullent  3ª Partida: Final 2ª:   Llocnou 30-10 Genovés   Escala i corda / Petrer  Partida única: Francés i David 60-35 Giner i Monrabal. Llegir més



Waldo

Divendres, 1.5.2015 10:30h

Resultats partides maig 2015

Diumenge 31/05/15  Raspall / Xàbia  1ª Partida:  Raspall Local  2ª Partida:  Jose i Arabí 25-15 Mata i Alexandre   Escala i corda / Vilamarxant Copa 3000  Partida única: Alberto, Aucejo i Ximo 60-50 Peluco, Álvaro i Martí  Escala i Corda i Raspall / Bellreguard 1ª Partida: Copa Diputació  Genovés II i Jesús 50-60 Miguel, Dani i Conillet  2ª Partida: Escoto i Miravalles 20-25 Caxu i Sanchis     Raspall / Alzira  1ª Partida:  Josep i Lorja 20-25 Feo i Ibiza 2ª Partida:  Guille i Roberto contra Sergio i Dorin. Llegir més



publicitat


Puchol II

Dimecres, 1.4.2015 21:45h

Resultats partides abril 2015

Dijous 30/04/15 Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida: Alcalde i Aaron 25-10 Emilio i Cristobal  2ª Partida:  Armando i Víctor 20-25 Luïset i Ricardet II   Escala i Corda / Pelayo (València)  1ª Partida:  Giner i Sacha contra J. Salvador i Rafa 2ª Partida:  Pedro i Víctor II 50-60 Ferrer i Pere  Raspall / Bellrreguard 1ª Partida:  Mata i Arabí 20-25 Montaner i Marrahí II 2ª Partida:  Jeffry i Dorin 25-15 Domingo i Néstor   Frontó / Xest Campionat Autonòmic Partida única:  Adrián II i Àlex (Ajuntament Xest) 41-22 Ximo i Fran (Ajuntament d'Almenara). Llegir més



Brisca

Dimarts, 3.3.2015 09:30h

Resultats partides març 2015

  Dimarts 31/03/15  Escala i corda / Massamagrell  1ª Partida:  J. Salvador i Javi Font 60-50 David Lostado i Rafa 2ª Partida:  Soro III i Monrabal 50-60 Miguel i Santi   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  David i Molina 25-15 Sagasta i Diego  2ª Partida:  Domingo i Josep 25-20 Mario i Sidahmed   Raspall / Bellrreguard  1ª Partida:  Pablo i Lorja 20-25 Ferran i Borja  2ª Partida:  Moncho i Dorin 25-10 Ian i Canari.       Dilluns 30/03/15 Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única:  Javi II i Víctor II 60-45 Carlos i Colau II   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª partida:  Montaner i Joume 25-5 Monblanc i Pepe  2ª Partida:  Ricard i Miravalles 15-25 Guille i Gabi     Escala i corda / Borriana  1º Partida: David i Martín 60-30 Sáez i Josep    2º Partida: Puchol II i Félix 60-35 Genovés II i Raúl   Escala i corda / Guadassuar  1ª Partida: Lliga Promeses Caixa Popular: Martí II, Martí i Sergi 60-35 Ricardo, Néstor i David  2ª Partida: Lliga 2 Caixa Popular: Pablo II i Pepet 45-60 Pedro i Jordi. Llegir més



Genovés II

Dissabte, 31.1.2015 11:15h

Resultats partides febrer 2015

Dissabte 28/02/15  Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Moreno, Marrahí II i Pelli 25-15 Monblanch i Paco  2ª Partida:  Pepe i Sagasta 25-20 Ian i Sidahmed  Raspall / Bellrreguard  1ª Partida:  Escoto i Néstor 25-20  Jeffry i Gabi   2ª Partida :  Moltó i Coeter 20-25  Marrrahí, Moro i Tonet  Escala i corda / Pedreguer  1ª Partida:  Semifinal Circuit Professional d'Escala i Corda:  Pere Roc II, Dani i Monrabal 60-45 Santi II, Javi i Hèctor II  2ª Partida: Javi II i Víctor II 60- 55 Carlos II i Colau II   Escala i corda / Petrer  Partida única: Soro III i Héctor 40-60 Miguel i Carlos  Escala i Corda / Pelayo (València)  Partida única:  León i Raúl 45-60 Víctor i Félix. Llegir més



publicitat


Marrahí

Dijous, 1.1.2015 20:30h

Resultats partides gener 2015

Diumenge 01/02/15  Raspall / Xàbia  1º Partida: VII Campionat Raspall Local 2º Partida: Canella i Trini 25-5 Surdet i Alexandre  Escala i Corda / Dénia  Partida única: Semifinal 3º Ronda Circuit Professional d'Escala i Corda: Genovés II i Jesús 50-60 Santi II, Javi i Héctor II  Escala i corda / Borriana  Partida única: Semifinal 3º Ronda Circuit Professional d'Escala i Corda: Soro III i Salva 55-60 Pere Roc II, Dani i Monrabal  Raspall / Bellreguard  1º Partida: Jeffry i Ricardet II 10-25 Ferran i Gabi 2º Partida: Domingo i Coeter II 10-25 Sergio i Roberto  Escala i Corda i Raspall / Alzira  1º Partida: Marc i Jordi 40-60 Carlos i Pepet 2º Partida: Guille i Lorja 25-20 Raúl i Tonet II. Llegir més



Dimarts, 2.12.2014 00:45h

Resultats partides desembre 2014

  Dimecres 31/12/14 Escala i Corda / Guadassuar Partida única:  Fageca i Pere 30-60 Pablo i Raúl   Dimarts 30/12/14    Raspall / Bellreguard 1º Partida:  Nalda i Pau 25-10 2º Partida:  Sergio i Miravalles 5-25 Guille i Sidahmed    Raspall   / Llosa de Ranes 1º Partida: 3r i 4t lloc Individual Sub 18 de Raspall:  Feo 25-20 Ibiza 2º Partida:  Final Individual Sub 18 de Raspall:  Pablo 25-10 Badenes    Escala i corda / Massamagrell Partida única:  Soro III i Santi 60-35 Genovés II i Félix. Llegir més



Dissabte, 1.11.2014 20:00h

Resultats partides novembre 2014

Dilluns 01/12/14    Escala i Corda / Guadassuar Partida única: Carlos II i Jordi 60-30 Marc i Sala  Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida: Carrió i Marrahí 25-15 Catalano i Paco 2º Partida: Individual Raspall 2014 Miravalles 25-10 Ian  Escala i corda / Borriana  1º Partida: Kevin i Néstor 40-60 Martí II i Martin 2º Partida: Santi II i Pepet 25-60 Boni i Víctor II.        Diumenge 30/11/14   Raspall / Dénia  1º Partida: Juvenils 2º Partida: Waldo i Brisca 25-15 Moltó i Xoto  Raspall / Bellrreguard  1º Partida: Kilian i Joume II 10-25 Antoniet i Ricardet II 2a Partida: Escoto i Tonet II 15-25 Jeffry i Sidahmed  Escala i Corda i Raspall / Alzira  1º Partida Raspall: Jordi (traguent del 9) 20-25 Guille i Lorja 2º Partida: Final 1º Ronda Circuit Professional d'Escala i Corda: Puchol II i Santi 55-60 Pererroc II, Dani i Monrabal. Llegir més



publicitat


Dilluns, 15.9.2014 12:15h

Resultats partides octubre 2014

  Divendres 31/10/14   Escala i corda / Vilamarxant  Partida única: Frances i Jesús 50-60 Boni i Nacho  Escala i corda / Torrent  Partida única: Promoció  Raspall / Castelló de la Ribera  Partida única: Juvenils  Raspall / Piles  1º Partida: Antoniet i Ibiza 25-20 Ferran i Adrian  2º partida: Semifinal I Campionat A mà Pilota: Pepe i Coeter II 10-25 Moltó i Canari.   Raspall / Genovés  1º Partida: Desafiament 500 Euros Vilare (trau del 9 amb l'esquerra) 25-5 Perales 2º Partida: Ian i Dorin 25-25 Chaveli i Sanchis  Escala i Corda / Sueca 1º Partida: J. Llegir més



Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Va De Dona 2018

  • Va De Dona 2018

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat