PilotaViu

Divendres, 2.2.2018 21:15h Resultats

Resultats partides febrer 2018


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Presentació de la Lliga Bankia 2018
© Ulisses Ortiz





 


  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Ramón i Raïmon 20-25 Marcos i Jorge 
    2ª Partida:
    Mario i Gabi 15-25 Ximo i Néstor 

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Salelles i Pinet II 10-25 Eliseu i Moreno 
    2ª Partida:
    Sergio i Seve 25-15 Moncho, Josep i Roberto 

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    De la Vega i Bueno contra Jose Salvador i Raül  (suspesa per pluja). 


  
  

Dilluns 12/02/18

Raspall / Xeraco 
1ª Partida:
Salelles II i Feo 20-25 Vicent i Moreno 
2ª Partida: 
Ricard i Canari 25-20 Moncho i Sanchis.   

  
  • Diumenge 11/02/18

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida: 
    Cova i Lucas 25-0 Manu i Cabut 
    2ª Partida:
  • II Lliga Comarcal la Marina Alta 
    Vicent, Jose i Cova 25-5 Antonio, Pablo i Terades  

  • Escala i corda / Borriana XXVII Lliga Bankia d'Escala i Corda 2018 
    Partida única: 
    Soro III i Santi 35-60 Marc, Pere i Tomàs II  

  • Escala i Corda / Murla XXVII Lliga Bankia d'Escala i Corda 2018 
    Partida única: 
    Pere Roc II, Jesús i Carlos 35-60 Genovés II, Fèlix i Monrabal  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Jeffry i Lorja 20-25 Chaveli II i Raül G.
    2ª Partida: 
    Ian i Josep 25-20 Moltó i Gabi. 
  •  
  •   
  •  
  • Dissabte 10/02/18

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
    Rafa i Raimon 25-15 Pau G. I Borja 
    2ª Partida: 
    Xímo i Raül G. 25-10 Vercher i Ricardet 

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Final: 
    Martí i Rafa 60-30 Àngel i Guillermo   
    2ª Final: 
    Jose Salvador i Javi 40-60 De la Vega, Bueno i Álvaro 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ricard i Roberto 25-10 Punxa i Lorja
    2ª Partida:
  • XXV Lliga Bankia 
    Sergio, Coeter II i Néstor 25-15 Guadi, Brisca i Miravalles 

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Xiquet de Sueca i Adrià 60-50 Mario i Aaron 
    2ª Partida:  
    Fageca i Hèctor 60-40 Francès i Salva  

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Boina i Saez 55-60 Yago, Adrián i Natxo. 
  •  
  •   
  •  
  • Divendres 09/02/18 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Dani i Pinet II 10-25 Vicent i Ibiza 
    2ª Partida: 
    Pablo i Seve 5-25 Moncho i Josep  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Caxu i Feo 25-15 Momblanch i Moreno 
    2ª Partida:
  • XXV Lliga Bankia 
    Ian, Canari i Ricardet II 25-15 Montaner, Sanchis i Gabi   

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Raül 60-50 Jose Salvador i Carlos  

  • Escala i Corda / Vilamarxant 
    Partida única:  
    Miguel i Monrabal 35-60 Pablo Sella i Salva  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Fageca i Bueno 60-40 Giner i Tomàs II. 
  •  
  •   
  •  
  • Dijous 08/02/18

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Hèctor 60-45 Marc i Pere  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Ibiza 25-10 Salelles II i Escoto 
    2ª Partida: 
    Ximo i Brisca 25-15 Badenes i Tonet IV. 
  •  
  •   
  •  
  • Dimecres 07/02/18

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida: 
    Marrahí i Raül G. 25-20 Guadi i Roberto 
    2ª Partida:
  • XXVII Lliga Bankia 
    Puchol II i Nacho 60-45 Francès, Javi i Bueno.   
  •  
  •   
  •  
  • Dimarts 06/02/18

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Fageca i Hèctor contra De la Vega i Jesús (suspesa per pluja) 
     
  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Vicent i Pinet II 25-20 Salelles i Moreno 
    2ª Partida:
    Ricard i Sanchis 0-25 Moncho i Canari   

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:   
    Alcalde i Catalano 25-15 Castanyero i Javi Z. 
    2ª Partida:
    Mario i Miravalles 25-10 Punxa i Gabi. 
  •  
  •   
  •  
  • Dilluns 05/02/18

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
    Chaveli II i Ricardet II 25-10 Pau G. i Ibiza 
    2ª Partida:
  • XXV Lliga Bankia 
    Moltó, Tonet IV i Lorja 20-25 Marrahí, Seve i Raúl G.  

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:  
    Jose Salvador I Álvaro 45-60 Pablo Sella i Carlos. 
  

Divendres 2/02/18

Raspall / Piles 
1ª Partida: 
Ivan i Pinet II 25-10 Pau G. i Moreno 
2ª Partida: XXV Lliga Bankia de Raspall 
Marrahí, Seve i Raül 20-25 Montaner, Sanchis i Gabi 

Raspall / El Genovés 
1ª Partida: 
Caxu i Feo 15-25 Momblanch i Ibiza 
2ª Partida: 
Moltó i Coeter II 10-25 Vercher, Tonet IV i Nèstor  

Escala i Corda / Vilamarxant 
Partida única:  
Pablo Sella i Carlos 60-35 Ferrer i Raül 

Escala i corda / Vila-real 
Partida única: 
Fageca i Conillet 50-60 Jose Salvador i Álvaro 

Escala i Corda / Sueca XXVII Lliga Bankia d'Escala i Corda 
Partida única: 
Genovés II, Fèlix i Monrabal 20-60 Francès, Javi i Bueno 

  
 
Dijous 01/02/18

Escala i corda / Pelayo 
1ª Partida: 
Vicent i Javi 60-40 Yago i Natxo
2ª Partida: 
Fageca i Salva 60-55 Jose Salvador i Nacho  

Raspall / Bellreguard 
1ª Partida: 
Vicent i Jorge 5-25 Salelles II i Javi L. 
2ª Partida: 
Ian i Miravalles 10-25 Moncho, Brisca i RIcardet II.

Lectures 2096 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Va De Dona 2018

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Va De Dona 2018

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat