PilotaViu

Dijous, 1.3.2018 20:15h Resultats

Resultats partides març 2018


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Moltó durant una partida de Lliga a Guadassuar
© Ulisses Ortiz




  •  
  • Divendres 30/3/18 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Ximo i Ibiza 25-15 Mario i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Guadi i Canari 5-25 Moncho i Brisca 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Iván i Rosen 
    25-5 Ramón i Jorge 
    2ª Partida: 
    Vercher i Miravalles 5-25 Montaner i Néstor 
  •  
  •  
  • Dijous 29/3/18 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Rafa i Pinet II 25-0 Salelles i Adrián 
    2ª Partida: 
    Ian i Seve 15-25 Sergio i Tonet IV  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 22/03/18 

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Hèctor i Sergio 60-50 Carlos i Pablo Salvador 
    2ª Partida: 
    Fageca i Salva 60-35 Pablo Sella i Nacho 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Eliseu i Salvà 5-25 Rafa i Jorge
    2ª Partida: 
    Guadi i Miravalles 25-10 Montaner i Néstor 

  •  
  •  
  •  

Dimecres 21/03/18 

Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
1ª Partida:  
Pablo i Coeter II 25-15 Moncho i Seve 
2ª Partida: 
Pere Roc II i Javi 60-55 Puchol II i Tomàs II  

Escala i corda / Vila-real Lliga 2 Caixa Popular 
Partida única: 
Julio Palau, Javi Font i Pablo Salva
dor 60-55 Jesús, Rafa i Edu  
 
  •  
  • Dimarts 20/03/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Marcos i Aaron 10-25 Ramon i Rosen 
    2ª Partida:
    Ricard i Miravalles 25-5 Ximo i Roberto  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Escoto i Pinet II 25-15 Salelles II i Jaume II  
    2ª Partida:
    Mario i Lorja 25-5 Badenes i Gabi 

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    Partida única:
    De la Vega i Hèctor 45-60 Jose Salvador i Raül 
  •  


Dilluns 19/03/18 
Raspall / Xeraco 
1ª Partida:
Dani i Pinet II 10-25 Rafa i Ibiza 
2ª Partida: 
Ian i Canari 0-25 Sergio i Brisca 


 
  •  
  • Dissabte 17/03/18 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
  • Raspall Femení 
    Erika i Miryam 25-10 Aida i Fani 
    2ª Partida:
  • Semifinal XXV Lliga Bankia 
    Ian, Canari i Ricardet II 25-15 Guadi, Brisca i Miravalles 

  • Raspall i Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: Raspall Femení 
    Mar, Anabel i Victòria 15-25 Ana, Noèlia i Amparo 
    2ª Partida: 
    Fageca i Santi 45-60 De la Vega i Raül 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Badenes i Pinet II 15-25 Dani i Ibiza 
    2ª Partida:  
    Moltó i Seve 0-15 Mario, Sanchis i Roberto(lesió de Moltó)

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Xiquet de Sueca i Natxo 60-40 Raül, Juanmi i Miguel 
    2ª Partida: 
    Soro III i Fèlix 25-60 Puchol II i Tomàs II 
 


Dimecres 14/03/18 

Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
1ª Partida:  
Pablo i Lorja 25-5 Vercher i Roberto
2ª Partida: 
Francès i Salva 50-60 De la Vega i Hèctor  




Dimarts 13/3/18 

  •  
  • Dilluns 12/03/18 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
    Vicent i Feo 5-25 Salelles II i Ibiza 
    2ª Partida: 
    Badenes i Seve 25-0 Mario i Coeter II 

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:  
    Fageca i Bueno 60-25 Jose Salvador i Monrabal II 
  •  
 
 
 

Lectures 2556 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Va De Dona 2018

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat