PilotaViu

Diumenge, 3.4.2016 13:45h Resultats

Resultats partides abril 2016


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós
carregant Carregant


   

Sacha
© FPV




Etiquetes
Resultatsabril16
Dissabte 30/04/16

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
    Marc, Percàs i Àlex 25-15 Xavi, Adrián i Miguel Àngel 
    2ª Partida: 
    Collado i Abel 20-25 Duro i Gato
    3ª Partida:
  • Desafiament 200€
    Luisito i Àngel 15-25 Tiarret, Xauxi i Tomaca

  • Escala i Corda / Pelayo (valència) 
    1ª Partida: 
    De la Vega i Néstor 60-50 David i Martí 
    2ª Partida: 
    Santi Silla, Jesús i Hèctor II 60-50 Marc, Santi i Carlos  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ximo i Ricardet II 25-20 Montaner i Adrián 
    2ª Partida: 
    Guille i Seve 15-25 Badenes i Pau  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Fabian i Reche 10-40 Mario, Manchego i Marí  
    2ª Partida:
  • Campionat Autonòmic Raspall
    CPV Segaria el Verger 40-10 CPV El Genovés  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Xapa 5-25 David i Valls 
    2ª Partida: 
    Moltó i Gabi 25-15 Moncho i Coeter II  

  • Escala i Corda i Raspall / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Soro III, Fèlix i Hèctor 50-60 Puchol II, Pere i Monrabal 
    2ª Partida:
    Sergio, Brisca i Raül G. 25-0 Punxa, Canari i Tonet II  

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida
    Juvenils
    2ª Partida: 
    Àngel i Bueno 40-60 Javi II i Pepet.  
  •  
  •  
  • Divendres 29/04/16 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Cristian i Blai 20-25 Raimon i Aaron 
    2ª Partida: 
    Caxu i Raül G. 25-0 Momblanch i Sidahmed  

  • Escala i corda / Sueca 
    1ª Partida:
  • Òscar i Pablo 60-55 Hèctor i Pau 
    2ª Partida: 
    Kevin i Sala 60-50 Lostado i Guillermo 
  • Escala i corda / Vilamarxant

  • 1ª Partida:
  • Copa Promeses
    Salva, Álvaro i Pablo 35-60 Martí II, Julián i Manel 
    2ª Partida: 
    Francès i Monrabal 25-50 Boni i Salva (lesió de Boni)

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Nalda i Guillem 25-15 Salelles i Leandro 
    2ª Partida: 
    Pepe i Josep 25-15 Pablo i Dorin  

  • Escala i Corda i Raspall / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Giner i Tomàs II 50-60 Ferrer, Nacho i Bueno 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Néstor 10-25 Vercher i Pau  

  • Escala i corda / Vila-real Trofeu Mixt Mas y Mas 
    Partida única: 
    Miguel, Dani i Carlos 60-50 Pere Roc II, Javi i Herrera.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 28/04/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
    Kevin i Julián 60-50 J. Salvador i Rafa 
    2ª Partida: 
    Colau i Hèctor II 60-35 Pablo i Hèctor  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Javi Z. 15-25 Jesús i Catalano 
    2ª Partida: 
    Raül i Leandro 25-15 David i Dani  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Ximo i Marrahí II 25-20 Eliseu i Adrián 
    2ª Partida: 
    Badenes i Lorja 25-15 Montaner i Gabi.  
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 27/04/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Escoto i Guillem 25-15 Momblanch i Raül G.  
    2ª Partida: 
    Ricard i Sanchis 0-25 Moncho i Coeter II  

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar Trofeu Primavera 
    1ª Partida: 
    Moltó i Roberto 5-25 Ian i Brisca 
    2ª Partida:
  • Trofeu Primavera 
    Soro III i Javi 60-30 Marc, Pere i Hèctor II.  
  •  
  •  
  • Dimarts 26/04/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
    Salva i Rafa 55-60 Jesús, Pablo i Sáez 
    2ª Partida:  
    Puchol II i Sant 60-50 Francès, Fèlix i Carlos  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Pinet 15-25 Alcalde, Adrián i Catalano 
    2ª Partida: 
    Badenes i Gabi 25-20 Jeffry i Sidahmed  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salvà i Molina 25-20 Salelles i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Sergio i Miravalles 10-25  Vercher, Canari i Lorja. 
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 25/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Cristobal i Marrahí II 25-15 Moriana i Carrió 
    2ª Partida: 
    Pepe i Seve 25-10 Pablo i Dorin  

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida: 
    Adolfo i Sáez 25-60  Òscar i Àlex 
    2ª Partida: 
    Carlos Massalfassar i Pepet 55-60 Ferrer i Bueno  

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    J. Salvador i J. Font 60-45 Martí II i Martí I
    2ª Partida: 
    Pablo Borriol i Jesús 45-60 Giner i Dani  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Ximo i Adrián 25-20 Nalda i Javier 
    2ª Partida:
    Guille i Pau 20-25 Caxu i Josep.   
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 24/04/16 

  • Escala i Corda / Dénia Trofeu President Diputació d'Alacant 
    Partida única: 
    Soro III i Fèlix 60-30 Miguel, Pere i Hèctor II  

  • Raspall / Oliva Final XXIII Lliga Professional de Raspall 
    Partida única: 
    Ian, Moro i Miravalles 5-25 Ricard, Sanchis i Roberto  

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Rubio i Corrals 25-0 Carmona i Boluda 
    2ª Partida: 
    Badenes i Guillem 25-5 Momblanch i Sidahmed  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Lorja 15-25 Ximo i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Vercher i Gabi 25-10 Jeffry i Néstor  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
  • Desafiament 500 €
    Alberto 40-5 Colmenar 
    2ª Partida: 
    Sancho II, Sancho I i Cristian 25-40 Aitor, Raimon i Tomaca  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Víctor i Nacho 60-45 Pablo i Javi. 
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 23/04/16 

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
    Xiquets
    2ª Partida: 
    Autonòmic 
    3ª Partida:
  • Desafiament 500€
    Luisito i Coeter II 5-25 Escoto i Soqueta 

  • Raspall Escala i Corda / Pelayo (valència) 
    1ª Partida:
  • Raspall femení
    Noèlia, Sara i Ana 15-25 Mar, Amparo i Joana 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Jesús 40-60 Pere Roc II, Salva i Carlos  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Ricardet II 25-5 Salvà i Borja 
    2ª Partida: 
    Punxa i Tonet II 25-15 Guille i Canari  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Fabian i Duro 40-10 Miki, Manchego i Reche 
    2ª Partida: 
    Sariero i Guillem 40-20 Ferrer i Galán  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde, Pinet i Guitarra 25-15 Iván, Xapa i Sergio 
    2ª Partida: 
    Pepe i Seve 5-25 Pablo i Pau   

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Ferrer i Jordi 60-30 Carlos Massalfassar i Josep
    2ª Partida:
    Santi Silla i Monrabal 60-45 Giner i Tomàs II   

  • Escala i corda / Petrer 
    1ª Partida: 
    Bessó II, Sáez i Triki contra Guille, Paulino i Pablo 
    2ª Partida: 
    Marrahí II i Jesús contra Yago. Joan i Adrián.   
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 22/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Raimon i Aaron 25-20 Jesús i Carrió 
    2ª Partida: 
    Dani i Marrahí II 25-20 Salelles i Lorja 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Jeffry i Raül G. 15-25 Montaner i Néstor 
    2ª Partida: 
    Moltó i Coeter II  15-25 Sergio i Brisca  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    David i Adrián 10-25 Pau G. i Valls  
    2ª Partida: 
    Josep i Alberto 25-20 Moncho i Dorin  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida:
  • LligaPromeses 
    J.Salvador, J. Font i Sergio 40-60 Martí II, Julián i Manel
    2ª Partida:
  • Lliga2
    Pablo Borriol i Bueno 60-45 Carlos Massalfassar, Guillermo i Josep 

  • Escala i Corda / Benissa 
    1ª Partida: 
    Partida jugadors locals 
    2ª Partida:
  • Trofeu Diputació d'Alacant 
    Soro III i Fèlix 45-60 Puchol, Dani i Tomàs II   

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Boni i Santi 50-60 Giner i Hèctor  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Francès i Carlos 55-60 Marc i Monrabal II.   
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 21/04/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Ferrer, Jordi i Martí 30-60 De la Vega, Herrera i Néstor  
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Salva 60-50 Víctor i Nacho 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Carmona i Jesús 25-20 Xula i Aaron 
    2ª Partida: 
    Dani i Guillem 25-20 Momblanch i Leandro 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    David i Molina 15-25 Salvà i Adriàn 
    2ª Partida: 
    Vercher i Roberto 25-20 Pablo, Gabi i Seve.  
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 20/04/16 

  • Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Ximo i Valls 10-25 Mata i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Ian i Tonet II 10-25 Guille i Alberto  

  • Escala i corda / Guadassuar Trofeu Primavera 
    1ª Partida: 
    Miguel, Jesús i Carlos 20-60 Marc, Pere i Hèctor II 
    2ª Partida: 
    Soro III i Javi 60-40 Puchol II i Fèlix  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
  • Copa Promeses 
    Kevin, Pablo S. i Pablo 45-60 Martí II, Julián i Manel.
  •  
  •  
  •  
  • Dimarts 19/04/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
    Lostado i Álvaro 60-45 Salva i J. Font 
    2ª Partida:  
    Pere Roc II i Hèctor II 50-60 Giner i Santi 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Paco 20-25 Robert i Molina 
    2ª Partida: 
    Vercher i Pau 25-20 Pablo i Néstor  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Montaner i Ricardet II 25-5 Dani i Raül G.
    2ª Partida: 
    Moltó i Brisca 10-25 Sergio i Sanchis. 
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 18/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Carmona i Emilio 10-25 Aaron i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Pepe i Raül G. 25-10 Sidahmed i Seve  

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    Partida única: 
    Pablo i Pepet 60-55 Ferrer i Conillet  

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    Martí II i Martí I 60-50 Jesús, Rafa i Pablo 
    2ª Partida:
  • Lliga 2 
    Carlos Massalfassar, Guillermo i Josep 40-60 De la Vega, Herrera i Néstor 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Salvà i Adrián 25-10 Pau G. i Pepe 
    2ª Partida:
    Jeffry i Coeter II 15-25 Moncho i Canari.  
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 17/04/16 

  • Raspall i Escala i Corda / Xàbia 
    Partida única: 
    Álvaro i Pachanca 45-60 Surdet i Alvan  

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Jose Maria i Boluda 25-10 Robert i Raimon 
    2ª Partida: 
    Mario i Gabi 15-25 Momblanch, Leandro i Raül G.  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Badenes i Ricardet II 20-25 Montaner i Néstor 
    2ª Partida:  
  • Final Lliga 2 
    Jeffry i Lorja 20-25 Vercher i Pau  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Miki i Josu 40-35 Carlos, Manchego i Reche 
    2ª Partida: 
    Escoto i Trini 35-40 Ferrer i Galán 

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Boni i Santi 35-60 Santi Silla i Monrabal II. 
  •  
  •  
  • Dissabte 16/04/16 

  • Raspall / Ondara 
    1ª Partida:
  • Campionat Autonòmic Raspall
    CPV Ondara A 30-15 CPV Ondara b
    2ª Partida:
  • Raspall adaptat en cadira de rodes 
  • Julio i German 20-5 Paqual i Paco
    3ª Partida: 
    Aitor, Soqueta 25-5 Àngel, Luisito i Josu  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Final Lliga Promeses 
    Ximo i Lorja 20-25 Mata i Raül G. 
    2ª Partida:
  • Final Lliga Professional de Raspall
    Ian, Moro i Miravalles 25-15 Ricard, Sanchis i Roberto 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Pedro i Manchego 40-35 Cristian i Montilla 
    2ª Partida:
  • Campionat Autonòmic Raspall 
    CPV El Verger 15-40 CPV Xeraco 
     
  • Escala i Corda / Pelayo (valència) 
    1ª Partida: 
    Martí II, Martí I i Àlex 60-50 Kevin, Pablo i Adrià  
    2ª Partida:
  • Final XI Trofeu Universitat de València 
    Marc, Dani i Nacho 60-55 Francèsc, Javi i Carlos  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Molina 25-15 David i Paco 
    2ª Partida: 
    Josep i Sidahmed 5-25 Pepe i Seve  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Salva Palau i Sacha 35-60 Àngel i Bueno 
    2ª Partida:
    Miguel, Pere i Hèctor II 60-50 Pere Roc II, Fèlix i Tomàs II 

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Carlos Massalfassar i Pepet 60-50 Ferrer i Sala i Sáez.  
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 15/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Blai i Carrió 25-15 Aaron i Jesús 
    2ª Partida: 
    Rafa i Marrahí II 20-25 Pau G. i Jaume II  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Alfonso i Néstor 25-10 Salelles i Leandro 
    2ª Partida: 
    Guille i Canari 25-20 Moncho i Gabi  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Montaner i Ricardet II 10-25 David i Seve 
    2ª Partida: 
    Moltó i Tonet II 20-25 Sergio i Brisca  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida:
  • Copa Promeses 
    David, Néstor i Adriá 45-60 Jesús, Rafa i Àlex 
    2ª Partida:
  • Lliga2
    Marc i Pepet 55-60 Carlos Massalfassar, Guillermo i Josep 

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Soro III i Jesús 60-40 Puchol II i Fèlix  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Víctor i Salva 45-60 Pablo Borriol i Nacho  

  • Escala i Corda / Murla Lliga 2 Caixa Popular 
    Partida única: 
    Ferrer, Jordi i Martí contra Giner, Sacha i Manel.   
  •  
  •  
  • Dijous 14/04/16

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: Lliga Promeses
    J. Salvador, J. Font i Sergio 60-40 Salva, Álvaro i Pablo P. 
    2ª Partida: 
    Colau i Hèctor 50-60 Giner i Tomàs II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Cristian i Raimon 20-25  Ximo, Aaron i Ramón 
    2ª Partida: 
    Dani i Guillem 25-10 Momblanch i Borja 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Marrahí II 5-25 Ximo i Adrián 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Pau 25-20 Pablo i Dorín. 
  •  
  •  
  • Dimecres 13/04/16
  •  
    Raspall / Castelló de Rugat 
    1ª Partida: 
    Caxu i Raül G. 25-20 Montaner i Seve 
    2ª Partida: 
    Pablo i Coeter II 25-15 Moncho i Canari  

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida: 
    Moltó i Gabi 10-25 Badenes, Sanchis i Lorja 
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Jesús 60-40 Miguel i Nacho
  •  
  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Javi II i Bueno 60-45 Carlos Massalfassar i Hèctor II. 
  •  
  •  
  • Dimarts 12/04/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
    Salva i Matí I 60-40 Kevin i Guillermo 
    2ª Partida:  
    Puchol II i Carlos 60-50 Santi Silla i Javi  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Carmona i Paco 25-20 Alcalde i Catalano
    2ª Partida: 
    Victor i Tonet II 15-25 Vercher i Néstor  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Mata i Guillem 20-25 Salelles i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Sergio i Dorin 15-25 Guille i Brisca.   
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 11/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Aaron i Alcàntera 25-20 Carlos, Raimon i Blai  
    2ª Partida: 
    Caxu i Jaume II 25-15 David i Borja  

  • Escala i corda / Borriana 
    1ª Partida:
    J. Salvador i Rafa 60-30 contra Kevin i J. Font
    2ª Partida: 
    Pere Roc II i Pepet 60-25 Marc i Monrabal II  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Nalda i Javier 25-20 Pau G. i Adrián 
    2ª Partida:
    Ricard i Canari 15-25 Ian i Roberto  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Martí II i Pablo 35-60 Jesús, Álvaro i Adrià 
    2ª Partida: Lliga 2
    Pablo Borriol i Bueno 20-60 De la Vega i Herrera.   
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 10/04/16 

  • Raspall i Escala i Corda / Dénia 
    1ª Partida:  
    Juvenils
    2ª Partida: Lliga 2 
    Ferrer, Jordi i Martí 60-50 Carlos Massalfassar, Guillermo i Josep 

  • Escala i corda / Montcada Final Circuit Professional d'Escala i Corda 
    Partida única:
    Soro III i Salva 40-60 Miguel, Pere i Hèctor II  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Carlos i Manchego 40-10 Josu i Reche 
    2ª Partida: 
    Martinet i Cristian 15-40 Raymon i Tomaca  

  • Raspall / Benigànim 
    1ª Partida: 
    Sagasta, Momblanch i Catalano 25-20 contra Alcalde, Leandro i Pelli 
    2ª Partida: 
    Moncho i Gabi 25-20  Pepe, Sidahmed i Pelli  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Dani i Raül G. 20-25 Montaner i Lorja 
    2ª Partida: 
    Pablo i Moro 10-25 Vercher i Brisca  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona 
    Partida única:
    Francès i Hèctor 60-35 Calau i Nacho.  
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 09/04/16 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Miki i Fabian 40-35 Duro i Montilla 
    2ª Partida: 
    Alexandre i Galán 5-40 Ferrer i Sariero 

     
  • Raspall / Bellreguard 

  • 1ª Partida: 
    Badenes i Seve 25-10 Jeffry i Borja 
    2ª Partida: 
    Moltó i Tonet II 5-25 Ian i Sanchis  

  • Escala i Corda / Pelayo (valència) Trofeu Universitat de València 
    1ª Partida: 
    Pere Roc II, Fèlix i Conillet 40-60 Francès, Javi i Carlos 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Jesús 35-60 Marc, Dani i Tomàs II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Adrián 25-20 XImet i Joume II
    2ª Partida: 
    Ricard i Gabi 25-20 Domingo i Miravalles  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Yago i Sáez 25-60 Àlex i Sergio
    2ª Partida:
    Giner i Monrabal 60-55 Santi Silla i Hèctor 
  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Boinal i Pablo 60-35 Marrahí II i Adolfo. 
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 08/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    Aaron i Blai 25-15 Carlos, Jonathan o Ximo
    2ª Partida: 
    Rafa i Guillem 25-10 Momblanch i Marrahí II  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses
    Martí II, Julián i Manel 60-35 Sergi, Rafa i Àlex 
    2ª Partida: 
    Víctor i Tomàs II contra Santi Silla i Monrabal  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Badenes i Leandro 25-5 Caxu i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Sergio i Canari 25-15 Punxa i Coeter II 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida:
  • Semifinal Promeses 
    Montaner i Valls 15-25 Mata i Raül G. 
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga 2
    Pablo i Néstor 10-25 Vercher i Pau  

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses 
    Kevin, Pablo S. i Pablo 60-45 David, Néstor i Adrià 
    2ª Partida: 
    J. Salvador i Sacha 60-55 Salva, Matí I Javi  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Colau i Carlos contra De la Vega i Nacho.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 07/04/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Jesús i Sala 60-20 Adolfo i Martí 
    2ª Partida: 
    Giner i Santi 60-45 Ferrer, Hèctor i Conillet  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Pinet 20-25 Jesús i Javi Z. 
    2ª Partida:
  • Semifinal Copa Promeses 
    David i Adrián 10-25 Ximo i Lorja  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Jaume II 25-15 Salvà i Alfonso 
    2ª Partida: 
    Guille i Gabi 0-25 Moncho i Dorín.  
  •  
  •  
  • Dimecres 06/04/16 

  • Raspall i Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Ian i Néstor 10-25 Jeffry i Roberto 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Tomàs II 60-50  Pere Roc II i Fèlix  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Javi II i Josep 30-60 J. Salvador, Álvaro i Pablo Segorbe.  
  •  
  •  
  • Dimarts 05/04/16 

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salvà i Lorja 25-15 Mata i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Moltó i Brisca 0-25 Sergio, Sanchis i Néstor  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Sagasta i Alfonso 15-25 Alcalde, Catalano i Pelli 
    2ª Partida: 
    Pablo i Gabi 25-20 Pepe i Sidahmed.    
  •  
  •  
  • Dilluns 04/04/16 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Salelles i Pepe 25-20 Dani i Javier 
    2ª Partida:
    Guille i Moro 25-15 Punxa i Alberto.  
  •  
  • Diumenge 03/04/16

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida: 
    Jaijo i Àngel 25-5 Jordi i Joan 
    2ª Partida: 
    Sariero i Soqueta 10-25 Cerver i Jaume II  
  •  
  •  
  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Sancho II i Carlos 40-35 Sancho I i Tomaca 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Alexandre 40-35 Alvan i Trini 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Pau 15-25 Montaner i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Ricard i Tonet II 25-15 Domingo i Miravalles  

  • Escala i Corda / La Pobla de Vallbona Nova Temporada 
    Partida única:
    Puchol II i Monrabal II 60-55 Marc, Jesús i Carlos 
     

  • Escala i Corda / Borriol Partida de Festes 
    Partida única: 
    Pablo Borriol i Hèctor 45-60 De la Vega i Dani. 
  •  
  •  
  • Dissabte 02/04/16 

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida:
    Pedro i Collado 30-40 Duro i Cristian 
    2ª Partida:
  • Campionat Autòmic de Raspall
    CPV El Verger 35-40 CPV Alzira 

     

  • Frontó / Quart de Poblet 
    1ª Partida:
  •  Homenatge a Joaquín Abietar
    Zacarías i Paquito 31-27 Arcusa I i Arcusa II 
    2ª Partida: 
    Adrián de Quart i Titín III 29-35 Lukin i Lemay 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Vercher i Leandro 15-25 Badenes i Néstor 
    2ª Partida: 
    Punxa i Roberto 10-25 Ian i Brisca  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
  • Semifinal Promeses 
    Ximo i Ricardet II 5-25 David i Adrián 
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga 2
    Mario i Borja 15-25 Jeffry i Lorja  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
    Yago i Jordi 45-60 Alex, Sala i Manel
    2ª Partida:
    Giner i Carlos 60-45 Carlos Massalfassar i Tomàs II  

  • Escala i Corda / Pelayo (valència) Final XXV Lliga Professional d'Escala i Corda 
    Partida única: 
    Soro III i Salva 25-60 Miguel, Pere i Hèctor II   

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Àngel i Adrián 30-60 Ferrer i Adrià. 
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 01/04/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    1ª Partida: 
    XImet i Aaron 20-25 Cristian, Blai i Raimon 
    2ª Partida: 
    Pau i Joume II 25-10 Alfonso i Marrahí II  

  • Escala i corda / Vilamarxant 
    1ª Partida:  
    Sergi i Álvaro 60-40 Salva i Julián 
    2ª Partida: 
    Giner i Santi 60-30 Carlos Massalfassar i Nacho 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Escoto i Ibiza 5-25 Montaner i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Sergio i Gabi 25-10 Guille i Dorin  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida:
    Mata i Raül G. 15-25 Dani i Valls 
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga Professional
    Ricard, Sanchis i Roberto 25-5 Moncho, Canari i Tonet II  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Puchol II i Hèctor 60-50 Pere Roc II i Javi.   

Lectures 3144 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Moltó es proclama campió individual per tercera vegada

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • Va De Dona 2018

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Presentació de PilotaViu en la Casa Cantonera d'Algemesí

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Va De Dona 2018

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat