PilotaViu

Diumenge, 1.4.2018 21:45h Resultats

Resultats partides abril 2018


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Ian,Canari i Ricardet II campions Lliga Professional de Raspall 2018
© Ulisses Ortiz




 

Escala i corda / Petrer 
Partida única: 
Angel i Santacreu 30-60 Boina i Triki  
 
  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Moncho i Ricardet II 25-5 Ximo i Miravalles 
    2ª Partida: 
    Pablo i Canari 25-15 Guadi i Seve

  • Escala i Corda / Pedreguer 
     Partida única: 
    Puchol II i Bueno 55-60 Genovés II, Hèctor i Tomàs II 

  • Raspall / Muro 
    1ª Partida: 
    Erika, Victoria i Aida contra Mar, Amparo i Myriam 
    2ª Partida:
    Ian, Tonet IV i Leandro III 25-10 Sergio, Sanchis i Ibiza 
 
  •  
  • Divendres 27/4/18 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Dani i Jorge 20-25 Vicent i Aaron 
    2ª Partida: 
    Ian i Tonet IV 15-25 Sergio i Sanchis 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: Lliga 2 
  • Marcos, Javi L. i Murcianet 15-25 Ivan, Saul i Rosen 
    2ª Partida: 
    Vercher i Gabi 0-25 Badenes i Miravalles 

  • Escala i Corda / Sueca Lliga 2 
    1ª Partida: 
    Mario i Guillem II 60-55 Vicent i Pablo
    2ª Partida:
    Carlos Massalfassar, Àlex Olivas i Adrià 20-60 Martí I, Àlex Alandes i Nando 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única:
    Francès i Monrabal II 35-60 Pablo Sella i Tomàs II 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    De la Vega i Carlos 60-40 J.Salvador i Álvaro 
  •  
  •  
  • Dijous 26/4/18 

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Fageca i Salva 30-60 Giner i Bueno 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Adrián 25-5 Eliseu i Moreno 
    2ª Partida: 
    Marrahí i Néstor 20-25 Mario i Seve 
  •  
  •  
  • Dimecres 25/04/18 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida:
  • III Lliga 2 de Raspall 
    Ramon, Jorge i Albert 25-20 Marcos, Javi L. i Murcianet 
    2ª Partida: 
    Vercher i Josep 20-25 Badenes i Coeter II 

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida: 
    Pablo i Canari 25-15 Montaner i Tonet IV 
    2ª Partida:
  • III Trofeu Mixt Masymas 
    Puchol II i Hèctor 15-60 Francès, Jesús i Tomàs II 
  •  
  •  
  • Dimarts 24/4/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Alcalde i Alfonso 10-25 Sala i Javi Z.
    2ª Partida:
    Ximo i Néstor 0-25 Moncho i Ricardet II 

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Vicent i Edu 60-50 Carlos i Jorge 
    2ª Partida: 
    Soro III i Salva 60-55 Genovés II i Santi 

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Salelles I, Nicolás i Marc O. 25-0 Cristian, Aaron i Fran 
    2ª Partida: 
    Moltó i Brisca 5-25 Sergio, Sanchis i Ibiza 
  •  
  •  
  • Dilluns 23/4/18 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Vicent, Sergio i Jordi 25-10 David M, Raimon i Jose
    2ª Partida:
  • III Trofeu Mixt Masymas
    Ian i Canari 25-20 Guadi, Seve i Miravalles

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Francès i Monrabal II 55-60 De la Vega i Carlos 

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:  
    Pere Roc II i Àlvaro 60-55 Fageca i Nacho 
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 22/4/18

  • Raspall i Escala i Corda / Dénia Trofeu Mixt masymas 
    1ª Partida: 
    Marrahí, Coeter II i Néstor 25-20 Pablo, Tonet IV i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Soro III i Fèlix 60-35 Genovés II , Pere i Carlos  
  •  
    Escala i Corda / Llíria 
    Partida única: 
    Puchol II i Bueno 60-55 Fageca, Javi i Monrabal II 
  •  
    Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ximo i Aarón 0-25 Chaveli II i Guille
    2ª Partida: 
    Montaner i Gabi 10-25 Mario i Roberto 
  •  
  •  
  • Dissabte 21/4/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Moreno 25-15 Iván i Javi López 
    2ª Partida: 
    Guadi i Josep 25-20 Moncho i Miravalles 

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Julio Palau i Sáez 60-45 Lostado i Pablo Salvador 
    2ª Partida: 
    De la Vega, Raül i Carlos 45-30 Francès, Nacho i Álvaro (lesió de Raül)

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ricard i Ibiza 10-25 Badenes i Lorja  
    2ª Partida: Trofeu Mixt Masymas 
    Moltó i Brisca 25-5 Sergio i Sanchis 

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Yago 60-45 Xiquet de Sueca
    2ª Partida: 
    Ferrer i Hèctor 45-60 Pablo Sella i Tomàs II 
  •  
  •  
  • Divendres 20/04/18 
  •  
  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Ricardet II 10-10 Escoto i Feo (lesió de Feo) 
    2ª Partida: 
    Vercher i Gabi 15-25 Pablo i Néstor 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Raimon 10-25 Dani i Jorge 
    2ª Partida: 
    Ian i Seve 15-25 Montaner, Coeter II i Lorja

  • Escala i Corda / Benissa III Trofeu Mixt Masymas 
    Partida única: 
    Pere Roc II i Javi 60-50 Giner, Santi i Bueno 

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Jesús 30-60 Ferrer i Fèlix 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única:
    Jesús Sáez i Guillermo 60-30 Carlos Massalfassar i Gimeno 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Fageca i Nacho 60-45 J.Salvador i Tomàs II 
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 12/4/18 
  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Jesús i Néstor 60-55 Martí I i Pablo Salvador 
    2ª Partida: 
    Pablo Sella i Salva 60-20 Fageca i Carlos 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Rafa i Pinet II 25-0 Pau G. i Molina 
    2ª Partida: 
    Guadi i Gabi 15-25 Badenes i Brisca 
  •  
  •  
  • Dimecres 11/4/18 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida:   
    Eliseu i Moreno 25-15 Salelles i Valls 
    2ª Partida: 
    Ian i Seve 10-25 Sergio i Coeter II 

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:  
    Mario i Néstor 25-20 Montaner i Lorja 
    2ª Partida: 
    Soro III i Pere 40-60 Puchol II i Bueno 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Carlos Massalfassar i Rafa  60-35 Lostado i Àlex  
  •  
  •  
  • Dimarts 10/04/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Sala i Javi Z. 25-10 Alcalde i Rosendo 
    2ª Partida:
    Moncho i Ricardet II 25-20 Badenes i Roberto 

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Tomàs II contra Genovés II i Fèlix (suspeses per pluja)
     
  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Bolo i Jesús 5-25 Garcia i Monxo 
    2ª Partida:
    Vercher i Brisca 25-15 Pablo i Tonet IV 
  •  
 
  • Dilluns 09/04/18 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
    Eliseu i Saul 5-25 Salelles II i Jorge 
    2ª Partida: 
    Guadi i Lorja  25-5 Montaner i Gabi 
  •  
 
  • Diumenge 8/4/18 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Chaveli II i Guille 25-5 Jeffry i Pinet II 
    2ª Partida:  
    Vercher i Miravalles 10-25 Mario i Néstor  

  • Escala i Corda / Borriol 
    Partida única: 
    De la Vega i Álvaro 20-25 J. Salvador i Bueno (suspesa per pluja)
 
 
  • Dimarts 03/04/18

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Alcalde i Rosen 15-25 Sergio i Javi 
    2ª Partida:
    Badenes i Ricardet II contra Ximo i Lorja 

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
    Carlos i Adrià contra Jesús i Javi 
    2ª Partida: 
    Soro III i Raül contra Puchol II i Salva 
     
  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Momblanch i Feo 25-15 Chaveli II i Ibiza 
    2ª Partida:
    Miravalles i Canari 5-25 Moncho i Seve


Dilluns 02/04/18 

Raspall / Xeraco 
1ª Partida:
Murcianet i Marc 25-20 Ramon i Albert 
2ª Partida: 
Marrahí i Brisca 10-25 Ricard, Miravalles i Néstor  


Lectures 2207 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Va De Dona 2018

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat