PilotaViu

Dilluns, 2.1.2017 16:15h Resultats

Resultats partides gener 2017


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (2 vots)
carregant Carregant


   

Pablo de Borriol i Bueno campions del I Trofeu de Jovens Diputació de Castelló
© PilotaVeu




  • Dimarts 31/01/17

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Soro III i  Nacho 40-60 Pere Roc II i Fèlix 
     

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Salelles i Ricardet II 10-10 David i Guillem (lesió de David)  
    2ª Partida: 
    Moltó i Tonet IV 25-10 Ian i Sanchis  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:  
    Alcalde i Jaume II 25-15 Rubio i Alfonso
    2ª Partida: 
    Mario i Raül G. 10-25 Vercher i Lorja. 
  •  
  •  
  • Dilluns 30/01/17

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Alfonso i Aaron 15-25 Catalano i Jesús   

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única: 
    Martí II i Dani 60-40 Carlos Massalfassar i Jesús  

  • Escala i Corda / Llíria 
    Partida única:
    Colau i Bueno 60-40 Pablo Borriol i Guillermo  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Salvà i Adrián 5-25 Pau G. i Leandro 
    2ª Partida: 
    Sergio i Josep 25-10 Pablo i Brisca. 
  •  
  •  
  • Diumenge 29/01/17

  • Escala i Corda / Benissa Fira de Sant Antoni 
    1ª Partida: 
    Club de Pilota Benissa 
    2ª Partida: 
    Puchol II, Pere i Bernat 45-60 Soro III, Santi i Hèctor  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Eliseu i Jaume II 25-15 Mata i Moreno 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Dorin 10-25 Guille i Roberto.  
  •  
  •  
  • Dissabte 28/01/17

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
    Kilian i Valls 25-15 Rafa i Feo 
    2ª Partida: 
    Vercher i Alberto 10-20 Badenes i Raül G. (lesió d'Alberto) 
     
  • Raspall / Bellreguard 
  • 1ª Partida: 
    Ximo i Ricardet II 25-20 Salvà i Lorja  
    2ª Partida: 
    Ian i Coeter II 25-15 Pablo, Moro i Néstor  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Salva i Rafa 45-60 Marti II, Alex i Pablo
    2ª Partida: 
    Genovés II, Nacho i Hèctor II 50-60 Santi, Jesús i Carlos  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Álvaro 40-60  Pablo i Jordi 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Salva 55-60 Giner i Fèlix  

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida:  
    Àlex, Gerson 60-55 Sergio, Naxo i Francisco 
    2ª Partida: 
    Marrahí i Castillo 60-35 Adolfo i Adrián.  
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 27/01/17

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única:  
    Jaume II i Àngel 0-25 Catalano i Jesús  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida:
    Momblanch i Feo 0-25 Ximo i Ibiza 
    2ª Partida: 
    Moltó, Tonet IV i Ricardet II 15-25 Sergio, Sanchis i Raül G.  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    1ª Semifinal
    Carlos Massalfassar i Hèctor II 60-40 Martí II i Monrabal
    2ª Semifinal
    Pablo Borriol i Bueno 60-40 Colau i Carlos
    3ª Partida: Final 
    Pablo i Bueno 60-35 Carlos Massafassar i Hèctor II 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Salelles II i Guillem 0-25 Iván i Leandro 
    2ª Partida: 
    Ricard i Roberto 25-10 Pepe i Josep 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:  
    Soro III i Salva 60-50 Pere Roc II i Santi. 
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 26/01/17

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Emilio i Aaron 15-25 Vicent i Jorge 
    2ª Partida: 
    Vercher i Canari 10-25 Montaner i Brisca 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Guillermo i Àlex 35-60 Jesús i Javi Font
    2ª Partida: 
    Giner i Monrabal 45-60 Pablo i Raül.   
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 25/01/17

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida: 
    Moltó i Dorín 5-25 Sergio i Sanchis 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Nacho 60-50 Francés, Santi i Carlos  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Carlos Massalfassar i Álvaro 60-40 Salva, Guillermo i Josep. 
  •  
  •  
  • Dimarts 24/01/17

  • Escala i Corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    De la Vega i Hèctor 30-60 Pablo Borriol i Bueno 
     

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida:
    Eliseu i Adrián 25-20 Salelles II i Jaume II 
    2ª Partida: 
    Ricard i Brisca 10-25 Pablo i Canari 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:  
    Alfonso i Pinet II 25-10 Robert i Catalano 
    2ª Partida: 
    Pepe i Néstor 15-25 Montaner i Seve. 
  •  
  •  
  • Dilluns 23/01/17

  • Raspall i Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
    Pau G. i Lorja 5-25 Kilian i Raül G. 
    2ª Partida:
    Genovés II i Jesús 60-45 Pere Roc II i Javi  

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida: 
    Lostado i Javi Font 60-40 Ricardo i Josep 
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Carlos 45-60 Pablo Borriol i Bueno  

  • Escala i Corda / Llíria 
    Partida única:
    Giner i Álvaro 60-50 Martí II i Monrabal 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Salvà i Guillem 15-25 Momblanch i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Ian i Miravalles 5-25 Moncho i Sanchis. 
  •  
  •  
  • Diumenge 22/01/17

  • Raspall / Dénia 
    Se suspenen les partides a causa de les inclemències meteorològiques 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Sergio i Javier 25-20 Emilio i Feo 
    2ª Partida: 
    Marrahí i Dorin 5-25 Montaner i Néstor. 
  •  
  •  
  • Dissabte 21/01/17

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    Se suspenen les partides per inclemències meteorològiques 

     
    Raspall / Bellreguard 
  • 1ª Partida: 
    Salelles i Ricardet II 25-15 Ximo i Ibiza 
    2ª Partida: 
    Moltó i Coeter II 15-25 Sergio, Sanchis i Néstor 

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Salva i Javi contra Martí II i Néstor
    2ª Partida:
  • Trofeu Super Deporte 
    Puchol II, Santi i Pere 60-45 Soro III, Javi i Fèlix  

  • Escala i Corda i Raspall / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Giner i Conillet 50-60 Ferrer i Hèctor 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Seve 25-15 Salvà i Roberto  

  • Escala i corda / Petrer 
    Se suspen la partida per inclemències meteorològiques
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 20/01/17

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida:
    Pau G. i Adrián 5-25 Rafa i Jaume II
    2ª Partida: 
    Ricard i Canari (falta al 7) 25-0 Miravalles i Alberto  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Se suspen la partida a causa de les inclemències meteorològiques  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Escoto i Sidahmed 20-25 Momblanch i Gabi 
    2ª Partida: 
    Ian i Dorín 15-25 Moncho, Josep i Raül G.  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Se suspen la partida a causa de les inclemències meteorològiques. 
  •  
  •  
  • Dijous 19/01/17 
Escala i Corda / Pelayo 
Se suspenen les partides a causa de les inclemències meteorològiques

Raspall / Bellreguard  
Se suspenen les partides a causa de les inclemències meteorològiques.
  •  
  • Dimecres 18/01/17
Escala i Corda / Vila-real 
Partida única: 
Pablo Borriol i Álvaro Gimeno 40-60 Carlos Massalfassar, Bueno i Josep 
Escala i corda / Sueca 
1ª Partida: 
Xiquet de Sueca i Javi 60-55 Andrés i Àlex 
2ª Partida: 
Soro III i Hèctor 55-60 Marc i Fèlix 
 
 

Lectures 2852 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Va De Dona 2018

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Va De Dona 2018

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat