PilotaViu

Diumenge, 3.9.2017 10:00h Resultats

Resultats partides setembre 2017


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Roberto del Palomar, campió del Trofeu de Festes de Benicolet
© Ulisses Ortiz




  • Secció patrocinada per: 
  •  
  

 
Escala i corda / Vila-real 
Partida única:
Carlos Massalfassar i Conillet 60-40 Jose Salvador i Javi Font.  

  •  

Divendres 8/09/17

Raspall / El Genovés 
1ª Partida: 
Dani i Leandro 15-25 Valls i Ricardet II 
2ª Partida:  
Sergio i Gabi 25-5 Ricard i Brisca  



Raspall / Piles Semifinals Trofeu Mancomunitat de la Safor  
1ª Partida:
Salelles II i Ibiza  5-25 Vicent i Jaume II  
2ª Partida: 
Ian, Canari i Raül G. 25-10 Guille, Coeter II i Lorja   

Escala i Corda / Vilamarxant
Partida única: 
Genovés II i Jesús 60-50 Pere Roc II i Monrabal

Escala i corda / Vila-real Final Copa Diputació de Castelló 
Partida única: 
Marc, Pere i Bueno 60-30 Pablo, Javi i Carlos.


  • Dijous 7/09/17

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Sancho II i Adrián 10-25 Cerver i Pinet II 
    2ª Partida: 
    Montaner i Dorin 25-20 Ximo i Roberto 
Raspall / Castelló de la Ribera 
1ª Partida: 
Alcalde i Carrió 10-25 Jesús i Vicent 
2ª Partida: 
Valls i Marahí II 25-20 Moreno i Guillem. 


 
Dimecres 6/09/17

Raspall / Castelló de Rugat 
1ª Partida: 
Valls i Guillem 25-5 Pau G. i Moreno 
2ª Partida: 
Ian i Sanchis 25-10 Moltó i Seve 

Raspall i Escala i corda / Guadassuar
1ª Partida: 
Dani i Raül G. 15-25 Momblanch i Gabi
2ª Partida: 
De la Vega i Fèlix 60-55 Francès i Jesús.  


Dimarts  5/09/17

Raspall / La Llosa de Ranes 
1ª Partida: 
Alcalde i Rubio 25-15 Javi Z. i Paco  
2ª Partida: 
Guille i Roberto 25-5 Guadi i Lorja 

Raspall / Oliva 
1ª Partida: 
Eliseu i Ricardet II 10-25 Vicent i Gabi
2ª Partida: 
Marrahí i Canari 25-5 Pablo i Brisca

Escala i Corda / Massamagrell 
Partida única: 
Genovés II i Salva 60-40 Pere Roc II i Hèctor. 

  • Dilluns 4/09/17
  •  
  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
  • David i Rafa 60-50 Martí II i Borja
    2ª Partida:
  • Trofeu Diputació de Castelló   
    Puchol II i nacho 45-60 Marc, Pere i Bueno   

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
    Momblanch i Leandro 15-25 Chaveli II i Ibiza 
    2ª Partida: 
  • Individual Sub 23 
    Seve 25-10 Vercher 
Escala i corda /la Pobla de Vallbona 
1ª Partida:
Individual Sub 23 
Carlos Massalfassar 60-25 Belda
2ª Partida:
Giner i Tomàs II 60- 25 Pablo Borriol i Raül

Raspall / Castelló de la Ribera 
1ª Partida:
Jesús i Aaron 20-25 Marcos i Carrió  
2ª Partida: 
Sergio i Raül 15-25 Ian i Néstor. 


  • Diumenge 3/09/17

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Cerver i Jorge 15-25 Nocolás i Feo 
    2ª Partida: 
    Ximo i Coeter II 10-25 Montaner i Roberto. 

Divendres 1/09/17

Raspall / Castelló de la Ribera Partides de Festes 
1ª Partida:
Raspall Femení 
Mar i Aida 25-10 Anna i Noelia 
2ª Partida:  
Ricard i Seve 15-25 Ian i Raül G. 


Raspall / Piles 
1ª Partida:
Individual Sub 23 
Lorja 25-15 Ximo 
2ª Partida: 
Guadi i Canari 25-15 Pablo i Coeter II  


Escala i corda / Vila-real 
Partida única: 
Marc i Nacho 60-50 Francès i Fèlix.

Lectures 3485 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Va De Dona 2018

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Va De Dona 2018

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat