PilotaViu

Dilluns, 2.5.2016 10:15h Resultats

Resultats partides maig 2016


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós
carregant Carregant


   

Ricard, Sanchis i Roberto campions de la XXIII Lliga Professional de Raspall
© Ulisses Ortiz




  • Dimarts 31/05/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Kevin i Julián 60-35 Sergi i Guillermo 
    2ª Partida:  
    Miguel i Hèctor 60-55 Giner i Javi  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Sagasta i Perales 25-10 Carrió, Paco i Pelli 
    2ª Partida: 
    Mario i Néstor 25-10 Badenes i Seve  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salvà i Guillem 20-25 Salelles i Borja 
    2ª Partida: 
    Vercher i Sanchis 10-25 Moncho i Brisca.  
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 30/05/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Caxu i Coeter II 20-25 Pablo i Tonet II 

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    Salva Palau i Josep 60-40 Sáez i Álvaro 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Nacho 60-55 Francès, Jesús i Carlos  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Dani i  Adrián 20-25 Ximo i Molina  
    2ª Partida:
    Ricard i Canari 10-25 Ian i Dorin.  
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 29/05/16 

  • Raspall / Quatretonda Festa de la Pilota Club de Raspall Homenatge a Gorxa 
    1ª Partida: 
    Xiquets 
    2ª Partida: 
    Gorxa, Carlos i Francisquet 30-10 Batiste II, Galan i Terrilla
    3ª Partida: 
    Pepe i Gabi 25-30 Mario i Josep 

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    1ª Partida:
  • Final campionat aficionats 
    Maravilla i Bernat 60-40 Tello i Locheta 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Monrabal 40-60 Marc i Salva 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Salvà i Borja 25-0 David i Dani
    2ª Partida: 
    Domingo i Roberto 25-15 Jeffry i Néstor.   
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 28/05/16 

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
    Xiquets
    2ª Partida: 
    Mateu i Reche 15-25 Miguel i Bujia 
    3ª Partida:
    Escoto i Tiarret 15-25 Sariero i Ferrer  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Marrahí II 25-10 Ximo i Valls
    2ª Partida: 
    Ricard i Josep 25-0 Pablo i Sidahmed  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Montaner i Lorja 25-15 Caxu i Raül G. 
    2ª Partida: 
  • Sergio, Moro i Tonet II 25-20 Punxa, Coeter II i Néstor  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Javi II i Pepet 55-60 Kevin i Bueno 
    2ª Partida:
    Pablo i Hèctor 60-55 Ferrer i Nacho 

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida: 
    Juvenils
    2ª Partida: 
    Francès i Hèctor II 60-35 Colau, Santi i Adrián 

  • Escala i Corda / Pelayo (València) Partida Benèfica a benefici d'Adelante Àfrica 
    Partida única: 
    Soro III, Jesús i Monrabal II 60-25 Miguel, Javi i Tomàs II. 
  •  
  •  
  • Divendres 27/05/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Xiquets
    2ª Partida: 
    Dani i Valls 25-20 Alfonso i Lorja 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    David i Paco 15-25 Momblanch i Molina 
    2ª Partida: 
    Moncho i Sanchis 15-25 Ian i Canari   

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Eliseu i Adrián 10-25 Ximo i Javi 
    2ª Partida: 
    Pepe i Alberto 10-25 Pablo i Miravalles  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Salva i Javi contra Jesús i Martí 
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Herrera contra Martí II i Salva  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Marc i Bueno 60-25 Pablo Borriol i Carlos 

     
  • Escala i Corda / Massamagrell Nits Màgiques de Pilota 
    1ª Partida: 
    Ricard i Guillem 50-60 Javi Moro i Felipe  
    2ª Partida: 
    Raül i Fede 50-60 Juanito i Gaona  

  • Escala i Corda / Vilamarxant 3r Aniversari 
    1ª Partida: 
  • J.Salvador i Rafa 60-25 Sergi i Julián
  • 2ª Partida: 
  • Desafiament 3.000 €
    Soro III, Puchol II i Pere Roc II  60-50 Fèlix, Dani i Tomàs II.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 26/05/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
    Jesús i Álvaro 60-50 Salva Palau i Néstor 
    2ª Partida: 
    Colau i Nacho 40-60 De la Vega, Hèctor II i Pepet  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Aaron 25-20 Jesús i Raimon 
    2ª Partida: 
    Montaner i Seve 25-10 Caxu i Raül G.  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Alvan 10-25 Selelles i Adrián 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Néstor 25-10 Badenes i Roberto.  
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 25/05/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida: 
    Jeffry i Dorin 25-10 Domingo i Tonet II 
    2ª Partida:
    Pere Roc II i Jesús 60-55 Francès i Javi  

  • Raspall / Piles Festes de Sant Felip 2016 
    1ª Partida: 
    Mario i Borja 0-25 Josep i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Ian i Coeter II 25-15 Sergio i Brisca 
  •  
  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Javi II i Bueno 60-55 Boni i Pepet. 
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dimarts 24/05/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida: 
    Martí II i Martí I 60-45 J. Salvador i Álvaro 
    2ª Partida:  
    Soro III i Salva 55-60 Marc, Fèlix i Carlos  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Pinet 25-15 J. Maria i Moriana 
    2ª Partida: 
    Ricard i Guillem 25-15 Moncho i Leandro  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    David i Raül G. 25-0 Montaner i Molina 
    2ª Partida: 
    Escoto i Sanchis 10-25 Pablo i Canari.  
  •  
  •  
  • Dilluns 23/05/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Escola de Pilota El Genovés 
    2ª Partida: 
    Ian i Sidahmed 5-25 Pepe i Tonet II 

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    Salva Palau i Néstor 60-45 Sáez, Rafa i J. Font
    2ª Partida: 
    Víctor i Monrabal II 60-55 Santi Silla i Santi  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Dani i Molina 25-0 Salles i Adrián 
    2ª Partida:
    Mario i Miravalles 20-25 Badenes i Josep.  
  •  
  •  
  • Diumenge 22/05/16 

  • Raspall i Escala i Corda / Xàbia 
    1ª Partida:
  • Raspall Local 
    Arabí i Diego 10-25 Pep i Tolet 
    2ª Partida:
    Ginestar i Pachanca 60-40 Surdet i Pablo 

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Tiarret i Joan 25-20 Moriana i Gato 
    2ª Partida: 
    Sagasta i Guillem 25-15 Momblanch i Boludeta  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    1ª Partida: 
    Benissa 60-40 Vilamarxant 
    2ª Partida: 
    Miguel i Bueno 60-40 Colau i Hèctor 
     
  • Escala i Corda i Raspall / Pedreguer Finals I Trofeu Mixt Masymas 
    1ª Partida: 
    Soro III, Jesús i Conillet 25-60 Puchol II, Nacho i Hèctor II 
    2ª Partida: 
    Moltó i Canari 0-25 Jeffry, Sanchis i Néstor  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Alfonso i Raül G. 10-25 Salvà i Lorja 
    2ª Partida: 
    Ricard i Dorin 5-25 Caxu, Roberto i Lorja.  
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 21/05/16 

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
    Xiquets
    2ª Partida: 
    Luisito i Josele 25-10 Gallet i Tiarret
    3ª Partida:
    Sergio i Alvarito 25-15 Aitor, Juanjo i Xauxi  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Montaner i Seve 25-10 David i Pau 
    2ª Partida: 
    Ian i Coeter II 25-10 Punxa i Brisca 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
  • Campionat Autonòmic Raspall Femení
    CPV Beniarbeig-El Verger contra CPV Borbotó 
    2ª Partida:  
    Benito i Josu contra Àngel, Ma 

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Néstor 45-60 J. Salvador, Martí i Pablo 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II, Salva i Herrera 60-50 Marc, Santi i Carlos  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Murillo i Adrián 25-0 Raül i Alfonso 
    2ª Partida: 
    Pablo i Moro 25-0 Domingo i Alberto  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Javi II i Sala 60-35 Maravilla i Pepet 
    2ª Partida:
    Santi Silla i Monrabal II 35-60 Francès i Tomàs II 

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Ramón i  Sáez 60-50 Yago i Adrián.   
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 20/05/16

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Xula i Jonathan 20-25 Ximo i Aaron 
    2ª Partida: 
    Momblanch i Valls 25-15 Alfonso i Adrián  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Mario i Ricardet II 15-25 Caxu i Lorja 
    2ª Partida: 
    Moltó i Sanchis 0-25 Sergio, Miravalles i Raül G.  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Salelles i Borja  25-15 Nalda i Leandro
    2ª Partida: 
    Pepe i Josep 10-25 Moncho i Dorin  
  •  
  • Escala i Corda / Sueca Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular 
    1ª Partida: 
    Martí II, Julián i Manel 45-60 Kevin, Pablo i Pablo S. 
    2ª Partida: 
    Pablo Borriol i Bueno 60-45  De la Vega, Herrera i Néstor 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Marc i Pere 60-35 Giner i Fèlix  

  • Escala i corda / Vila-real Festes de Sant Pasqual 
    Partida única: 
    Soro III i Dani 60-25 Puchol II i Javi  

  • Escala i Corda / Massamagrell Nits Màgiques de Pilota 
    1ª Partida: 
    Bernet i Claudio I 35-60 Alberto i Gavilà 
    2ª Partida: 
    Vicent i Rubén 60-25 Juanjo i Zanón  

  • Frontó / El Puig XV Trofeu Durà 
    1ª Partida: 
    Partida Cadets 
    2ª Partida: 
    Montesa i Lemay 41-37 Adrián III i Dani d'Alginet.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 19/05/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Miguel i Jesús 50-60 Víctor, Hèctor i Tomàs II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Xula i Aaron 15-25 Raimon i Presi
    2ª Partida: 
    Escoto i Sidahmed 20-25 Domingo i Seve  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Alvan 25-15 Pau G. i Molina  
    2ª Partida: 
    Pablo i Néstor  25-15 Jeffry i Tonet II. 
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 18/05/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Borja 25-10 Salelles i Leandro 
    2ª Partida: 
    Pepe i Sanchis 25-20 Vercher i Brisca  
  •  
  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida: 
     Punxa i Seve 25-10 Ian i Lorja 
    2ª Partida:
     Giner i Fèlix 60-50 Santi Silla i Pere 
     

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Javi II i Martí II 60-55 José Salvador i Álvaro.  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dimarts 17/05/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
  • Semifinal Lliga Promeses 
    Martí II, Julián i Manel 60-55 Salva, Álvaro i Sáez
    2ª Partida:  
    Soro III i Monrabal 45-60 Pere Roc II i Javi 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Carrió 15-25 J.Maria i Alfonso  
    2ª Partida: 
    Pablo i Néstor 20-25 Badenes i Roberto  
  •  
  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Mata i Leandro 15-25 Nalda i Adrián 
    2ª Partida: 
    Mario i Coeter II 20-25 Moncho i Alberto.  
  •  
  •  
  •  
  • Dillluns 16/05/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Carrió i Carmona 25-10 Emilio i Pinet
    2ª Partida: 
    Moltó i Raül G. 25-15 Ian i Seve 

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    Kevin i J.Font 45-60 J. Salvador i Rafa
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga 2 
    De la Vega, Herrera i Néstor 60-25 Ferrer, Jordi i Martí  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Ximo i Javier 15-25 Pau G. i Adrián 
    2ª Partida:
    Jeffry i Canari 20-25 Pepe i Miravalles.   
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 15/05/16 

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida:
  • Raspall Local 
    Boro i Joan 15-25 Carlos i Diego 
    2ª Partida:
    Ferrer i Soqueta 0-10 Sariero i Vilare (lesió de Soqueta)

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Xapa i Tomaqueta 20-40 Arabí i Manchego 
    2ª Partida: 
    Marrahí i Guillem 25-40 Ferrer i Sariero 

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Carrió i Corralero 25-10 Robert i Guitarra 
    2ª Partida: 
    Escoto i Leandro 25-10 Dani i Gabi  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    1ª Partida: 
    Aficionats
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga 2 Caixa Popular 
    Pablo Borriol i Bueno 60-45 Giner, Sacha i Manel  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
    Momblanch i Ricardet II 10-25 Davi i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Badenes i Josep 15-25 Pablo i Pau.   
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 14/05/16

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Jeffry i Lorja 5-25 Domingo i Seve 
    2ª Partida: 
    Moltó i Coeter II 25-15 Sergio i Sanchis  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Chupo i Àlex 40-20 Fabian i Josele
    2ª Partida:
  • Campionat Autonòmic Raspall 
    CPV Segaria El Verger (Cerver, Canella i Alexandre)  40-35 CPV Bicorp (Vïctor, Rafa i Borja)  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Tomàs II 60-55 Carlos Massalfassar i Monrabal II 
    2ª Partida:
  • Desafiament rests contra mitgers
    Soro III i Puchol II 60-35 Fèlix i Javi  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Marrahí II 25-15 Pau G.  i Adrián
    2ª Partida: 
    Ricard i Brisca 5-25 Ian i Moro  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Kevin i Sacha 35-60 Julio i Bueno 
    2ª Partida:
    Miguel i Salva 45-60 Víctor  i Pere.   
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 13/05/16

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Xiquets 
    2ª Partida: 
    Mata i Chordá 5-25 Dani i Valls  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Caxu i Guillem 0-25 Momblanch i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Moncho i Miravalles 25-20 Pablo i Tonet II  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Martí II i Martí I 60-40 Salva i Guillermo 
    2ª Partida: 
    Francès i Tomàs II 60-45 Giner i Santi  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    David i Ricardet II 20-25 Ximo i Borja 
    2ª Partida: 
    Vercher i Roberto 25-5 Punxa i Gabi  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Pere Roc II i Hèctor II 60-30 Santi Silla i Dani  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Pablo Borriol i Nacho 45-60 Marc i Hèctor  

  • Frontó / El Puig XV Trofeu Durà 
    1ª Partida: 
    Partida Cadets 
    2ª Partida: 
    Moro i Alejandro 41-29 Adrián II i Pasqual.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 12/05/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses
    Kevin, Sergi i Pablo Salvador 60-45 J. Salvador. J. Font i Sergio
    2ª Partida: 
    Santi Silla Jesús i Herrera 60-15 Marc, Salva i Conillet  
  • 3ª Partida:
  • Lliga Promeses 
  • Pablo Borriol i Bueno 60-55 Ferrer, Jordi i Martí I 
  •  
  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Cristian i Marcos 20-25 Raimon i Aaron 
    2ª Partida: 
    Nalda i Leandro 25-15 Dani i Seve  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Molina 25-10 Mata i Adrián 
    2ª Partida: 
    Ricard i Lorja 20-25 Josep i Néstor.   
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 11/05/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Ximo 10-25 Caxu i Adrián 
    2ª Partida: 
    Pepe i Coeter II 15-25 Ian i Alberto  

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar Semifinals I Trofeu Mixt MasyMas 
    1ª Partida: 
    Punxa, Dorin i Tonet II 15-25 Jeffry, Sanchis i Néstor 
    2ª Partida:
    Puchol II, Nacho i Hèctor II 60-35 Miguel, Dani i Carlos.   
  •  
  •  
  •  
  • Dimarts 10/05/16 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Alfonso 25-15 Robert i Carrió 
    2ª Partida: 
    Vercher i Raül G. 25-0 Mario i Víctor  

  • Escala i Corda i Raspall / Oliva Semifinals I Trofeu Mixt MasyMas 
    1ª Partida: 
    Soro III, Jesús i Conillet 60-40 Pere Roc II i Javi 
    2ª Partida: 
    Moltó i Canari 25-15 Sergio i Brisca.   
  •  
  •  
  • Dilluns 09/05/16 

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    J. Salvador i Josep 45-60 Salva Palau i Álvaro 
    2ª Partida: 
    Víctor i Hèctor 60-35 Pablo Borriol i Santi  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Ximo i Ricardet II 10-25 Salvà i Molina 
    2ª Partida:
    Escoto i Coeter II 10-25 Moncho i Josep. 
  •  
  •  
  • Diumenge 08/05/16 

  • Raspall i Escala i Corda / Xàbia 
    1ª Partida: 
    Juvenils
    2ª Partida:
  • Lliga 2 Caixa Popular 
    Marc i Pepet 60-40 Giner, Sacha i Manel  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Abel i Duro 20-40 Xapa i Tomaqueta 
    2ª Partida: 
    Arabí i  Canella 40-30 Chaveli II i Marrahí II  

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Moriana i Corralero 25-15 Guitarra i Javi Z. 
    2ª Partida: 
    Domingo i Guillem 0-25 Escoto i Leandro  

  • Escala i Corda i Raspall / Bellreguard Trofeu Mixt MasyMas 
    1ª Partida:
    Puchol II, Nacho i Hèctor 60-45 Francès, Pere i Monrabal II 
    2ª Partida: 
    Ian, Roberto i Pau 10-25 Jeffry, Sanchis i Néstor.   
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 07/05/16 

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
    Xavi Cappelino, Joan i Miquel 10-25 Chesa, Andreu i Estival 
    2ª Partida:
  • Campionat Autonòmic Raspall 
    CPV Ondara A 30-5 CPV Real de Gandia  
    3ª Partida:
    Gorxa i Soqueta 25-15 Luisito i Roberto  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Caxu i Raül G. 10-25 Momblanch i Lorja 
    2ª Partida: 
    Vercher i Tonet II 25-10 Badenes i Josep  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Mario i Duro 40-35 Montilla i Manchego
    2ª Partida: 
    Sariero i Ferrer 15-40 Moriana i Cerver 

  • Raspall i Escala i Corda / Pelayo (València) Trofeu MasyMas 
    1ª Partida: 
    Moltó i Canari 25-10 Ricard, Moro i Miravalles 
    2ª Partida: 
    Soro III, Jesús i Conillet 60-35 Marc, Fèlix i Tomàs II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Sagasta III i Sagasta II 15-25 Murillo i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Pepe i Alberto 20-25 Mario i Coeter II 

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Javi II i Sala 60-40 Maravilla i Josep 
    2ª Partida:
    Pere Roc II i Carlos 45-60 Santi Silla i Monrabal 

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Yago i Adrián 60-25 Tur, Sáez i Paulino.   
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 06/05/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Carrió 25-5 Catalano 
    2ª Partida: 
    Mata i Valls 25-20 Alfonso i Chordá  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    David i Seve 25-10 Dani i Ricardet II
    2ª Partida:
  • Trofeu Masymas 
    Sergio i Brisca 15-25 Punxa, Dorin i Tonet II 

  • Escala i Corda / Sueca Copa Promeses i Lliga 2 
    1ª Partida: 
    Kevin, Sergi i Pablo P. 60-45 Sergi, Rafa i Àlex 
    2ª Partida: 
    De la Vega, Herrera i Néstor 60-55 Giner, Sacha i Manel  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Ximo i Adrián 25-10 Salvà i Molina 
    2ª Partida: 
    Pablo i Coeter II 15-25 Moncho i Sanchis  

  • Escala i Corda / Benissa 
    1ª Partida: 
    Maravilla i Bernat 50-60 Pablo i Jordi 
    2ª Partida:
  • Final Trofeu Diputació d'Alacant 
    Soro III i Fèlix 45-60  Puchol, Dani i Tomà 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Miguel i Nacho 40-60 Víctor i Javi 

  • Llargues / Orba Trofeu Partida de Festes 
    Partida única: 
    Màlia, Hèctor, Sala, Conillet i Jordi 10-8 Àngel, Santi, German,Ferrer i Álvaro.  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Santi Silla i Carlos 45-60 Pablo de Borriol i Monrabal II  
  •  
  • Dijous 05/05/16

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: Lliga Promeses
    David, Néstor i Adrià 60-55 Martí II, Julian i Manel 
    2ª Partida: 
    Colau, Carlos i Bueno 55-60 Pablo Borriol, Hèctor II i Pepet 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Carmona i Paco 15-25 Robert i Javi Z.
    2ª Partida: 
    Caxu i Guillem 15-25 Escoto i Lorja 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Mata i Alexandre 15-25 Eliseu i Molina
    2ª Partida: 
    Pepe i Néstor 25-5 Domingo i Gabi. 
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 04/05/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Leandro 25-5 David, Adrián i Catalano  
    2ª Partida: 
    Ian i Alberto 25-20 Pablo i Brisca 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida: 
    Guille i Tonet II 20-25 Moncho i Miravalles
    2ª Partida:
    Miguel i Hèctor 60-50 Giner, Santi i Conillet  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
  • Lliga 2 Caixa Popular 
    Marc i Pepet 60-50 De la Vega, Herrera i Néstor.   
  •  
  •  
  •  
  • Dimarts 03/05/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
  • Copa Promeses 
    J. Salvador, J. Font i Sergio 60-40 Lostado, Néstor i Adriá
    2ª Partida:  
    Pere Roc II i Nacho 60-45 Santi Silla i Pere 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Catalano i Xauxi 25-10 Tiarret i Xapa 
    2ª Partida: 
    Domingo i Roberto 5-25 Vercher i Josep 

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Escoto i Lorja 25-20 Jeffry i Ricardet II  
    2ª Partida: 
    Moltó i Sanchis 15-25 Sergio i Coeter II.
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 02/05/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Aaron i Pinet 15-25 Raimon i Carrió 
    2ª Partida: 
    Josep i Raül G. 20-25 Seve i Gabi  

  • Escala i corda / Borriana 2n Aniversari Trinquet de Borriana 
    1ª Partida:
    J. Salvador i Bueno 25-60 De la Vega i Pepet 
    2ª Partida: 
    Soro III i Jesús 35-60 Francès, Javi i Monrabal II 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Sancho II i Adrián 15-25 Tiarret, Pepe i Iván 
    2ª Partida:
    Moncho i Dorin 25-15 Pepe i Canari. 
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 01/05/16 

  • Escala i Corda / Xàbia 
    1ª Partida: 
    Álvaro i Pachanca 50-60 Surdet i Vicent
    2ª Partida: 
    Puchol II, Dani i Tomàs II 60-50 Miguel, Pere i Hèctor II  

  • Raspall / Oliva Final XXIII Lliga Professional de Raspall 
    Partida única: 
    Ian, Moro i Miravalles 15-25  Ricard, Sanchis i Roberto  

  • Raspall / Llutxent Partida de Festes 
    1ª Partida:
    Escola de Pilota Llutxent 
    2ª Partida: 
    Moltó i Tonet II 25-15 Domingo i Brisca 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Alfonso i Marrahí II 25-0 Sancho i Valls 
    2ª Partida: 
    Vercher i Lorja 25-5 Jeffry i Néstor  
  •  
  • Raspall / El Verger 
  • 1ª Partida:
  • Raspall Femení 
    Fani i Noemí 40-25 Ainhoa, Paula i Joana 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Trini 40-20 Sariero i Soqueta  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses
    Salva, Álvaro i Pablo 60-35 Sergi, Rafa i Àlex
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Bueno 60-40 Víctor i Hèctor  

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Juanito i Corralero 0-25 Guitarra i Boludeta 
    2ª Partida: 
    Raül i Gabi 15-25 Momblanch i Guillem.  
 

Lectures 2945 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Va De Dona 2018

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • Va De Dona 2018

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat