PilotaViu

Articles de la categoria Resultats



publicitat


Homenatge al Moro en Quatretonda

Divendres, 1.6.2018 10:00h

Resultats partides juny 2018

Diumenge 17/06/18  Escala i Corda / Llíria  Partida única:  Fageca i Guillermo 35-60 J. Salvador i Monrabal II  Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Guille (trau del 9,5) 25-10 Dani i Feo  2ª Partida:  Marrahí i Tonet IV 25-10 Mario, Josep i Lorja Escala i Corda / Ondara  Partida única:  Pablo Sella, Pere i Carlos 60-25 Ferrer, Fèlix i Tomàs II      Dissabte 16/06/18  Escala i corda / Pelayo  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  Soro III i Félix 50-60 Pere Roc II i Santi Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Murcianet i Guillem 25-10 Raimon i Sidahmed   2ª Partida:  Vercher i Brisca 25-10 Guadi, Roberto i Leandro III  16. Llegir més



Ian i Canari

Dimarts, 1.5.2018 10:00h

Resultats partides maig 2018

    Dijous 31/05/18  Escala i Corda / Pelayo (València)  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  Fageca i Tomàs II 40-60 Giner i Álvaro  31.05.2018 17:00h Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Murcianet i Javi L.15-25 Jorge i Raimón   2ª Partida:  Mario i Canari 25-0  Pablo i Coeter II      Dimecres 30/05/18  Raspall / Castelló de Rugat  1ª Partida:  Dani i López 25-10 Eliseu i Adrián  2ª Partida:  Guadi i Gabi 0-25 Moncho, Lorja i Leandro III  Raspall i Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida:  Moltó i Roberto 5-25 Sergio i Néstor  2ª Partida: Genovés II i Santi 50-60 Francès i Hèctor      Dimarts 29/05/18  Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:    Alcalde i Alfonso 10-25 Sala i Javi Z. Llegir més



Ian,Canari i Ricardet II campions Lliga Professional de Raspall 2018

Diumenge, 1.4.2018 21:45h

Resultats partides abril 2018

      Dilluns 30/4/18  Escala i corda / Borriana  1ª Partida: Juvenils  2ª Partida:  Martí i Guillermo contra Carlos, Rafa i Àlex     Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Momblanch i Guillem 25-15 Pau G. i Ibiza  2ª Partida:  Moltó i Néstor 20-25 Guadi i Seve  Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única: J.Salvador i Álvaro 50-60 Ferrer i Pere      Diumenge 29/04/18  Escala i Corda / Llíria  Partida única:  Santi Silla i Nacho 40-60 Fageca i Monrabal II  Escala i Corda / Dénia Lliga 2 Caixa Popular  Partida única:  David, Guillermo i Sergio 60-50 Julio, Javi i Pablo  Raspall / Bellreguard  1ª Partida: Lliga 2  Salelles II, Nicolas i Marc 25-10 David, Raimon i Jose  2ª Partida:  Mario i Roberto 25-10 Vercher i Josep      Dissabte 28/04/18  Raspall i Escala i Corda / Pelayo (València) III Trofeu Mixt Masymas  1ª Partida:  Moltó i Brisca 25-15 Marrahí, Coeter II i Néstor  2ª Partida:  Soro III i Fèlix 35-60 Pere Roc II i Javi  Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Ivan i Jorge 25-15 Ramon, Moreno i Rosen  2ª Partida:  Ricard i Lorja 20-25 Montaner i Gabi  Escala i corda / Petrer  Partida única:  Angel i Santacreu 30-60 Boina i Triki     Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Moncho i Ricardet II 25-5 Ximo i Miravalles  2ª Partida:  Pablo i Canari 25-15 Guadi i Seve Escala i Corda / Pedreguer   Partida única:  Puchol II i Bueno 55-60 Genovés II, Hèctor i Tomàs II  Raspall / Muro  1ª Partida:  Erika, Victoria i Aida contra Mar, Amparo i Myriam  2ª Partida: Ian, Tonet IV i Leandro III 25-10 Sergio, Sanchis i Ibiza      Divendres 27/4/18  Raspall / Piles  1ª Partida:  Dani i Jorge 20-25 Vicent i Aaron  2ª Partida:  Ian i Tonet IV 15-25 Sergio i Sanchis  Raspall / El Genovés  1ª Partida: Lliga 2  Marcos, Javi L. Llegir més



publicitat


Moltó durant una partida de Lliga a Guadassuar

Dijous, 1.3.2018 20:15h

Resultats partides març 2018

  Dissabte 31/3/18 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Alcalde 25-15 Sergio  2ª Partida:  Ian i Seve 10-25 Sergio i Sanchis   Escala i Corda / Pelayo (València)  1ª Partida:  Julo i Rafa 60-35 Carlos i Javi Font  2ª Partida:  Soro III i Fèlix 40-60 Marc, Jesús i Carlos  Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Ricard i Roberto 5-25 Punxa i Néstor  2ª Partida:   Marrahí i Josep 25-15 Pablo i Coeter II  Escala i Corda / Pedreguer  1ª Partida: Juvenils  2ª Partida:  Puchol II i Hèctor 50-60 Genovés II, Javi i Tomàs III        Divendres 30/3/18  Raspall / Piles  1ª Partida:  Ximo i Ibiza 25-15 Mario i Ricardet II  2ª Partida:  Guadi i Canari 5-25 Moncho i Brisca  Raspall / El Genovés  1ª Partida:  Iván i Rosen 25-5 Ramón i Jorge  2ª Partida:  Vercher i Miravalles 5-25 Montaner i Néstor      Dijous 29/3/18  Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Rafa i Pinet II 25-0 Salelles i Adrián  2ª Partida:  Ian i Seve 15-25 Sergio i Tonet IV         Dimecres 28/3/18    Raspall i Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida:   Moltó i Néstor 15-15 Marrahí i Canari (lesió de Moltó)  2ª Partida:  Puchol II i Raül 60-45 Genovés II, Jesús i Carlos  Escala i corda / Vila-real Lliga 2 Caixa Popular  Partida única:  Carlos Massalfassar, Àlex Olivas i Adrià  50-60 Lostado, Guillermo i Sergio    Dimarts 27/3/18  Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:    Robert i Javi Z. Llegir més



Presentació de la Lliga Bankia 2018

Divendres, 2.2.2018 21:15h

Resultats partides febrer 2018

  Dimecres 28/02/18 Raspall i Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida: XXV Lliga Bankia  Ian, Canari i Ricardet II 25-10 Moltó, Tonet IV i Lorja  2ª Partida:  Genovés II i Tomàs II 60-40 Fageca i Hèctor  Escala i corda / Vila-real  Partida única:  Lostado i Àlex Olivas 60-40 Martí i Àlex Alandes  Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:    Ramón i Raïmon 20-25 Marcos i Jorge  2ª Partida: Mario i Gabi 15-25 Ximo i Néstor  Raspall / Oliva  1ª Partida: Salelles i Pinet II 10-25 Eliseu i Moreno  2ª Partida: Sergio i Seve 25-15 Moncho, Josep i Roberto  Escala i Corda / Massamagrell  Partida única:  De la Vega i Bueno contra Jose Salvador i Raül  (suspesa per pluja). Llegir més



Puchol II i Pere guanyadors del Trofeu Mestres 2017

Dilluns, 1.1.2018 10:00h

Resultats partides gener 2018

Secció patrocinada per:        Dimecres 31/01/18 Raspall i Escala i corda / Guadassuar 1ª Partida:  Ricard i Josep 25-5 Pablo i Lorja  2ª Partida:  Miguel i Tomàs II 50-60 Giner i Pere   Escala i corda / Vila-real  Partida única:  Lostado i Rafa 60-55 Julio Palau i Javi Font.         Dimarts 30/01/18 Escala i Corda / Massamagrell  Partida única:  Pere Roc II i Raül 60-25 Marc i Javi    Raspall / Oliva  1ª Partida: Escoto i Feo 25-5 Momblanch i Moreno  2ª Partida: XXV Lliga Professional  Moltó, Tonet IV i Lorja 25-10 Sergio, Coeter II i Néstor   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:    Cristian i Jorge 15-25 Raimon i Aaron 2ª Partida: Mario i Roberto 25-10 Ximo i Raül G. Llegir més



publicitat


La Selecció Valenciana campiona del món

Divendres, 1.12.2017 21:15h

Resultats partides desembre

  Secció patrocinada per:        Diumenge 31/12/17   Escala i Corda / Benidorm Final XXVIII Trofeu de Nadal Memorial Vicent Pérez Devesa  Partida única: Pere Roc II i Santi 55-60 Miguel, Hèctor i Carlos   Raspall / Bellreguard  Partida única:  Guille i Néstor 25-5 Escoto i Roberto.         Dissabte 30/12/17 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida: Xiquets 2ª Partida: Cristian i Pinet 20-25 Jesús i Raïmon 2ª Partida: Ricard i Raül 25-10 Vercher i Lorja  Raspall i Escala i corda / Pelayo II Trofeu Mixt Fundació Jose Luís López  1ª Partida:  Ian, Coeter II i Seve 25-5 Moltó, Sanchis i Roberto  2ª Partida:  Soro III, Fèlix i Tomàs II 60-45 Pere Roc II, Javi i Nacho   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Momblanch i Ricardet II 10-25 Ximo i Ibiza  2ª Partida:  Guadi i Josep 20-25 Montaner i Tonet IV   Escala i Corda / Pedreguer   Partida única: Giner i Raül 30-60 Francès i Pere. Llegir més



Ian és el nou campió de raspall

Dimecres, 1.11.2017 10:15h

Resultats partides novembre 2017

Secció patrocinada per:       Dijous 30/11/17 Escala i Corda / Pelayo (València)  1ª Partida:  Juvenils  2ª partida: Giner, Nacho i Álvaro 60-50 Pablo Borriol, Raül i Carlos   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Nicolás i Sergio 5-25 David i Raül  2ª Partida:  Guadi i Dorin 10-25 Escoto i Seve.        Dimecres 29/11/17 Raspall i Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida:  Moltó i Roberto 25-15 Pablo i Sanchis  2ª Partida:  Francès i Javi 55-60 Miguel, Hèctor i Monrabal   Escala i corda / Vila-real  Partida única:  Julio Palau i Guillermo 50-60 Martí I i Rafa. Llegir més



Soro III es va proclamar pentacampió individual

Diumenge, 1.10.2017 00:00h

Resultats partides octubre 2017

Secció patrocinada per:         Dimarts 31/10/17 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:    Jesús i Javi Z. 25-20 Castanyero, Moriana i Paco  2ª Partida: Mario i Gabi 15-25 Víctor i Lorja    Escala i Corda / Massamagrell  Partida única:  Marc i Bueno 45-60 Santi Silla i Jesús   Raspall / Oliva  1ª Partida:  Salelles i Feo 5-25 Momblanch i Pinet II  2ª Partida:  Ricard i Brisca 20-25 Pablo i Canari.        Dilluns 30/10/17 Escala i corda / Borriana II Trofeu Joves Diputació de Castelló  Partida única:   Pablo Sella i Carlos 40-60 De la Vega i Conillet   Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única:  Ferrer i Raül 60-50 Jose Salvador i Nacho   Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Vicent i Moreno 15-25 Pau G, Jorge i Murcianet  2ª Partida:  Miravalles i Josep 25-5 Ximo i Tonet IV. Llegir més



publicitat


Roberto del Palomar, campió del Trofeu de Festes de Benicolet

Diumenge, 3.9.2017 10:00h

Resultats partides setembre 2017

Secció patrocinada per:             Dissabte 30/09/17 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Iván i Feo 25-5 Rafa i Valls  2ª Partida:  Vercher i Néstor 25-15 Miravalles i Lorja    Escala i Corda / Llíria  1ª Partida: Yago i Saez 60-25 Vicent i Edu  2ª Partida:  Francès i Hèctor 60-25 Fageca i Santi  Raspall i Escala i Corda / Pedreguer Trofeu Mixt masymas  1ª Partida: Ian i Coeter II 5-25 Sergio i Brisca  2ª Partida:  Soro III i Jesús 35-60 Giner, Fèlix i Tomàs II   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Chaveli II i Jorge 0-25 Cerver i Ibiza  2ª Partida:  Ricard i Raül G. Llegir més



Pere Roc II i Fèlix guanyen el Trofeu Tio Pena de Massamagrell

Dimarts, 1.8.2017 09:45h

Resultats partides agost 2017

Secció patrocinada per:             Diumenge 24/09/17 Raspall / Xàbia  1ª Partida:  Luca i Juan Bta. 15-25 Àngel i Vicentet  2ª Partida:  Seriero i Ferrer 25-5 Sergio i Tomaqueta   Escala i Corda / Llíria Festes de Sant Miquel 2017  Partida única:  Soro III i Nacho 60-35 Fageca, Raül i Monrabal  Escala i Corda / Benissa  Partida única: Individual Professional  Pablo Sella 25-60 De la Vega  Raspall / Bellreguard II Semifinal Trofeu Festes Bellreguard 2017  1ª Partida:  Ivan i Feo 25-20 Vicent i Ibiza  2ª Partida: Vercher i Lorja 20-25 Montaner i Seve         Dijous 31/08/17 Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Vicent i Jonathan 10-25 Nicolás i Saül  2ª Partida:  Sancho i Moreno 20-25 Valls i Marrahí II   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Dani i Jaume II 25-5 Eliseu i Ibiza 2ª Partida:  Guadi i Raül 25-5 Jeffry i Josep. Llegir més



Victor de Bolbait guanyador de l'Autonòmic de raspall en primera categoria en el CPV Bicorb

Dissabte, 1.7.2017 00:00h

Resultats partides juliol 2017

Secció patrocinada per:               Dilluns 31/07/17   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Moriana i Pinet II 5-25 Jesús i Ismael   2ª  Partida:  Miravalles i Raül G. 25-20 Ximo i Seve  Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Vicent i Ibiza 25-20 Pau G. i Adrián  2ª Partida:  Moltó i Dorin 15-25 Sergio i Josep   Escala i corda / Borriana  1ª Partida: Julio i Àlex 60-25 Hèctor, Carlos i Sergio  2ª Partida:  Jose Salvador i Bueno 50-60 Martí II i Nacho   Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única: Fageca i Monrabal 60-50 Pablo Borriol i Raül. Llegir més



publicitat


Homenatge a un dels grans, Lluïset de Beniarrés

Dijous, 1.6.2017 10:00h

Resultats partides juny 2017

Secció patrocinada per:               Divendres 30/06/17 Raspall / El Genovés  1ª Partida:  Vicent i Javier 20-25 Iván i Bosio  2ª Partida:  Moncho i Miravalles 25-15 Ximo i Roberto     Raspall / Dénia III Copa Diputació de València de Raspall  Partida única:  Marrahí i Sanchis 15-25 Ian i Josep   Raspall / Piles  1ª Partida:   Momblanch i Gabi 25-5 Sidahmed i Adrián  2ª Partida:  Moltó i Lorja 20-25 Sergio, Dorin i Néstor     Escala i Corda / Sueca  1ª Partida:  Andrés i Enric 40-60 Pau i Nando  2ª Partida:  Salva Palau i Néstor 45-60 Jose Salvador i Conillet   Escala i Corda / Vilamarxant  Partida única:  Giner i Fèlix 40-60 De la Vega i Javi   Escala i corda / Vila-real X Copa Diputació de València  Partida única:  Soro III i Hèctor 50-60 Genovés II i Salva   Escala i corda / Guadassuar Desafiament 3. Llegir més



Protagonistes de la final professional d'Escala i Corda amb Mapi

Dilluns, 1.5.2017 12:15h

Resultats partides maig 2017

Secció patrocinada per:         Dimecres 31/05/17 Raspall i Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida:  Ian i Tonet IV 20-25 Guille, Coeter II i Lorja  2ª Partida: Final Trofeu Primavera  Puchol II i Javi 60-30 Genovés II, Jesús i Hèctor   Raspall / Castelló de Rugat  1ª Partida:  Momblanch i Sidahmed 25-20 Caxu i Gabi  2ª Partida: Semifinal Trofeu Fruites Bollo  Moltó i Roberto 5-25 Pablo, Sanchis i Raül G.   Escala i corda / Vila-real  Partida única: Jose Salvador i Raf 60-30 Carlos i Josep. Llegir més



Penja els guanys un dels més grans

Diumenge, 2.4.2017 13:30h

Resultats partides abril 2017

Secció patrocinada per:             Diumenge 30/04/17 Raspall / Dénia Lliga Professional  Partida única:  Moltó i Brisca 20-25 Ian, Roberto i Lorja  Escala i corda / Pelayo 2ª Final Lliga Professional  Partida única:  Soro III i Javi 60-50 Pere Roc II, Fèlix i Monrabal   Escala i Corda i Raspall / Ondara  1ª Partida:  Giner i Sala 60-55 Pablo i Conillet  2ª Partida:  Àlex i Juanjo 15-25  Ferrer i Tomaqueta   Raspall / Bellreguard  1ª Partida: Iván (saca seguit del 9) 25-20 Vicent i Feo  2ª Partida:  Jeffry i Raül G. Llegir més



publicitat


Julio d'Oliva guanyador individual raspall adaptat

Dimecres, 1.3.2017 20:45h

Resultats partides març 2017

  Secció patrocinada per:      Dissabte 01/04/17 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida: Lliga 2 Caixa Popular Kilian i Feo 20-25 Salelles i Ibiza  2ª Partida:   Lliga Professional de Raspall Moltó i Brisca 25-5 Ricard, Josep i Miravalles     Escala i corda / Pelayo (València)  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  Puchol II i Hèctor II 60-30 Francès, Pere i Álvaro   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Ximo i Gabi 0-25 Escoto i Raül G.  2ª Partida:   Pablo i Sanchis 5-25 Marrahí, Moro i Néstor   Escala i Corda / Pedreguer  1ª Partida: 2ª Semifinal Lliga Professional  Genovés II, Dani i Carlos 30-60 Pere Roc II, Fèlix i Monrabal  2ª Partida: Lliga 2  Salva i J. Llegir més



Genovés II jugant una volea amb l'esquerre

Dimecres, 1.2.2017 23:30h

Resultats partides febrer 2017

Dimarts 28/02/17 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:   Alcalde i Moriana 25-15 Emilio i Paco  2ª Partida:  Pepe i Roberto 25-15 Jeffry i Canari    Raspall / Oliva  1ª partida:  Salelles II i Javi 25-20 Vicent i Jorge  2ª Partida: Pablo i Sanchis 10-25 Josep, Dorin i Ricardet II     Escala i Corda / Massamagrell  Partida única:  Soro III i Salva 40-60 Santi Silla, Fèlix i Carlos.      Dilluns 27/02/17 Raspall / Castelló de la Ribera  Partida única:  Moriana i Paco 15-25 Carmona i Dani   Escala i corda / Borriana  Partida única:  Pablo  Borriol i Bueno 60-40 De la Vega i Raül   Escala i Corda / Llíria  Partida única: Ferrer i Conillet 45-60 Carlos Massalfassar i Álvaro   Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Salvà i Raül G. Llegir més



Pablo de Borriol i Bueno campions del I Trofeu de Jovens Diputació de Castelló

Dilluns, 2.1.2017 16:15h

Resultats partides gener 2017

Dimarts 31/01/17 Escala i Corda / Massamagrell  Partida única:  Soro III i  Nacho 40-60 Pere Roc II i Fèlix    Raspall / Oliva  1ª Partida: Salelles i Ricardet II 10-10 David i Guillem (lesió de David)   2ª Partida:  Moltó i Tonet IV 25-10 Ian i Sanchis   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:   Alcalde i Jaume II 25-15 Rubio i Alfonso 2ª Partida:  Mario i Raül G. 10-25 Vercher i Lorja.      Dilluns 30/01/17 Raspall / Castelló de la Ribera  Partida única:  Alfonso i Aaron 15-25 Catalano i Jesús    Escala i corda / Borriana  Partida única:  Martí II i Dani 60-40 Carlos Massalfassar i Jesús   Escala i Corda / Llíria  Partida única: Colau i Bueno 60-40 Pablo Borriol i Guillermo   Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Salvà i Adrián 5-25 Pau G. Llegir més



publicitat


Moltó i Puchol II campions Individuals 2016

Divendres, 2.12.2016 09:30h

Resultats partides desembre 2016

  Dissabte 31/12/16   Raspall/ Bellreguard  1ª Partida: Punxa i Néstor 0-25 Ian i Raül G.   2ª Partida:  Moltó i Tonet II 5-25 Sergio, Roberto i Lorja    Escala i corda / Pedreguer  Partida única:  Ferrer i Fèlix 60-45 Giner i Hèctor      Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única:  Marc, Nacho i Hèctor II 60-40 Colau, Dani i Monrabal.        Divendres 30/12/16   Raspall / El Genovés  1ª Partida: Caxu i Guillem 10-25 Rafa i Seve  2ª Partida:  Ricard i Raül G 15-25 Moncho i Miravalles    Escala i corda / Vilamarxant  Partida única:  Soro III i Salva 60-45 Genovés II i Javi   Raspall / Piles  1ª Partida:  Salvà i Leandro 25-15 Salelles i Ricardet II 2ª Partida:  Josep i Brisca 15-25 Vercher i Moro   Escala i Corda / Sueca  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  De la Vega i Álvaro contra Salva i Hèctor II   Escala i Corda / Benidorm Trofeu de Nadal  1ª Semifinal Pere Roc II i Santi 60-40 Pablo, Pere i Conillet   Escala i corda / Vila-real Final Trofeu Joves  Partida única:  Pablo Borriol i Bueno 60-30 Francès i Carlos. Llegir més



Puchol II, campió Individual 2016

Dimecres, 2.11.2016 08:30h

Resultats partides novembre 2016

Dimecres 30/11/16 Raspall i Escala i corda / Guadassuar 1ª Partida:  Badenes i Pau 25-10 Mario i Roberto  2ª Partida:  Santi Silla i Fèlix 60-50 Marc i Santi.   Dimarts 29/11/16 Escala i Corda / Massamagrell  Partida única:  Soro III i Nacho contra Genovés II i Javi (suspesa per pluja)   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida: Conde i Catalano 25-20 Alcalde i Pinet  2ª Partida:  Pepe i Gabi 25-20 Pablo i Raül G.   Raspall / Oliva  1ª Partida: Escoto i Guillem 20-25 Salelles i Lorja  2ª Partida:  Ricard i Sanchis 20-25 Moncho i Brisca. Llegir més



Marc de Montserrat, campió individual sub 23

Diumenge, 2.10.2016 11:30h

Resultats partides octubre 2016

Dimarts 01/11/16 Raspall / Cocentaina XI Trofeu de Raspall Fira de Tots Sants  1ª Partida:  Infantils CPV Cocentaina 30-20 Infantils CPV Alqueria d'Asnar 2ª Partida:  Ricard i Guillem 35-40 Momblanch i Moriana   Raspall / Oliva  1ª Partida: Sergio i Guillem 25-20 Mata i Ricardet II  2ª Partida:  Waldo i Brisca 25-15 Sergio i Coeter II   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:   Sagasta i Marrahí II 10-25 Raül i Perales  2ª Partida: Campionat Sub-23  Salvà i Raül G. Llegir més



publicitat


Ximo Gavilà jugador del CPV Foios

Divendres, 2.9.2016 21:15h

Resultats partides setembre 2016

Divendres 30/09/16 Raspall / El Genovés  1ª Partida: Momblanch i Leandro 25-0 Mata i Caxu  2ª Partida: Moncho i Dorin 20-25 Pablo i Tonet II    Raspall / Piles Semifinals XIX Trofeu Mancomunitat de Municipis de La Safor  1ª Partida:   Sergio i Raül G. 0-25 Salvà i Ricardet II  2ª Partida:  Moltó i Brisca 0-25 Ian, Canari i Néstor   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Ramón i Blai 15-25 Bosio i Marcos  2ª Partida:   Kilian i Catalano 25-20 Iván i Adrián  Escala i Corda / Sueca 3r i 4t lloc i final Sub 23  1ª Partida: 3t i 4t lloc Pablo Borriol 35-60 Carlos Massalfassar 2ª Partida: Final Marc 60-35 Giner    Escala i corda / Vilamarxant  Partida única:  Pere Roc II i Monrabal 55-60 Colau, Pere i Álvaro  Escala i corda / Vila-real  Partida única:   Colau i Bueno 45-60 Pablo i Salva. Llegir més



Ja som més de 3000

Dilluns, 1.8.2016 16:45h

Resultats partides agost 2016

Dimecres 31/08/16 Raspall / Castelló de Rugat  1ª Partida:  Ximet i Guillem 25-5 Momblanch i Leandro  2ª Partida:  Vercher i Coeter II 10-25 Ian i Canari     Escala i Corda / Sueca  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  Santi Silla, Jesús i Monrabal 60-45 Pere, Fèlix i Hèctor II.         Dimarts 30/08/16 Raspall / Oliva  1ª Partida:  Mata i Adrián 15-25 Salelles i Javier  2ª Partida:  Sergio i Brisca 25-0 Pablo, Moro i Néstor   Escala i corda / Massamagrell  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  Soro III i Monrabal 60-55 Pere Roc II i Santi   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Catalano i Joume II 25-5 Carrió i Moisés  2ª Partida:  Nalda i Guillem 5-25 Rafa i Lorja. Llegir més



FInalistes 1a categoria masculina i femenina

Diumenge, 3.7.2016 10:15h

Resultats partides juliol 2016

Diumenge 31/07/16  Raspall / Xàbia  1ª Partida: Raspall Local  Esteban i Flare 10-25 Arabí i Àngel  2ª Partida: Ferrer i Guillem 10-25 Sariero i Soqueta    Raspall / Bellreguard  1ª Partida: Caxu i Molina 10-25 Pau G. i Valls  2ª Partida:  Moncho i Raül G. 15-25 Domingo i Néstor.      Dissabte 30/07/16 Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Alcalde i Catalano 25-15 Javi Z. i Paco 2ª Partida:  Sergio i Tonet II 0-25 Punxa i Roberto   Escala i Corda / Pedreguer  1ª Partida: Ferrer i Conillet 60-35 Carlos Massalfassar i Jordi  2ª Partida: Miguel i Tomàs II 45-60 Giner i Pere   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  David i Marrahí II 15-25 Ximo i Lorja  2ª Partida:  Badenes i Coeter II 25-15 Ian i Sidahmed   Escala i Corda / Llíria  Partida única: Santi Silla i Jesús 60-20 Pablo Borriol, Salva i Carlos   Galotxa / Alfarp XIV Trofeu Conrado Casanova  Partida única:  Puchol II, Hèctor, Pau i Benja contra Marc, Fèlix, Gerardo II i Pau. Llegir més



publicitat


DEP Álvaro de Tibi

Divendres, 3.6.2016 08:45h

Resultats partides juny 2016

Dijous 30/06/16  Escala i Corda / Pelayo  1ª Partida: Jesús i  Rafa 25-60  David i Julián  2ª Partida:  Colau i Santi 50-60 Giner i Dani   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Ximo i Ramón 20-25 Raimon i Jordi  2ª Partida:  Badenes i Borja 25-15 Momblanch i Seve   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Salvà i Javier 5-25 Pau G. i Ibiza 2ª Partida:  Jeffry i Dorin 15-25 Domingo i Sidahmed.         Dimecres 29/06/16  Raspall / Castelló de Rugat  1ª Partida:  Ximet i Ibiza 25-15 David i Adrián  2ª Partida:  Moltó i Gabi 15-25 Punxa Coeter II   Raspall i Escala i corda / Guadassuar 1ª Partida: Vercher i Raül G. Llegir més



Ricard, Sanchis i Roberto campions de la XXIII Lliga Professional de Raspall

Dilluns, 2.5.2016 10:15h

Resultats partides maig 2016

Dimarts 31/05/16  Escala i corda / Massamagrell  1ª Partida:  Kevin i Julián 60-35 Sergi i Guillermo  2ª Partida:   Miguel i Hèctor 60-55 Giner i Javi   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Sagasta i Perales 25-10 Carrió, Paco i Pelli  2ª Partida:  Mario i Néstor 25-10 Badenes i Seve   Raspall / Oliva  1ª Partida:  Salvà i Guillem 20-25 Salelles i Borja  2ª Partida:  Vercher i Sanchis 10-25 Moncho i Brisca.         Dilluns 30/05/16  Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Juvenils  2ª Partida:  Caxu i Coeter II 20-25 Pablo i Tonet II  Escala i corda / Borriana  1ª Partida: Salva Palau i Josep 60-40 Sáez i Álvaro  2ª Partida:  Puchol II i Nacho 60-55 Francès, Jesús i Carlos   Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Dani i  Adrián 20-25 Ximo i Molina   2ª Partida: Ricard i Canari 10-25 Ian i Dorin. Llegir més



Sacha

Diumenge, 3.4.2016 13:45h

Resultats partides abril 2016

Dissabte 30/04/16 Raspall / Ondara  1ª Partida: Marc, Percàs i Àlex 25-15 Xavi, Adrián i Miguel Àngel  2ª Partida:  Collado i Abel 20-25 Duro i Gato 3ª Partida: Desafiament 200€ Luisito i Àngel 15-25 Tiarret, Xauxi i Tomaca Escala i Corda / Pelayo (valència)  1ª Partida:  De la Vega i Néstor 60-50 David i Martí  2ª Partida:  Santi Silla, Jesús i Hèctor II 60-50 Marc, Santi i Carlos   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Ximo i Ricardet II 25-20 Montaner i Adrián  2ª Partida:  Guille i Seve 15-25 Badenes i Pau   Raspall / El Verger  1ª Partida: Fabian i Reche 10-40 Mario, Manchego i Marí   2ª Partida: Campionat Autonòmic Raspall CPV Segaria el Verger 40-10 CPV El Genovés   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Raül i Xapa 5-25 David i Valls  2ª Partida:  Moltó i Gabi 25-15 Moncho i Coeter II   Escala i Corda i Raspall / Pedreguer  1ª Partida: Soro III, Fèlix i Hèctor 50-60 Puchol II, Pere i Monrabal  2ª Partida: Sergio, Brisca i Raül G. Llegir més



publicitat


Santi de Finestrat torna a jugar després d'uns mesos d'absència

Dijous, 3.3.2016 12:15h

Resultats partides març 2016

  Dijous 31/03/16  Escala i Corda / Pelayo  1ª Partida:  David i Javi 60-25 Ricardo i Pablo  2ª Partida:  Víctor i Tomàs II 60-40 Carlos Massalfassar i Nacho   Raspall / La Llosa de Ranes  1ª Partida:  Eliseu i Javier 25-20 Alcalde i Javi 2ª Partida:  Momblanch i Guillem 20-25 Caxu i Leandro   Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Salelles i Molina 0-25 Salvà i Ibiza  2ª Partida:  Pablo i Gabi 10-25 Jeffry i Néstor.      Dimecres 30/03/16  Raspall i Escala i corda / Guadassuar 1ª Partida: Semifinal Lliga Professional de  Raspall Punxa i Brisca 15-25 Ian, Moro i Miravalles 2ª Partida:  Marc i Jesús 60-40 Giner i Javi. Llegir més



Marrahí

Dimarts, 2.2.2016 10:45h

Resultats partides febrer 2016

Dilluns 29/02/16  Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida: Adolfo i Pablo 60-50 Nando i Pau  2ª Partida:  Colau i Jesús 60-20 Marc i Santi   Raspall / Castelló de la Ribera  Partida única: Catalano i Jaume II 10-25 Alfonso i Marrahí II   Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Salelles i Alván 15-25 Ximo i Pinet  2ª Partida:  Escoto i Dorin 15-25 Vercher i Pau   Escala i Corda / Castelló de la Plana VIII Trofeu Festes Magdalena  1ª Partida:  Kevin i Josep 55-60 J. Salvador, Rafa i Javi Font  2ª Partida:  Puchol II i Hèctor 60-50 Pablo Borriol i Javi. Llegir més



Javi

Dissabte, 2.1.2016 22:15h

Resultats partides gener 2016

Dilluns 01/02/16  Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única: Javi II i Bueno 60-50 Pablo B. i Colau II     Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida: David i Javi contra Jesús i Álvaro  2ª Partida:  Ferrer i Herrera contra Giner i Conillet   Raspall / Castelló de la Ribera  Partida única: Aaron, Blai i Emilio 25-15 Ximo, Gerard i Jonathan   Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Juan II i Adrián 25-15 Pau i Ximo  2ª Partida:  Moncho i Gabi 25-20 Badenes i Josep    Escala i corda / Borriana  Partida única: Marc i Josep 60-40 Carlos II, Martí i Néstor. Llegir més



publicitat


Moltó

Dimarts, 1.12.2015 20:15h

Resultats partides desembre 2015

Dijous 31/12/15  Raspall / Bellreguard  1ª Partida:  Vercher i Valls 25-15 Momblanch i Seve  2ª Partida:  Moltó i Galán 25-20 Pablo i Coeter II.      Dimecres 30/12/15  Raspall i Escala i corda / Guadassuar 1ª Partida: Ian i Lorja 25-5 Caxu i Sidahmed  2ª Partida:  Pere Roc II i Monrabal 60-35 Víctor i Jesús   Escala i corda / Vila-real  Partida única: Soro III i Carlos 45-60 Pablo Borriol  i Fèlix.          Dimarts 29/12/15  Escala i corda / Massamagrell  Partida única:  Santi Silla i Salva 35-60 Pablo i Dani   Raspall / Oliva  1ª Partida:  Feo i Seve 25-10 Ximo i Ricardet II  2ª Partida: Semifinal Trofeu Corts Valencianes  Sergio, Sanchis i Raül G. Llegir més



Soro III, campió Individual 2015

Dimarts, 3.11.2015 10:00h

Resultats partides novembre 2015

Dilluns 30/11/15    Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única: Pablo II i Hèctor II 60-40 Javi II i Monrabal  Raspall / Castelló de la Ribera Campionat Individual Sub-18  Partida única: Ximo (Castelló de Rugat) 20-25 Salvà (Pedreguer)   Escala i corda / Borriana  1ª Partida:  Martí II i Martí 60-40  Ricardo, Néstor i Javi Font  2ª Partida: Trofeu Corts Valencianes  Soro III, Salva i Carlos 60-50 Puchol II, Nacho i Herrera     Raspall / Xeraco  1ª Partida:  Pau i Pinet 10-25 Cerver i Adrià  2ª Partida:  Ricard i Gabi 15-25 Moncho i Pau   Escala i Corda / Guadassuar  1ª Partida: Bessó i Àlvaro 60-50 Adolfo i Rafa  2ª Partida:  Carlos II i Josep 35-60 Lluís i Pepet. Llegir més



Julio d'Oliva

Diumenge, 4.10.2015 11:45h

Resultats partides octubre 2015

Dissabte 31/10/15  I Congrés Estatal de Clubs de Pilota / Godelleta     Raspall / El Verger  1ª Partida:  Bueno i Favara 30-40 Pedro, Joamber i Ripo  2ª Partida:  Sariero, Ferrer i Trini 15-40 Jeffry, Vilare i Alexandre   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  David i Alfonso 25-15 Raül, Paco i Aaron  2ª Partida:  Mario i Moro 25-10 Ian i Sidahmed   Escala i corda / Pedreguer  1ª Partida:  Ferrer i Víctor II 60-55 Javi II i Tomàs II  2ª Partida:  Miguel i Pere 60-55 Pere Roc II i Javi  Escala i corda / Petrer Finals Trofeu Vila de Petrer  1ª Partida: Final Juvenils Julio i Adrián contra Yago, Saez i Jandi  2ª Partida: Final Professionals  Frances i Conillet 35-60 Boni i Hèctor II   Raspall / Bellreguard  1ª Partida : Badenes i Pau 20-25 Ricard i Tonet II  2ª Partida: Semifinal Individual de Raspall Waldo 25-10 Pepe   Escala i Corda / Llíria  Partida única: Santi Silla i Jesús 60-50 Pablo, Nacho i Herrera  Frontó / Xest Campionat Individual:  Partida única:  Enrique 32-41 Adrián III. Llegir més



publicitat


Santi

Dimecres, 2.9.2015 14:30h

Resultats partides setembre 2015

  Dimecres 30/09/15    Raspall / Castelló de Rugat  1ª Partida:  Feo i Guillem 20-25 David i Molina 2ª Partida:  Guille i Sanchis 20-25 Punxa i Miravalles  Escala i corda / Guadassuar  1ª Partida: Pablo Borriol i Herrera 45-60 Carlos II i Víctor II  2ª Partida:  Pere Roc II i Pere 45- 60 Pablo, Javi i Carlos.       Dimarts 29/09/15  Escala i corda / Massamagrell Partida de Festes "Trofeu Alcaldia"  1ª Partida:  Escola de Pilota local 2ª Partida:  Soro III i Raül contra Miguel, Fèlix i Hèctor II (suspeses per pluja)  Raspall / Oliva Trofeu Mancomunitat de Municipis de la Safor  1ª Partida:  Vercher i Borja 5-25 Badenes i Pau  2ª Partida:  Waldo i Sidahmed 25-5 Moltó i Brisca   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Pau i Adrián 25-10 Rafa i Javi  2ª Partida: Pablo i Tonet II 25-15 Domingo i Gabi. Llegir més



Alberto

Dilluns, 3.8.2015 10:45h

Resultats partides agost 2015

Dimarts 01/09/15 Raspall / Oliva XVII Trofeu Gregori Maians Gran Final Premi Savipecho  1ª Partida:  Vercher i Pau 15-25 Nalda i Borja  2ª Partida:  Waldo i Brisca 25-20 Moltó i Sidahmed   Escala i corda / Massamagrell  Partida única:  Pere Roc II i Pere 60-50 Víctor i Jesús   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Ximet i Joume II 25-15 Rafa i Moreno  2ª Partida:  Moncho i Víctor  20-25 Ian i Tonet II.           Dilluns 31/08/15  Escala i corda / Borriana  1ª Partida  Bonache i Llopis 60-50 Edu, Sergio i Carles  2ª Partida  Soro III i Fèlix contra Puchol II i Dani   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª Partida:  Catalano i Paco 25-15 Moriana i Marrahí  2ª Partida:  Domingo i Seve contra Momblanch i Raül (suspesa per pluja). Llegir més



Nacho

Diumenge, 5.7.2015 15:45h

Resultats partides juliol 2015

Divendres 31/07/15 Raspall / Genovés  1ª Partida: Desafiament mà a mà:  Cristobal 5-25 Alfonso  2ª Partida:  Mario i Borja 25-20 Caxu i Ricardet II   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª partida:  Pau i Carrió 25-15 Víctor i Marrahí II  2ª Partida:  Momblanch i Guillem contra David i Pepe (suspesa per pluja)     Escala i Corda / Sueca  1ª Partida:  Sacha i Martí 55-60 Rafa i Salva  2ª Partida:  Puchol II i Hèctor II 60-35 Miguel i Raúl   Escala i corda / Vila-real  1ª Partida:  Aficionats  2ª Partida: Santi Silla i Hèctor 55-60 Pablo II i Nacho  Raspall / Piles  1ª Partida:  Badenes i Kilian 25-10 Montaner i Murillo  2ª partida:   Moncho i Sidahmed 20-25 Pepe i Canari   Escala i Corda / Vilamarxant  1ª Partida:  Juvenils   2ª Partida:  Desafiament 2000 euros  Boni i Colau II 60-45 Monrabal i Carlos     Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Rafa i Javi contra Ximet i Adrián  2ª partida: Semifinal Lliga Raspall  Punxa, Sanchis i Gabi contra Sergio, Alberto i Roberto. Llegir més



Anna de Beniparrell

Dilluns, 1.6.2015 13:45h

Resultats partides juny 2015

Dissabte 04/07/15  Raspall / Lloc Nou d'en Fenollet Finals Mancomunitat de Municipis de la Vall d'Albaida  1ª Partida: Final Infantil B:  Alqueria contra Muro 2ª Partida: Final Cadet  Otos contra Alqueria     Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida: Momblanch i Catalano 25-0 Raúl i Ximet  2ª partida: Lliga Raspall  Waldo i Brisca 10-25 Guille, Moro i Tonet II    Escala i Corda / Pedreguer 1ª Partida:  Copa Promeses:  Martí II, Pablo i Adrià 60-40 Salva, Martí i Adolfo  2ª Partida:  Pere Roc II i Santi 30-60 Santi Silla, Pere i Carlos    Raspall / Bellrreguard  1ª Partida : Ferran i Pau 25-15  Vercher i Ricardet II  2ª Partida:  Punxa i Dorin 25-15 Pepe, Alberto i Raúl   Escala i Corda / Pelayo  Partida única:   Fageca i Raúl contra León i Fèlix    Raspall / Lloc Nou d'en Fenollet Finals Mancomunitat de Municipis de la Vall d'Albaida  1ª Partida: Final 4ª: Llocnou 30-25  Muro  2ª Partida: Final 3ª:  Llocnou 0-30 Agullent  3ª Partida: Final 2ª:   Llocnou 30-10 Genovés   Escala i corda / Petrer  Partida única: Francés i David 60-35 Giner i Monrabal. Llegir més



Waldo

Divendres, 1.5.2015 10:30h

Resultats partides maig 2015

Diumenge 31/05/15  Raspall / Xàbia  1ª Partida:  Raspall Local  2ª Partida:  Jose i Arabí 25-15 Mata i Alexandre   Escala i corda / Vilamarxant Copa 3000  Partida única: Alberto, Aucejo i Ximo 60-50 Peluco, Álvaro i Martí  Escala i Corda i Raspall / Bellreguard 1ª Partida: Copa Diputació  Genovés II i Jesús 50-60 Miguel, Dani i Conillet  2ª Partida: Escoto i Miravalles 20-25 Caxu i Sanchis     Raspall / Alzira  1ª Partida:  Josep i Lorja 20-25 Feo i Ibiza 2ª Partida:  Guille i Roberto contra Sergio i Dorin. Llegir més



Puchol II

Dimecres, 1.4.2015 21:45h

Resultats partides abril 2015

Dijous 30/04/15 Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida: Alcalde i Aaron 25-10 Emilio i Cristobal  2ª Partida:  Armando i Víctor 20-25 Luïset i Ricardet II   Escala i Corda / Pelayo (València)  1ª Partida:  Giner i Sacha contra J. Salvador i Rafa 2ª Partida:  Pedro i Víctor II 50-60 Ferrer i Pere  Raspall / Bellrreguard 1ª Partida:  Mata i Arabí 20-25 Montaner i Marrahí II 2ª Partida:  Jeffry i Dorin 25-15 Domingo i Néstor   Frontó / Xest Campionat Autonòmic Partida única:  Adrián II i Àlex (Ajuntament Xest) 41-22 Ximo i Fran (Ajuntament d'Almenara). Llegir més



Brisca

Dimarts, 3.3.2015 09:30h

Resultats partides març 2015

  Dimarts 31/03/15  Escala i corda / Massamagrell  1ª Partida:  J. Salvador i Javi Font 60-50 David Lostado i Rafa 2ª Partida:  Soro III i Monrabal 50-60 Miguel i Santi   Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  David i Molina 25-15 Sagasta i Diego  2ª Partida:  Domingo i Josep 25-20 Mario i Sidahmed   Raspall / Bellrreguard  1ª Partida:  Pablo i Lorja 20-25 Ferran i Borja  2ª Partida:  Moncho i Dorin 25-10 Ian i Canari.       Dilluns 30/03/15 Escala i Corda / La Pobla de Vallbona  Partida única:  Javi II i Víctor II 60-45 Carlos i Colau II   Raspall / Castelló de la Ribera  1ª partida:  Montaner i Joume 25-5 Monblanc i Pepe  2ª Partida:  Ricard i Miravalles 15-25 Guille i Gabi     Escala i corda / Borriana  1º Partida: David i Martín 60-30 Sáez i Josep    2º Partida: Puchol II i Félix 60-35 Genovés II i Raúl   Escala i corda / Guadassuar  1ª Partida: Lliga Promeses Caixa Popular: Martí II, Martí i Sergi 60-35 Ricardo, Néstor i David  2ª Partida: Lliga 2 Caixa Popular: Pablo II i Pepet 45-60 Pedro i Jordi. Llegir més



Genovés II

Dissabte, 31.1.2015 11:15h

Resultats partides febrer 2015

Dissabte 28/02/15  Raspall / Llosa de Ranes  1ª Partida:  Moreno, Marrahí II i Pelli 25-15 Monblanch i Paco  2ª Partida:  Pepe i Sagasta 25-20 Ian i Sidahmed  Raspall / Bellrreguard  1ª Partida:  Escoto i Néstor 25-20  Jeffry i Gabi   2ª Partida :  Moltó i Coeter 20-25  Marrrahí, Moro i Tonet  Escala i corda / Pedreguer  1ª Partida:  Semifinal Circuit Professional d'Escala i Corda:  Pere Roc II, Dani i Monrabal 60-45 Santi II, Javi i Hèctor II  2ª Partida: Javi II i Víctor II 60- 55 Carlos II i Colau II   Escala i corda / Petrer  Partida única: Soro III i Héctor 40-60 Miguel i Carlos  Escala i Corda / Pelayo (València)  Partida única:  León i Raúl 45-60 Víctor i Félix. Llegir més



Xarxes

Agenda

  • 18.06.2018 17:00h
    Escala i Corda / La Pobla de Vallbona
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Genovés II i Carlos contra Francès i Bueno 
  • 18.06.2018 17:00h
    Raspall / Xeraco
    1ª Partida: 
    Escoto i Javi L. contra Momblanch i Pinet II
    2ª Partida: Copa Diputació 
    Sergio i Miravalles contra Vercher, Roberto i Gabi 

WHATSAPP - TELEGRAM

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

FACEBOOK

Trinquets

publicitat


Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Opinions

publicitat


Entrevista

Moro: «De la meua carrera en la pilota em quede amb els amics que he trobat»

Moro Pilotari i monitor dels joves talents de la pilota

Moro: «De la meua carrera en la pilota em quede amb els amics que he trobat»

Fotografies

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Va De Dona 2018

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Va De Dona 2018

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Amb el suport de:

Publicitat