PilotaViu

Divendres, 3.6.2016 08:45h Resultats

Resultats partides juny 2016


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós
carregant Carregant


   

DEP Álvaro de Tibi
© David Sarasol




Dijous 30/06/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
    Jesús i  Rafa 25-60  David i Julián 
    2ª Partida: 
    Colau i Santi 50-60 Giner i Dani  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Ximo i Ramón 20-25 Raimon i Jordi 
    2ª Partida: 
    Badenes i Borja 25-15 Momblanch i Seve  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Javier 5-25 Pau G. i Ibiza
    2ª Partida: 
    Jeffry i Dorin 15-25 Domingo i Sidahmed.  
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 29/06/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Ximet i Ibiza 25-15 David i Adrián 
    2ª Partida: 
    Moltó i Gabi 15-25 Punxa Coeter II  

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
    Vercher i Raül G. 25-15 Pablo i Pau  
    2ª Partida:
    Pere Roc II i Fèlix 40-60 Marc, Tomàs II i Carlos.  
  •  
  •  
  • Dimarts 28/06/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Salva i Néstor 50-60 Kevin i Álvaro 
    2ª Partida:  
    Soro III i Hèctor II 60-55 Miguel i Javi  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Sagasta i Perales 25-20 Javi Z. Javi i Pinet 
    2ª Partida: 
    Ricard i Sidahmed  0-25 Pepe i Seve  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Escoto i Borja 25-20 Montaner i Lorja 
    2ª Partida:
  • Copa Diputació 
    Ian i Canari 25-10 Moncho i Sanchis.   
  •  
  •  
  • Dilluns 27/06/16 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Adrián 15-25 Salvà i Ibiza 
    2ª Partida:
    Jeffry i Brisca 25-20 Pablo i Josep  

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Juvenils
    2ª Partida:  
    Mario i Gabi 5-25 Miravalles i Raül G.  
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 26/06/16 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Murillo i Ricardet II 10-25 Ximo i Molina 
    2ª Partida: 
    Moncho i Seve 10-25 Vercher i Néstor.   
  •  
  •  
  • Dissabte 25/06/16 

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
    Xiquets
    2ª Partida: 
    Aitor, Jimmy i Rafilla 20-25 Tiarret, Xauxi i Gato 
    3ª Partida:
    Malonda IV i Escoto 25-5 Ferrer, Soqueta i Tomaqueta 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Javi Z. 15-25 Sagasta i Moreno
    2ª Partida: 
    Pepe i Josep 25-15 Miravalles i Roberto   

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Jose Salvador i Martí 60-55 Lostado, Álvaro i Jose 
    2ª Partida:
  • Gran Premi Oxford 
    Soro III i Dani 40-60 Puchol II i Javi  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Pablo i Sacha 60-40 Ferrer i Jordi 
    2ª Partida:
  • Copa President Diputació de València 
    Santi Silla i Pere 60-30 Giner i Fèlix  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Jeffry i Raül G. 25-10 Montaner i Pau
    2ª Partida:
  • II Copa Diputació de Raspall 
    Sergio i Alberto 10-25 Ian i Canari  

  • Raspall / Vilallonga I Trofeu de Raspall 
    1ª Partida:
    Raspall local 
    2ª Partida:
  • 2ª Semifinal 
    Cerver, Guillem i Alexandre 40-5 Momblanch, Kilian i Soto.   
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 24/06/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Xiquets 
    2ª Partida: 
    Pau G. i Valls 25-20 Ximet i Javier  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    David i Molina 20-25 Nalda i Adrián 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Sanchis 20-25 Punxa i Brisca  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Julio i Àlex 60-25 Adolfo i Claudio 
    2ª Partida: 
    Víctor i Nacho 60-45 Marc i Hèctor  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Mario i Borja 15-25 Badenes i Lorja
    2ª Partida:
  • Copa Diputació de Raspall
    Moltó i Tonet II 25-0 Ricard i Coeter II  

  • Escala i Corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Salva i Tomàs II 60-35 Martí II i Monrabal  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
  • Copa President de la Diputació de València 
    Pere Roc II i Jesús 60-45 Pablo Borriol i Santi  

  • Escala i Corda / Massamagrell Nits Màgiques de Pilota Quarts de Final 
    1ª Partida: 
    Adrián II i Vicent 60-20 Ribera i Roberto
    2ª Partida: 
    Juanito i Gaona 40-60 Moro i Felipe. 
  •  
  •  
  • Dijous 23/06/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
    Kevin i Rafa 60-50 Lostado i Javi Font
    2ª Partida: 
    Colau, Hèctor II i Conillet 35-60 Boni, Hèctor i Herrera  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Rimon i Nicolás 25-15 Iván i Blai 
    2ª Partida: 
    Montaner i Raül G. 25-5 Momblanch i Guillem  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Javier 25-15 Rafa i Alvan 
    2ª Partida: 
    Domingo i Néstor 5-25 Pablo i Pau.   
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 22/06/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Nalda i Ibiza 25-15 Ximo i Molina 
    2ª Partida:
  • Copa Diputació 
    Ian i Canari 25-5 Punxa i Roberto  

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
    Jeffry i Lorja contra Badenes i Seve  
    2ª Partida:
    Santi Silla i Nacho contra De la Vega i Pere 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Carlos Massalfassar i Álvaro 60-40 Javi II, Néstor  i Javi.    
  •  
  •  
  • Dimarts 21/06/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    J. Salvador i Julián 35-60 Salva i Néstor 
    2ª Partida:  
  • Copa Diputació 
    Puchol II i Monrabal 55-60 Pablo Borriol i Santi  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Eric i Moreno 25-10 Javi Z. i Diego 
    2ª Partida: 
    Mario i Gabi 10-25 Pablo i Sidahmed  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salvà i Borja 5-25 David i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Pepe i Alberto 5-25 Vercher i Miravalles.  
  •  
  •  
  • Dilluns 20/06/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Moisés 15-25 Rubén i Carrió 
    2ª Partida:
  • Copa President de la Diputació de València 
    Ricard i Coeter II 25-20  Moncho i Sanchis  

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:  
    Martí II i Martí 60-55 Salva Palau i Rafa 
    2ª Partida: 
    Boni i Carlos 60-35 José Salvador i Bueno  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Molina 15-25 Salelles i Ibiza 
    2ª Partida:
    Moltó i Dorin 25-10 Sergio i Roberto  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida:
  • Copa President Diputació de València 
    Miguel i Salva 55-60 Pere Roc II i Jesús.  
  •  
  •  
  • Diumenge 19/06/16 

  • Escala i Corda i Raspall / Bellreguard
    1ª Partida:
  • IX Copa President Diputació de València 
    Santi Silla i Pere 45-60 De la Vega i Javi
    2ª Partida: 
    Vercher i Pau 15-25 Jeffry i Néstor  

  • Raspall / Villalonga I Trofeu de Raspall 
    1ª Partida:
    Raspall local 
    2ª Partida:
  • 1ª Semifinal 
    Chaveli II, Galán i Gorxa 40-15 Sariero, Ferrer i Trini.   
  •  
  •  
  • Dissabte 18/06/16 
  •  
  • Raspall / La Llosa de Ranes 

  • 1ª Partida:
  • Campionat Autonòmic
    Sagasta, Perales i Aaron 30-20 Martín, Roberto i Toni 
    2ª Partida: 
    Ian i Moro 25-5 Pablo, Brisca i Seve  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Salva i Néstor 35-60 Marrahí II, Álvaro i Sáez 
    2ª Partida:
    Miguel, Salva Carlos 60-55 Víctor, Santi i Monrabal  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Ferrer i Sala 55-60 Maravilla i Bueno 
    2ª Partida:
    Puchol II i Nacho 45-60 Giner, Fèlix i Tomàs II  

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida: 
    Juvenils
    2ª Partida:
    Angel i Sacha 60-20 Boina i Joan  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Domingo i Raül G. 15-25 Montaner i Lorja 
    2ª Partida:
  • II Copa Diputació de Raspall 
    Moltó i Tonet II 20-25 Moncho i Sanchis.   
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 17/06/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Ramón i Moisés 25-15 Aitor i Ximo 
    2ª Partida: 
    Salelles i Javier 10-25 Pau G. i Adrián  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Caxu i Xoto 25-15 Momblanch i Ricardet II
    2ª Partida: 
    Mario i Miravalles 20-25 Vercher i Gabi  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Juvenils
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Pepet 40-60 Colau i Bueno 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Escoto i Pau 25-5 David i Sidahmed 
    2ª Partida: 
    Badenes i Coeter II 10-25 Pepe i Josep  

  • Escala i Corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Jose Salvador i Carlos 55-60 Martí II i Monrabal  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Pere Roc II i Tomàs II 60-50  Pablo Borriol, Jesús i Josep  

  • Raspall / Dénia 
    1ª Partida: 
    Raspall local
    2ª Partida:
  • Copa Diputació de València 
    Sergio i Alberto 15-25 Punxa i Roberto  

  • Escala i Corda / Massamagrell Nits Màgiques de Pilota 
    1ª Partida: 
    Chordá i Sarasol II 40-60 Adrián II i Vicent 
    2ª Partida: 
    Ribera i Roberto 60-40 Edu i Fran  

  • Escala i Corda / Murla IX Copa Diputació de València 
    Partida única: 
    Marc i Dani 60-50 Giner i Fèlix. 
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 16/06/16

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
    Jesús i Javi 60-50 David i Rafa 
    2ª Partida: 
    Víctor, Hèctor II i Pepet 55-60 Pablo, Nacho i Bueno 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Jesús i Aaron 25-15 Cristian i Nicolás 
    2ª Partida: 
    Caxu i Guillem 10-25 Momblanch i Leandro  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Valls 20-25 Rafa i Ibiza 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Seve 0-25 Montaner i Néstor.   
  •  
  • Dijous 15/06/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    David i Ricardet II 25-5 Ximo i Adrián 
    2ª Partida: 
    Moncho i Sanchis 10-25 Vercher, Tonet II i Lorja  

  • Escala i corda / Guadassuar 
    1ª Partida: 
    Martí II i Martí 60-55 Salva i Néstor 
    2ª Partida:
    Pere Roc II, Hèctor i Herrera 45-60 Giner, Pere i Carlos  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    José Salvador i Josep 60-40 Javi II i Javi Font. 
  •  
  • Dimarts 14/06/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Lostado i Álvaro 55-60 Jesús i Rafa 
    2ª Partida:  
    Marc i Fèlix 60-35 Santi Silla i Javi 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Sagasta i Perales 25-10 Alcalde, Paco i Pinet 
    2ª Partida: 
    Pepe i Canari 10-25 Pablo i Miravalles  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Ximo i Valls 25-5 Eliseu i Molina 
    2ª Partida: 
    Moltó, Dorín i Gabi 20-25 Sergio, Brisca i Lorja.

 

Lectures 3074 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Va De Dona 2018

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Va De Dona 2018

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat