PilotaViu

Diumenge, 2.4.2017 13:30h Resultats

Resultats partides abril 2017


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (2 vots)
carregant Carregant


   

Penja els guanys un dels més grans
© Juan Rodrigo Legua






  • Dijous 27/04/17

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Lostado i Besó 60-30 Pau, Campos i Edu 
    2ª Partida: 
    Carlos Massalfassar, Álvaro i Javi 40-60 Salva, Conillet i Néstor 
     

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Suspès per pluja 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Salvà i Moreno 25-20 Salelles i Ibiza
    2ª Partida: 
    Guille i Dorín 20-25 Jeffry i Josep.
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 26/04/17

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida: 
    Moltó i Raül G. 15-25 Sergio i Brisca 
    2ª Partida: 
    Pablo i Jesús 30-25 De la Vega i Raül (lesió de De la Vega)  

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Kilian i Leandro 25-5 Momblanch i Jaume II 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall 
    Ian, Roberto i Lorja 25-0 Moncho, Alberto i Néstor. 
  •  
  •  
  • Dimarts 25/04/17

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Escoto i Ricardet II 25-10 Salvà i Gabi 
    2ª Partida: 
    Vercher i Sanchis 5-25 Montaner i Canari  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:  
    Alcalde i Catalano 25-15 Carmona i Paco 
    2ª Partida: 
    Guadi i Sidahmed 20-25 Badenes i Seve 
     

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Julio i Néstor 60-35 Salva i Guillermo 
    2ª Partida: 
    Genovés II i Salva 20-20 Francès i Santi (suspesa per pluja). 
  •  
  •  
  • Dilluns 24/04/17

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Dani i Xaveli 25-0 Kilian i Pinet II 
    2ª Partida: 
    Marrahí i Raül G. 25-10 Pablo i Moro  

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Rafa i Adrián 25-0 Ximet i Javier 
    2ª partida:
  • Lliga Professional 
    Ricard, Josep i Miravalles 15-25 Sergio, Tonet IV i Ricardet II  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única: 
    Marc i Monrabal 55-60 Pablo Borriol i Hèctor II.  
  •  
  •  
  • Diumenge 23/04/17

  • Raspall / Xàbia Lliga Professional de Raspall 
    Partida única: 
    Moltó i Brisca 25-10 Montaner, Canari i Dorín  

  • Escala i Corda / Sueca Final Lliga Professional d'Escala i Corda 
    Partida única: 
    Soro III i Javi 50-60 Pere Roc II, Fèlix i Monrabal   

  • Escala i Corda i Raspall / Ondara 
    1ª Partida: 
    Francés i Jordi 45-60 Ferrer i Álvaro 
    2ª Partida: 
    Escoto i Josele 20-25 Cerver i Ibiza  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Eliseu i Aaron 15-25 Sergio i Jorge
    2ª Partida: 
    Guille i Lorja 25-0 Badenes i Néstor  

  • Escala i Corda / Borriol Partida de Festes 
    Partida única: 
    Pablo Borriol i Bueno 45-60 Carlos Massalfassar i Jesús. 
  •  
  •  
  • Dissabte 22/04/17

  • Escala i Corda / Benissa 
    1ª Partida: 
    Yago i Álvaro 60-50 Julio i Jandi 
    2ª Partida: 
    Pablo, Hèctor i Conillet 60-35 Ferrer, Pere i Bernat  

  • Escala i corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Jusús i Josep 55-60 J. Salvador, Guillermo i Pablo 
    2ª Partida: 
    Marc, Raül i Carlos 60-45 Santi Silla, Santi i Álvaro  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
    Vicent i Jordi 25-10 Murcianet, Bosio i Albert 
    2ª Partida:  
    Guadi i Roberto 20-25 Miravalles, Sidahmed i Gabi  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Lliga 2 
    Caxu i Valls 5-25 Kilian i Feo 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall:  
    Moncho, Alberto i Néstor 0-25 Pablo, Sanchis i Raül G.  

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Francès i Jordi 60-55 Angel i Bueno.   
  •  
  •  
  • Divendres 21/04/17

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida:
    Iván i Robert 25-10 Marcos i Adrián 
    2ª Partida: 
    Guille i Tonet IV 25-20 Vercher i Moro 

  • Escala i corda / Vila-real Homenatge a Dani de Benavites 
    1ª Partida: 
    Genovés I, Tato i Ribera II 40-60 Mezquita, Sarasol II i Solaz
    2ª Partida: 
    Genovés II, Dani i Álvaro 60-50 Pablo Borriol, Jesús i Nacho
  •  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Jusús i carlos 60-45 Júlio, Àlex i Raül 
    2ª Partida: 
    Carlos Massalfassar i Néstor 60-55 J. Salvador, Rafa i Pablo  
  •  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Salvà i Lorja 25-10 Ximo i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Ian i Dorín 15-25 Sergio i Josep  
  •  

  • Escala i Corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Marc i Hèctor II 30-60 Giner i Monrabal.  
  •  
  •  
  • Dijous 20/04/17

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Carmona i Jesús 5-25 Alcalde i Carrió  
    2ª Partida: 
    Rafa i Sidahmed 25-15 Kilian i Raül G.  

  • Escala i corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    David i Àlex 60-25 Yago i Belda 
    2ª Partida: 
    Francès i Carlos 60-50 Pablo i Bueno 
     

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Emilio i Pinet II 5-25 Vicent i Robert 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Brisca 15-25 Ximo i Roberto. 
  •  
  •  
  • Dimecres 19/04/17

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida: 
    Sergio i Néstor 25-20 Marrahí i Canari 
    2ª Partida: 
    Genovés II i Hèctor 50-60 Santi Silla i Javi  

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Jaume II 25-5 Escoto i Feo 
    2ª Partida: 
    Moltó i Raül G.15-25 Pablo i Sanchis.  
  •  
  •  
  • Dimarts 18/04/17

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:  
    Jose Mª i Moriana 25-5 Emilio i Catalano 
    2ª Partida: 
    Moncho i Sidahmed 15-25 Badenes i Tonet IV 
     

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Martí II i Pablo S. 60-45 Lostado i Campos 
    2ª Partida: 
    Soro III i Raül 45-60 Marc, Fèlix i Carlos  

  • Raspall / Oliva 
    1ª partida:
  • Lliga 2
    Salelles i Ibiza 25-5 Rafa i Adrián 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall 
    Ricard, Josep i Miravalles 10-25 Ian, Roberto i Lorja.  
  •  
  •  
  • Dilluns 17/04/17

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Caxu i Jaume II 25-15 Eliseu i Juan II 
    2ª Partida: 
    Moltó i Dorín 25-20 Guille, Coeter II i Néstor  
 
  • Diumenge 16/04/17

  • No s'han disputat partides
  •  
  •  
  • Dissabte 15/04/17

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
    Cristian, Bosio i Albert 25-15 Marcos, Saül i Murcianet 
    2ª Partida:  
    Ricard i Alberto 25-5 Mario i Moro  
  •  
    Raspall i Escala i corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
  • Lliga Professional de Raspall
    Sergio, Tonet i Ricardet 25-10 Montaner, Canari i Dorin 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Nacho 60-30 Santi Silla, Javi i Bueno  
  •  
    Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Jordi 40-60  Carlos Massalfassar i Néstor 
    2ª Partida: 
    Genovés II i Pere  60-50 Pere Roc II i Santi  
  •  
    Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:  
    Kilian i Sidahmed 25-5 Salelles i Lorja 
    2ª Partida:  
    Marrahí i Sanchis 10-25 Ian i Roberto  
  •  
    Escala i corda / Petrer III Lliga Promeses Caixa Popular 
    Partida única: 
    Jesús i Adrià 60-30 Yago, Pablo S. i Miguel.  
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 14/04/17

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida:
    Caxu i Jaume II 20-25 Escoto i Valls  
    2ª Partida: 
    Badenes i Lorja 25-20 Vercher i Gabi 

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Hèctor i Roget 55-60 Andrés i J. Campos 
    2ª Partida: 
    Marc i Hèctor 45-60 De la Vega i Salva  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:
  • Lliga 2 de Raspall 
    Rafa i Adrián 25-5 Salvà i Moreno 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall
    Moltó i Brisca 25-15 Moncho, Coeter II i Néstor. 
  •  
  •  
  • Dijous 13/04/17

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida:  
    Carmona i Marrahí II 20-25 Alfonso i Paco 
    2ª partida: 
    Sidhamed i Jaume II 25-15 Dani i Ricardet II 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Vicent i Pinet II 0-25 Iván i Ibiza  
    2ª Partida: 
    Ian i Seve 25-10 Ximo, Josep i Raül G. 
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 12/04/17

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Ximo i Leandro 20-25 Momblanch i Gabi 
    2ª Partida: 
    Guille i Tonet IV 25-20 Guadi i Roberto  

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall
    Ricard, Josep i Miravalles 10-25 Pablo, Sanchis i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Soro III i Bueno 35-60 Pere Roc II i Hèctor. 
  •  
  •  
  • Dimarts 11/04/17

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:  
    Alcalde i Paco 10-20 Sagasta i Moisés 
    2ª Partida: 
    Mario i Seve 25-0 Badenes i Ricardet II 
     

  • Raspall / Oliva 
    1ª partida: 
    Salelles i Robert 15-25 Mata i Jaume II 
    2ª Partida: 
    Moltó i Alberto 25-5 Brisca i Coeter II  

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Jose Salvador i Rafa 60-50 Jesús i Álvaro 
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Pere contra De la Vega i Santi. 
  •  
  •  
  • Dilluns 10/04/17

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Aaron 25-10 Marcos i Catalano 
    2ª Partida: 
    Guille i Raül G. 25-20 Guadi i Sidahmed  

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida: 
    David i Besó 60-35 Ricardo, Pablo S. i L.Miguel 
    2ª Partida: 
    Marc i Salva 60-40 Pablo Borriol i Jesús  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
  • Lliga2
    Ximo i Javier 15-25  Kilian i Feo 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional 
    Ian, Roberto i Lorja 10-25 Montaner, Canari i Dorin  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única: 
    Puchol II i Nacho 55-60 Genovés II i Fèlix. 
  •  
  • Diumenge 2/04/17
  •  
  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Sergio i Pinet 25-5 Eliseu i Robert 
    2ª Partida: 
    Vercher i Raül 25-15 Jeffry i Nèstor 

  • Escala i Corda i Raspall / Ondara 
    1ª Partida: 
    Carlos Massalfassar i Álvaro 60-55 Ferrer i Conillet 
    2ª Partida: 
    Garcia i Joanjo 25-10 Bolo i  Alexandre  

  • Raspall / Alzira 
    1ª Partida: 
    Juvenils
    2ª Partida: Lliga Professional 
    Ian, Roberto i Lorja 25-10 Sergio, Tonet IV i Ricardet II 
  •  
  • Dissabte 01/04/17

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
  • Lliga 2 Caixa Popular
    Kilian i Feo 20-25 Salelles i Ibiza 
    2ª Partida:  
  • Lliga Professional de Raspall
    Moltó i Brisca 25-5 Ricard, Josep i Miravalles  
  •  
  • Escala i corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Hèctor II 60-30 Francès, Pere i Álvaro  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ximo i Gabi 0-25 Escoto i Raül G. 
    2ª Partida:  
    Pablo i Sanchis 5-25 Marrahí, Moro i Néstor  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
  • 2ª Semifinal Lliga Professional 
    Genovés II, Dani i Carlos 30-60 Pere Roc II, Fèlix i Monrabal 
    2ª Partida:
  • Lliga 2 
    Salva i J. Font 60-55 Ferrer i Jordi. 
  •  

  •  

Lectures 3743 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Va De Dona 2018

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Va De Dona 2018

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat