PilotaViu

Dijous, 3.3.2016 12:15h Resultats

Resultats partides març 2016


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (1 vot)
carregant Carregant


   

Santi de Finestrat torna a jugar després d'uns mesos d'absència
© Juan Rodrigo Legua




 
  • Dijous 31/03/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    David i Javi 60-25 Ricardo i Pablo 
    2ª Partida: 
    Víctor i Tomàs II 60-40 Carlos Massalfassar i Nacho  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Eliseu i Javier 25-20 Alcalde i Javi
    2ª Partida: 
    Momblanch i Guillem 20-25 Caxu i Leandro  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salelles i Molina 0-25 Salvà i Ibiza 
    2ª Partida: 
    Pablo i Gabi 10-25 Jeffry i Néstor. 
  •  
  •  
  • Dimecres 30/03/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
  • Semifinal Lliga Professional de  Raspall
    Punxa i Brisca 15-25 Ian, Moro i Miravalles
    2ª Partida: 
    Marc i Jesús 60-40 Giner i Javi.  
  •  
  •  
  • Dimarts 29/03/16 

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Escoto i Lorja 25-20 Caxu i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Mario i Sanchis 25-5 Moncho i Alberto  

  • Escala i corda / Massamagrell 
    1ª Partida:
    J. Salvador i Álvaro 60-30 Martí II i Martí I 
    2ª Partida:  
    Pere Roc II i Dani 60-45 Santi Silla i Fèlix  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Rafa i Javier 25-20 Moreno i Adrián 
    2ª Partida: 
    Pablo i Néstor 25-10 Domingo i Gabi.  
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 28/03/16 

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Dani i Adrián 25-10 Pau G. i Ibiza 
    2ª Partida:
    Guille i Dorin 20-25 Vercher i Josep.   
  •  
  • Dissabte 26/03/16 
  •  
  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Kevin i Pablo 60-40 Salva i Julián
    2ª Partida: 
    Santi Silla, Jesús i Tomàs II 30-60 Marc, Javi i Héctor  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Jeffry i Lorja 25-5 Mario i Borja
    2ª Partida:
    Sergio i Josep 5-25 Guille, Alberto i Néstor 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Victor  Leandro 25-20 Caxu i Raül
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga de Raspall
    Ricard, Sanchis i Roberto 25-20 Moncho, Canari i Tonet II 

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida:
  • Semifinal Circuit Professional 
    Soro III i Salva 60-25 Francès, Fèlix i Carlos 
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Giner, Sacha i Manel 60-30 Carlos, Guillermo i Josep, 
  •  
  •  
  • Divendres 25/03/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Elseu  Adrán 15-25 Catalano  Jaume II 

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida:
  • Lliga 2 de Raspall
    Vercher i Pau 20-25 Caxu i Gabi 

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:  
    Domingo i Nèstor 25-20 Pablo i Seve
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga de Raspall
    Punxa i Brisca 10-25 Ian, Moro i Miravalles 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
  • Semifinal Circuit Professional
    Miguel, Pere i Hèctor II 60-50 Pere Roc II, Dani i Tomàs II.
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 24/03/16 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Iván i Blai 25-15 Ramón i Aaron 
    2ª Partida: 
    Dani i Borja 5-25 Momblanch i Leandro III 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Lorja 20-25 Mata i Raül G.
    2ª Partida: 
    Guille i Roberto 15-25 Mario i Sanchis. 
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 24/03/16 

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida: 
    Dani i Borja contra Momblanch i Leandro III 

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Raül contra Mata i Lorja
    2ª Partida: 
    Guille i Roberto contra Mario i Sanchis. 
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 23/03/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
  • Lliga 2 de Raspall 
    Domingo i Seve 10-25 Pablo i Nèstor
    2ª Partida:
  • Semifinal Circuit Professional Escala i Corda 
    Soro III i Salva 50-60 Francés, Fèlix i Carlos  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Jose Salvador i Javi Font 60-30 Martí II i Josep.
  •  
  •  
  •  
  • Dimarts 22/03/16
    Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Puchol II i Nacho 60-45 Marc, Javi i Monrabal  
  •  
    Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salvà i Marrahí II 25-5 Salelles i Jaume
    2ª Partida: 
    Moltó i Canari 0-25 Moncho, Brisca i Lorja 
  •  
    Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Aaron 25-10 Jesús i Paco
    2ª Partida: 
    Sergio i Raül 25-5 Pepe i Sidhamed.  
  •  
  •  
  •  
  • Dilluns 21/03/16

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:   
    Ximo i Lorja 25-20 Kilian i Raül
    2ª Partida:
  • Lliga Promeses Caixa Popular
    Ricardo, Àlvaro i Pablo 50-60 David, Belda i Adrià 
  •  
    Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única:
    Suspesa per la pluja 
  •  
    Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Pau i Moriana 20-25 Sancho II i Chordà
    2ª Partida:
    Ricard i Josep 25-20 Mario i Miravalles  
  •  
    Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
  • Lliga 2 Caixa Popular
    Marc i Pepet 45-60 Javi II i Bueno.  
  •  
  •  
  • Diumenge 20/03/16

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida: 
    Juvenils 
    2ª Partida:
  • Lliga Raspall Professional
    Punxa i Brisca 5-25 Moncho, Canari i Tonet II  
  •  
    Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Sancho II i Sancho I 40-25 Raymon i Fabian 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Pedro 40-25 Cerver i Alvan   
  •  
    Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Momblanch i Borja 10-25 Montaner i Ricardet. 
    2ª Partida: 
    Sergio i Gabi 25-15 Jeffry, Dorin i Nestor 
  •  
    Escala i Corda / Pelayo (valència) Semifinal XXV Lliga Professional d'Escala i Corda 
    Partida única: 
    Pere Roc II, Dani i Tomàs II 60-50 Miguel, Pere i Hèctor II   
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 19/02/16

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Conillet 55-60 Javi II i Bueno
    2ª Partida: 
    Giner i Fèlix 40-60 Colau, Nacho i Monrabal 
  •  
    Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Jeffry i Seve 25-20 Domingo i Lorja
    2ª Partida:
  • Lliga Raspall Professional 
    Moltó i Sidahmed 10-25 Ricard, Sanchis i Roberto  
  •  
    Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raül i Leandro III 25-15 Ximo, Adrian i Catalano
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Vercher i Pau 10-25 Pablo i Néstor 
  •  
    Escala i Corda / Pelayo (València) Setmana Fallera 
    Partida única: 
    Soro III i Hèctor 55-60 Puchol II i Salva  
  •  
  •  
  • Divendres 18/03/16
  •  
  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Cristobal i Pinet 15-25 Rafa i Catalano 
  •  
    Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
  • Mata i Raül G. 25-15 Montaner i Alfonso 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional 
    Sergio i Coeter II 0-25 Ian, Moro i Miravalles  
  •  
    Raspall / Piles 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses 
    Ximo i Lorja 25-15 David i Adrián 
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Badenes i Gabi 15-25 Mario i Borja  
  •  
    Escala i Corda / Vilamarxant 
    Partida única: 
    Víctor i Carlos 50-60 Giner i Monrabal II  
  •  
  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    Luis de la Vega, Bueno i Javi Font 60-50 Javi II, Pepet i Josep
  •  
  • Dimecres 16/03/16

  • Raspall i Escala i Corda / Pelayo (València) Setmana Fallera 
    1ª Partida: 
    Moltó i Dorin 25-20 Ricard, Brisca i Raül G. 
    2ª Partida: 
    Soro III, Salva i Hèctor II 30-60 Puchol II, Dani i Tomàs II.  
  •  
  • Dimarts 15/03/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Marc i Hèctor 60-55 Colau i Jesús  

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Dani i Guillem 15-25 Montaner i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Sergio i Alberto 25-5 Ian i Sanchis  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Adrián 25-15 Pau G. i Alfonso 
    2ª Partida: 
    Pepe i Gabi 10-25  Pablo i Tonet II.  
  •  
  •  
  • Dilluns 14/03/16

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses 
    Jose Salvador, Javi Font i Sergio 60-25 Sergi, Rafa i Àlex  
    2ª Partida:
  • Lliga 2 
    Marc i Pepet 45-60 Ferrer, Jordi i Martí  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Adrián 25-20 Ximo i Pinet II
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Domingo i Seve 15-25 Jeffry i Lorja  

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
    Kevin i Josep 60-35 Javi II i Álvaro.   
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 13/03/16
  •  
    Raspall / Dénia 
    1ª Partida:  
    Jaijo i Cristian 25-15 Jordi i Joan 
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Mario i Borja 5-25 Pablo i Néstor  

  • Escala i Corda / Pelayo Semifinals Circuit Professional d'Escala i Corda 
    Partida única: 
    Soro III i Salva 60-50 Francès, Fèlix i Carlos  

  • Frontó / Xest XXIX Campionat Autonòmic Frontó Parelles 
    Partida única: 
    Adrián i Alejandro (Xest) 41-33 Enrique i Lemay (Museros) 

     
  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Abel i Duro 40-5 Collado, Mario i Manchego 
    2ª Partida: 
    Momblanch i Guillem 40-15 Escoto i Moriana 

  • Escala i Corda i Raspall / Bellreguard
    1ª Partida: 
    Puchol II i Pere 60-55 Santi Silla, Javi i Hèctor II 
    2ª Partida: 
    Moncho i Miravalles 15-25 Vercher i Sanchis.  
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 12/03/16

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Raymon i Chauchi 40-30 Pedro i Marí 
    2ª Partida:  
    Sariero i Trini 40-35 Ferrer i Galan  

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida:
  • Lliga 2
    Pablo Borriol i Bueno 50-60 Giner, Sacha i Manel 
    2ª partida: 
    Colau, Jesús i Tomàs II 60-45 Santi Silla, Santi i Hèctor II  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Julio i Jordi 55-60 Yago i Sala 
    2ª Partida: 
    Víctor i Hèctor 45-60 Ferrer, Nacho i Monrabal II  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Vercher i Seve 15-25 Domingo i Pau
    2ª Partida: 
    Moltó i Moro 10-25 Ian, Alberto i Tonet II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses
    Montaner i Valls 25-10 Salvà i Ricardet II 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall 
    Sergio i Coeter II 10-25 Punxa i Brisca  

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Boina i Pablo 15-15 Ramón i Adrián (lesió de Ramón).
  •  
  •  
  •  
  • Divendres 11/03/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Catalano i Alfonso 25-20 Adrián i Marrahí II  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida: 
    Ximo i Guillem 15-25  Salelles i Néstor 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional de Raspall 
    Ricard, Sanchis i Roberto 20-25 Moncho, Canari i Tonet II   

  • Escala i Corda / Vilamarxant 
    1ª Partida: 
    Boni i Martí  40-60 Javi II i Pepet
    2ª Partida:
  • Semifinal Lliga Professional Escala i Corda 
    Pere Roc II, Dani i Tomàs 50-60 Marc, Pere i Hèctor II 
  •  
  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Caxu i Jaume II 15-25 David i Raül G. 
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Escoto i Gabi 5-25 Jeffry i Lorja  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
    José Salvador i Carlos 60-40 Martí II i Monrabal II.   
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 10/03/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses
    Kevin, Pablo S. i Pablo V. 50-60 J. Salvador, Javi F. i Sergio
    2ª Partida: 
    Santi Silla i Nacho 60-45 Pablo Borriol, Hèctor i Conillet
     
  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Raimon i Jorge 25-15 Cristian i Jonathan 
    2ª Partida: 
    Dani i Seve 25-15  Momblanch i Borja.

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salvà i Guillem 25-20 Montaner i Ricardet II 
    2ª Partida: 
    Domingo i Sidahmed 25-15 Pablo i Miravalles  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Dimecres 09/03/16

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida:
    Punxa i Dorín 5-25 Ian i Roberto 
    2ª Partida:
    Puchol II i Salva 45-60 Marc, Javi i Carlos.  
  •  
  •  
  • Dimarts 08/03/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Soro III i Carlos 35-60 Santi Silla i Fèlix  

  • Raspall / Oliva Lliga 2 de Raspall 
    1ª Partida: 
    Pablo i Néstor 25-5 Badenes i Gabi 
    2ª Partida: 
    Domingo i Seve 5-25 Vercher i Pau  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Alcalde i Catalano 25-20 Javi i Pinet II
    2ª Partida: 
    Mario i Josep 15-25 Escoto i Brisca.  
  •  
  •  
  • Dilluns 07/03/16 

  • Escala i Corda / Guadassuar 
    1ª Partida:
    Martí II i Rafa 60-50 Jose Salvador i Javi Font 
    2ª Partida: 
    Carlos Massalfassar i Pepet 45-60 Ferrer i Conillet  

  • Raspall / Xeraco 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses 
    Salelles  i Raül G. 25-10 Salvà i Ricardet II
    2ª Partida:
  • Lliga Professional 
    Moltó i Sidahmed 10-25 Ian, Moro i Miravalles 

  • Escala i corda / Borriana 
    Partida única:
    Javi II i Hèctor 60-55 De la Vega i Bueno. 
  •  
  •  
  •  
  • Diumenge 06/03/16 

  • Raspall / Xàbia 
    1ª Partida: 
    Joan i Àngel 20-25 Jordi i Diego
    2ª Partida:
  • Lliga 2
    Vercher i Pau 25-0 Jeffry i Lorja  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Pedro i Reche 25-40 Raymon i  Tomaca 
    2ª Partida: 
    Sariero, Guillem i Alexandre 25-40 Ferrer, Galan i Trini  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Pau G. i Raül G. 15-25 Dani i Seve 
    2ª Partida: 
    Josep i Brisca 10-25 Domingo i Roberto  

  • Escala i Corda / Massamagrell XXV Lliga Professional d'Escala i Corda 
    Partida única: 
    Soro III i Salva 45-60 Pere Roc II, Dani i Tomàs II.  
  •  
  •  
  •  
  • Dissabte 05/03/16 

  • Raspall / Benetússer Exhibició Femenina de Raspall Setmana de la dona 
    Exhibició Femenina de Raspall Setmana de la dona
    Jugadores del CPV Beniparrell  

  • Raspall / El Verger 
    1ª Partida: 
    Cristian i Manchego 10-40 Montilla i Mario
    2ª Partida: Autonòmic Raspall 
    El Verger 40-10 Llocnou
     

  • Escala i Corda / Pelayo (València) 
    1ª Partida: 
    J.Salvador i Pablo 60-55 Martí II i Rafa 
    2ª partida: 
    Santi Silla, Fèlix i Hèctor II 60-55 Marc, Javi i Carlos  

  • Escala i Corda / Pedreguer 
    1ª Partida: 
    Ferrer i Manel 30-60 Buenoi Sala 
    2ª Partida: 
    Puchol II i Monrabal  60-55 Giner, Pere i Tomàs II  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida:
  • Lliga Promeses 
    Montaner i Valls 25-0 Ximo i Lorja 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional 
    Sergio i Coeter II 20-25 Moncho, Canari i Tonet II  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    David i Leandro 25-10 Raül, Joume i Paco 
    2ª Partida: 
    Pepe i Sanchis 15-25 Ian i Gabi  

  • Escala i corda / Petrer 
    Partida única: 
    Boina i Jesús 40-60 Ramón, Jordi i Adrián.    
  •  
  •  
  • Divendres 04/03/16 

  • Raspall / Castelló de la Ribera 
    Partida única: 
    Alfonso i Marrahí II 10-25 Rafa i Joume II  

  • Raspall / Piles 
    1ª Partida:
  • Lliga 2 
    Domingo i Seve 5-25 Mario i Borja 
    2ª Partida: 
    Vercher i Alberto 20-25 Ricard i Roberto  

  • Raspall / El Genovés 
    1ª Partida: 
    Ricardet II (trau del 9 en la dreta falta al 15) 25-10 David i Adrián 
    2ª Partida:
  • Lliga Professional  Raspall 
    Moltó i Sidahmed 15-25 Punxa i Brisca   

  • Escala i Corda / Sueca 
    1ª Partida: 
    Adolfo i  Pau 60-30 Hèctor i Santi 
    2ª Partida: 
    Ferrer i Pepet 60-50 Adrián i Bueno 

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única:
    Pablo Borriol i Nacho 40-60 Colau i Jesús  

  • Escala i Corda / Murla XXV Lliga Professional 
    Partida única: 
    Miguel, Pere i Hèctor II 50-60 Francès, Fèlix i Carlos.  
  •  
  •  
  •  
  • Dijous 03/03/16 

  • Escala i Corda / Pelayo 
    1ª Partida: 
    Salva i Sala 60-30 Sergi i Julián 
    2ª Partida: 
    Giner i Santi 50-60 Carlos Massalfassar i Salva  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Cristian i Aaron 25-15 Raymon, Blai i Jorge 
    2ª Partida: 
    Dani i Guillem 10-25 Momblanch i Raül G.  

  • Raspall / Bellreguard 
    1ª Partida: 
    Salelles i Jaume II 25-5 Pau G. i Marrahí II 
    2ª Partida: 
    Jeffry i Néstor 5-25 Pablo i Gabi.  
  •  
  •  
  • Dimecres 02/03/16 

  • Raspall i Escala i corda / Guadassuar
    1ª Partida
  • Lliga Professional de Raspall 
    Ricard, Sanchis i Roberto 15-25 Ian, Moro i Miravalles 
    2ª Partida:
    Soro III i Monrabal II 60-40 Miguel i Dani  

  • Escala i corda / Vila-real 
    Partida única: 
    J. Salvador i Josep 60-25 Kevin i Rafa.   
  •  
  •  
  • Dimarts 01/03/16 

  • Escala i corda / Massamagrell 
    Partida única: 
    Pere Roc II i Salva 50-60 Santi Silla  i Fèlix   

  • Raspall / Oliva 
    1ª Partida: 
    Salelles i Borja 25-15 Salvà i Lorja 
    2ª Partida: 
    Moltó i Tonet II 15-25 Sergio i Canari  

  • Raspall / La Llosa de Ranes 
    1ª Partida: 
    Emilio i Javi 25-15 Amadeo i Moriana 
    2ª Partida: 
    Mario i Sidahmed 25-10 Domingo, Gabi i Pelli. 

Lectures 3216 lectures   comentari Cap comentari   Enviar article Envia
  • Technorati
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter
  • Google




Comentaris


No hi ha cap comentari




Comenta

El comentari s'ha enviat correctament

  Previsualitza

La direcció de PilotaViu es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.
Signi amb el seu nom i no suplanti identitats. La IP dels usuaris queda registrada.

Xarxes

Opinions

publicitat


COMPETICIONS

En joc

Finalitzades

ràdio

publicitat


Clubs

publicitat


Vídeos

publicitat


ENTITATS

amb la pilota

Mancomunitats

publicitat


FACEBOOK

Mitjans col·laboradors

TWITER

publicitat


Universitats

amb la pilota

Centres educatius

publicitat


Entrevista

publicitat


Fotografies

  • Va De Dona 2018

  • Finals de 1a de llargues i de palma a Poble Nou de Benitatxell

  • Primera semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Homenatge al Moro a Quatretonda

  • IV Trofeu Mestres El Puig

  • Final del Circuit La Bolata de llargues entre Benidorm i El Campello

  • Finals Lliga 2 i Lliga Promeses Caixa Popular a la Pobla de Vallbona

  • VI Torneig de Màdel de Castelló de la Ribera

  • Homenatge a Waldo i final del XX Trofeu Gregori Maians

  • Jornada de Pilota Grossa al Genovés

  • De la Vega i Carlos guanyen el Trofeu Diputació de València de Frontó

  • Presentacio Puchol II vs Timbo

    Presentacio Puchol II vs Timbo

  • Waldo juga la seua última partida com a professional a Piles

  • Ana es proclama campiona individual per segona vegada

  • Segona semifinal del XX Trofeu Gregori Maians d'Oliva

  • Pere Roc II, Jesús i Carlos guanyen la Lliga Bankia d'Escala i Corda

  • II Memorial Luis Ferrando, protagonitzat pels Moros i Cristians de Castelló de la Ribera

  • Mario i Brisca es proclamen campions de la Copa de raspall

  • Puchol II conquereix el seu segon títol individual. Fotografies de Juan Rodrigo Legua

  • Va De Dona 2018

publicitat


COL·LABORADORS

publicitat


Institucions

amb la pilota

Editorial

El futur de PilotaViu, en mans dels lectors

Des del 9 d'octubre de 2014 l'equip de PilotaViu hem treballat ininterrompudament per donar visibilitat al nostre esport. Amb l’objectiu d’arribar al màxim públic possible, hem informat sense restriccions, des de tots els àmbits, tractant la pilota amb la normalitat que correspon a un esport “normal”. Llegir més

Butlletí

Subscriu-te

Correu electrònic
     
avís legal
En compliment de la Llei de Serveis de la Societat de la Informació i de Comerç Electrònic i de la Llei Orgànica de Protecció de Dades us informem que si no desitgeu continuar rebent el nostre butlletí informatiu, us podeu donar de baixa de la nostra base de dades a través d'aquest formulari.

WHATSAPP - TELEGRAM

Amb la col·laboració de:

Publicitat