PilotaViu

Dissabte, 2.1.2016 22:15h Resultats

Resultats partides gener 2016


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Javi
© Val Net




  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 31/01/16

  • Raspall i Escala i Corda / Xàbia 
    1ª Partida:
  • Campionat local 
    Pablo i Diego 25-20 Vicent i Tolet  
    2ª Partida: 
    Jaén i Pachanca 40-60 Surdet i Alván  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Rubén, Manchego 20-40  Àngel, Tomaca i Òscar  
    2ª Partida: 
    Ferrer i Guillem 40-30 Dani i Trini  

  • Escala i Corda / Benissa 
    1ª Partida: 
  • Lliga Professional 
    Soro III i Salva 60-25 Francès, Fèlix i Carlos 
    2ª Partida: 
    Angel, Sacha i Saez 60-50 Carralo i Bernat  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Seve 10-25 Feo i Lorja 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Canari 10-25  Pablo i Roberto.   
  •  
  •  
  • Dissabte 30/01/16 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Sancho i Cristian 40-35 Fabián i Marí 
    2ª Partida: 
    Cerver i Pedro 40-30 Salelles i Sancho II  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Kevin i Julián 55-60 J.Salvador i Rafa
    2ª partida: 
    Puchol II i Monrabal 60-55 Santi Silla, Javi i Herrera  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
  • Lliga Professional 
    Miguel, Pere i Hèctor II 55-60 Pere Roc II, Dani i Tomàs II 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Conillet 60-55 Marc i Sacha  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida :
    Vercher i Néstor 15-25 Mario i Pau 
    2ª Partida: 
    Punxa i Sanchis 15-25 Ian, Moro i Raül G.  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Kilian, Alfonso i Javi 25-15 Raül, Paco i Pelli 
    2ª Partida: 
    Moncho i Tonet II 15-25 Domingo i Gabi  

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida:
    Sáez i Pablo 60-50 Besó i Triki 
    2ª Partida: 
    Boina i Adrián 60-30 Ramón i Jordi. 
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 29/01/16 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    David i Ricardet II 15-25 Feo i Raül G.  
    2ª Partida: 
    Moltó i Miravalles 15-25 Sergio i Coeter II  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:
    Badenes i Borja 25-5 Escoto i Lorja 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Canari 25-5 Josep i Dorin  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Pepet 60-50 Martí II i Conillet  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Víctor i Hèctor II 55-60 Giner, Hèctor i Sacha  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
    Pablo Borriol i Bueno 40-60 Marc i Monrabal. 
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 28/01/16 
  •  
  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Martí II i Pablo 50-60 Sergi i Javi 
    2ª Partida: 
    Pedro, Tomàs II i Sacha 60-55 Pablo Borriol, Carlos i Pepet  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Carlos, Aaron i Emilio 25-20 Ramon, Jordi i Dani 
    2ª Partida: 
    Caxu i Guillem 0-25 Dani i Seve  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Montaner i Valls 25-15 Salvà i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Domingo i Roberto 25-20 Pablo i Tonet II. 
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 27/01/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
    Moltó i Dorín 10-25 Punxa i Coeter II 
    2ª Partida
    Puchol i Dani 55-60 Miguel, Salva i Hèctor II  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Javi II i Pepet 60-55 Carlos II, Josep i Néstor.   
  •  
  •  
  • Dimarts 26/01/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Soro III i Hèctor 55-60 Víctor, Pere i Monrabal  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salelles i Seve 25-15 Salvà i Lorja 
    2ª Partida: 
    Sergio i Alberto 25-20 Ian i Brisca  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Sagasta i Leandro 25-20 Momblanch i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Escoto i Sidahmed 25-20 Jeffry i Gabi.  
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 25/01/16 

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Javi II i Monrabal 25-60 Carlos II i Bueno  
     

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
    Ricardo i Martí 25-60 Sergi i Néstor 
    2ª Partida: 
    Marc i Sacha 30-60 De la Vega i Herrera  

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única:
    Carrió i Catalano 25-20 Cristobal i Adrián  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Ximo i Pinet II 15-25 Pau G. i Javier 
    2ª Partida: 
    Ricard i Tonet II 25-10 Domingo i Dorin  

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
    Pablo Borriol i Fèlix 25-60  Francès i Javi. 
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 24/01/16 

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida:
  • Campionat local 
    Cova i Toni 5-25 Pau i Diego 
    2ª Partida: 
    Carlos, Roberto i Vilare 15-25 Sariero, Ferrer i Soqueta  

  • Raspall / Dénia 
    Partida única: 
    Marrahí i Alberto 10-25 Punxa i Roberto  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Sancho II, Sancho II i Manchego 40-25 Pedro, Cristian i Tomaca 
    2ª Partida: 
    Dani i Guillem 40-0 Escoto i Galán  

  • Escala i Corda / Benissa Fira Sant Antoni 2016 
    1ª Partida: 
    Carralo, Tur i Pachanca 60-30 Jaén, Adolfo i Suso 
    2ª  Partida: 
    Puchol II, Hèctor i Bernat 60-55 Pere Roc II, Pere i Tomàs II  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Montaner i Néstor 25-20 Feo i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Josep i Canari 25-10 Jeffry i Pau.   
  •  
  •  
  • Dissabte 23/01/16 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Fabian i Àngel 10-40 Montilla, Duro i Marí 
    2ª Partida: 
    Pau G. i Trini 40-15 Cerver i Murillo  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Martí II i Martí 60-35 Sergio, Rafa i Pablo 
    2ª partida: 
    Soro III i Salva 35-60 Miguel i Javi  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Pablo i Jordi 35-45 Ferrer i Sacha (lesió de Pablo) 
    2ª Partida: 
    Francès i Pere 60-55 Giner i Fèlix  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Montaner i Paco 25-20 Leandro i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Ian i Gabi 25-15 Mario i Brisca  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida :
    Vercher i Lorja 25-10 Escoto i Seve 
    2ª Partida: 
    Moltó i Moro 10-25 Sergio, Coeter II i Tonet II  

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida:
    Besó i Triki 45-60 Yago i Sáez
    2ª Partida: 
    Ángel i Bueno 35-60 Javi II i Pepet. 
  •  
  •  
  • Divendres 22/01/16

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Rafa i Adrián 25-20 Marrahí i Jaume II  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Dani i Guillem 25-5 David i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Pablo i Josep 15-25 Domingo i Miravalles  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:
    Caxu i Néstor 25-10 Escoto i Borja 
    2ª Partida: 
    Punxa i Pau 20-25 Moncho i Sanchis  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Martí II i Javi F. 60-50 Ricardo i Néstor  
    2ª Partida: 
    Soro III i Hèctor 45-60 Puchol II i Tomàs II  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Pere Roc II i Monrabal 55-60 Carlos II, Dani i Martí   

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
    Santi Silla i Hèctor II 55-60 De la Vega i Carlos.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 21/01/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Giner i Pablo 60-40 J. Salvador i Martí 
    2ª Partida: 
    Pedro i Monrabal 50-60 Marc i Hèctor II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Aaron 25-20 Emilio i Pinet 
    2ª Partida: 
    Montaner i Seve 15-25 Feo i Lorja.  
  •  
  •  
  • Dimecres 20/01/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
    Ian i Sanchis 25-20 Ricard, Brisca i Raül G. 
    2ª Partida
    Miguel i Javi 55-60 Pere Roc II, Pere i Conilet  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Kevin i Javi Font 60-35 José Salvador i Néstor. 
  •  
  •  
  • Dimarts 19/01/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Santi Silla i Salva 60-45 Pablo Borriol i Dani  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Escoto i Guillem 25-15 Caxu i Néstor 
    2ª Partida: 
    Moltó i Dorin 10-25 Sergio i Coeter II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Marrahí II 25-10 Eliseu, Jaume II i Adrián 
    2ª Partida: 
    Domingo i Gabi 25-20 Pablo, Tonet II i Paco.   
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 18/01/16 

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
    David i Pablo 35-60 Kevin i Rafa 
    2ª Partida: 
    Paplo i Pepet 45-60 Ferrer i Herrera 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única:
    Cristian i Jordi 25-15 Carlos i Aaron  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Ximo i Salvà 10-25 Salelles i Javier 
    2ª Partida: 
    Josep i Canari 25-15 Moncho i Miravalles  

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
    Víctor i Carlos 60-35 Marc i Monrabal.   
  •  
  •  
  • Diumenge 17/01/16 

  • Raspall i Escala i Corda / Xàbia 
    1ª Partida:
  • Campionat local 
    Pau i Diego 25-0 David i Jose 
    2ª Partida: 
    Ginestar, Joan 35-60 Surdet, Pachanca i Vicent 

  • Escala i Corda / Dénia 
    Partida única: 
    Miguel i Dani 60-40 Pere Roc II i Pere  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Cristian, Àngel i Òscar 40-15 Manchego, Raymon i Reche 
    2ª Partida: 
    Badenes i Guillem 40-10 Momblanch i Galán  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Feo i Raül G. 10-25 David i Seve 
    2ª Partida: 
    Ricard i Brisca 20-25 Jeffry i Sanchis.  
  •  
  •  
  • Dissabte 16/01/16

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Sancho II i Marí 40-25 Fabian i Sancho
    2ª Partida: 
    Cerver i Alván 40-30 Salelles i Iván

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    De la Vega i Javi 50-60 J. Salvador i Julián 
    2ª partida: Desafiament 5.000 €
    Soro III i Javi 60-30 Puchol II i Fèlix  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Jordi 60-25 Marc i Manel
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Tomàs II 60-25 Pablo, Hèctor i Carlos  

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Leandro III 20-25 Sagasta II, Sagasta III i Jaume II 
    2ª Partida: 
    Ian i Moltó 25-10 Sidahmed i Coeter II  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida :
    Vercher i Néstor 15-25 Badenes i Pau 
    2ª Partida: 
    Domingo i Moro 25-5 Pablo i Dorín  

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Ángel i Sacha 55-60 Boina, Joan i Sáez.  
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 15/01/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Alfonso i Javier 20-25 Marrahí II i Adrián  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Dani 25-10 Salelles i Valls 
    2ª Partida: 
    Caxu i Alberto 15-25 Moncho i Gabi  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:
    David i Ricardet II 5-25 Feo i Borja 
    2ª Partida: 
    Sergio i Sanchis 20-25 Jeffry, Brisca i Raül G.  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    De la Vega i Hèctor II 60-55 Martí II i Monrabal 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Víctor i Salva contra Francès i Pere  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
    Pablo Borriol i Bueno 55-60 Marc i Carlos. 
  •  
  •  
  • Dijous 14/01/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Sergi i Pablo 60-35 David i Álvaro 
    2ª Partida: 
    Santi Silla, Hèctor i Tomàs II 60-25 Pablo, Raül i Herrera  
  •  
  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Montaner i Lorja 25-20 Salvà i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Vercher i Tonet II 25-20 Domingo i Néstor  

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Pinet 25-15 Alcalde i Jose 
    2ª Partida: 
    Mario i Leandro 25-10 Badenes i Guillem.   
  •  
  •  
  • Dimecres 13/01/16 
  •  
  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
    Pablo i Lorja 10-25 Jeffry i Pau 
    2ª Partida
    Miguel i Salva 60-45 Francès, Monrabal i Carlos  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Carlos II i Martí 60-50 J.Salvador, Josep i Javi Font .
  •  
  •  
  • Dimarts 12/01/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Soro III i Hèctor II 60-55 Pere Roc II i Javi  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salelles i Marrahí II 25-0 Pau G. i Alvan 
    2ª Partida: 
    Ricard, Coeter II i Néstor 15-25 Josep, Brisca i Tonet II  

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Monblanc i Adrian 25-20 Sagasta i Perales
    2ª Partida: 
    Ian i Gabi 15-25 Domingo, Sidahmed i Leandro III  
  •  
  •  
  • Dilluns 11/01/16 

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Carlos II i Zarzo 55-60 Javi II i Pepet 
     

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
    J.Salvador i Belda 50-60 Martí II i Martí 
    2ª Partida: 
    Marc i Josep 60-55 Ferrer i Herrera  

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única:
    Carrió i Pinet 15-25 Cristobal i Catalano  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Cerver i Alvan 5-25 Juan II i Adrián 
    2ª Partida: 
    Moncho i Sanchis 20-25 Sergio i Canari  

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
    Puchol II i Bueno 35-60 Pablo Borriol i Dani.   
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 10/01/16 

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida:
  • Campionat local 
    Vicent i Tolet 25-0 Jose i Pablo  
    2ª Partida: 
    Carlos i Roberto 10-25 Sariero, Vilare i Soqueta  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Salelles i Raymon 40-10 Fabian,  Montilla i Reche 
    2ª Partida: 
    Moriana i Guillem 40-30 Momblanch i Marrahí II  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    David i Néstor 25-10 Kilian i Pau 
    2ª Partida: 
    Domingo i Dorín 10-25 Jeffry i Brisca.   
  •  
  •  
  • Dissabte 09/01/16

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Bueno i Rubén 15-40 Sancho II, Erik i Duro 
    2ª Partida: 
    Alván i Trini 40-25 Cerver i Ferrer  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Sacha 45-60 Giner i Sala 
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Pere 60-40 Pablo i Dani   

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül, Leandro i Pelli 25-20 Kilian, Adrián i Catalano 
    2ª Partida: 
    Ricard i Sidahmed 15-25 Mario, Gabi i Paco  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Martí II i Martí 60-35 Ricardo i Julián 
    2ª partida: 
    Soro III i Hèctor 45-60 Francès, Javi i Carlos  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida :
    Badenes i Lorja 25-5 Momblanch i Seve 
    2ª Partida: 
    Ian i Sanchis 10-25 Pablo, Moro i Raül G.   

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Yago i Adrián 40-60 Besó, Sáez i Pablo.   
  •  
  •  
  • Divendres 08/01/16

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Pau G. i Catalano 25-20 Eliseu i Adrián  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    David i Dani 20-25 Montaner i Valls 
    2ª Partida: 
    Moncho i Miravalles 25-15 Caxu, Tonet II i Raül G 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:
    Jeffry i Borja 25-10 Domingo i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Moltó i Brisca 10-25 Sergio, Coeter II i Néstor  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Pablo i Carlos 50-60 Marc i Tomàs II   

  • Escala i corda / Vilamarxant Final Trofeu Nadal 
    Partida única: 
    Pedro i Salva 45-60 Pablo Borriol i Hèctor II  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
    Puchol II i Monrabal 60-30 Víctor i Fèlix.  
  •  
  •  
  • Dijous 07/01/16

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    David i Javi 60-45 Ricardo i Álvaro 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Tomàs II 60-55 Santi Silla i Pere 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Alvan 20-25 Salelles i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Badenes i Gabi 5-25 Vercher i Pau  

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Catalano 25-10 Alcalde i Aaron 
    2ª Partida: 
    Kilian i Seve 20-25 Feo i Lorja.   
  •  
  •  
  • Dimecres 06/01/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar Especial Dia de Reis 
    1ª Partida:
    Moltó i Tonet II 5-25 Sergio i Coeter II
    2ª Partida
    Soro III i Salva 55-60 Puchol II i Hèctor. 
  •  
  • Dimarts 05/01/16

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Miguel i Fèlix 35-60 Pere Roc i Javi  

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Rafa i Javi 15-25  Eliseu i Adrián  
    2ª Partida:
  • Final Trofeu Autoescola La Vall 
    Feo i Seve 20-25 Vercher i Valls.  
  •  
  •  
  • Dilluns 04/01/16 

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
    Martí II i Marti contra Sergi i Guillermo 
    2ª Partida: 
    Marc i Sacha contra Pablo Borriol i Conillet  

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única:
    Moriana i Marrahí II 0-25 Rafa i Adrià  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Ximo i Javier 20-10 Pau i Ibiza (lesió de Ximo)
    2ª Partida: 
    Moncho i Brisca 20-25 Ricard, Miravalles i Guillem  

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
    De la Vega i Dani 60-35 Francès i Monrabal.   
  •  
  •  
  • Diumenge 03/01/16

  • Escala i Corda / Benidorm Final XXVI Trofeu de Nadal Memorial Vicent Perez Devesa 
    Partida única: 
    Pere Roc II, Pere i Carlos 30-60 Puchol II, Hèctor i Bernat  

  • Escala i corda / Vilamarxant 2ª Semifinal Trofeu Nadal 
    Partida única: 
    Pedro i Salva 60-35 Carlos II i Jesús  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Semifinal Trofeu Nadal 
    Vercher i Valls 25-15 Salvà, Lorja i Adrián 
    2ª Partida: 
    Ian i Moro 25-5 Sergio i Alberto  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Raspall local 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Alexandre 10-10 Alvan i Guillem (lesió d'Alexandre). 
  •  
  •  
  • Dissabte 02/01/16 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Miki, Òscar i Ripo 15-40 Martinet, Carlos i Duro 
    2ª Partida: 
    Canella i Favara 15-40 Cerver, Trini i Basilio  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Giner i Conillet 60-30 Ferrer, Sacha i Manel 
    2ª Partida: 
    Soro III i Tomàs II 45-60 Santi Silla i Javi  

  • Raspall / Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
  • Semifinal Trofeu Nadal 
    Feo i Seve 25-0 Pau, Borja i Alvan 
    2ª Partida: 
    Domingo i Sidahmed 25-15 Mario, Víctor i Rafa  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Ricardo i Guillermo 60-50 Martí II, Pablo i Javi Font 
    2ª partida:
  • Final Trofeu Dispe-Atalaya 
    Puchol II, Salva i Carlos 60-30 Miguel, Fèlix i Dani 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida :
    Pablo i Gabi 25-20 Jeffry i Sanchis 
    2ª Partida:
  • Final Trofeu Corts Valencianes 
    Moltó i Coeter II 25-5 Punxa, Dorin i Pau  

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida:
    Juvenils
    2ª Partida: 

    Ramón i Pepet 60-30 Javi II i Jesús.   

Lectures 2931 lectures   comentari Un comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris

5 de gener 15.29h

Pienso qe cuando ponen el resultado de las partidas podrian poner el feridor si lo hay en los equipos que eso tambien cuenta en algunos resultados y la gente que lo lee no lo sabe.


Valora aquest comentari:   votar positiu 0   votar negatiu 0
Respondre comentari replica Comentari inadequat   Formulari d'abús de comentari

5 -10 -20 -tots
1




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Va De Dona 2018

  • Va De Dona 2018

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat